Jump to content

Moto Zajednica

Ostale umetničke fotografije (vaše, a ne tuđe)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Koga briga dal si ruzan ili ne  ???

 

Slike su fantasticne, inace ne volim autoportrete, ali ove su  :o

 

Slicnu si, koliko se secam, imao na temi 'autoportret'?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Slicnu si, koliko se secam, imao na temi 'autoportret'?

 

mmmmaa jock ... tada je bio "više ružan" jerbo je bio u koloru :)

 

i uostalom zo ko nama garantuje da je ovo autoportret, kada svi znamo da canona deliš sa ženom ti :) ... aha ... šta ćeš sad :P ? :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Paaaaaa, ovako :)  Zena je do prekosjutra u Crnoj Gori, a ovo je nastalo sinoc, tako da je to definitivno autoportret ;)

 

E sad, nesto cu da priznam ;)  Ona slika u takmicenju za autoportret i nije bas autoportret :)  Du mi jeste draga pomagala, ali su bile moje instrukcije ;)

 

kupio sam grip i blic pa se igram po cijeli dan i noc, tako je i ovo nastalo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

E sad, nesto cu da priznam ;)  Ona slika u takmicenju za autoportret i nije bas autoportret :)  Du mi jeste draga pomagala, ali su bile moje instrukcije ;)

 

kupio sam grip i blic pa se igram po cijeli dan i noc, tako je i ovo nastalo :)

 

i jaaaaaaaao nesrećooooooo ... ccc ... ne pričam više sa tobom  :-X

 

 

 

...

 

 

 

...

 

 

još samo malo :D

 

[offtopic]jesi našao onaj remote kabl za blic? ja se ubi da nadjem  >:( [/offtopic]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Narucio sam ga, treba da stigne oko 1. oktobra. Original Canon je 70 eura, a stari model je bio 50 ali su ga izbacili iz prodaje. Ovaj novi jeste kvalitetniji ali cijena je malo diskutabilna. Cuo sam i da kopije rade sasvim dobro, one bi trebalo da su 40-50 eura... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Evo i par mojih bas bas amaterskih slicica:

 

2wv1d_07092008234ud0.jpg

w480.png

 

 

Gdcpz_07092008235ep9.jpg

w480.png

 

 

DBqau_dscn1300hd0.jpg

w640.png

 

 

338dL_hpim2859lo9.jpg

w640.png

 

 

F8Tvf_hpim2862mo9.jpg

w640.png

 

 

YFL9Z_p6250102bo0.jpg

w640.png

 

 

zrEwU_p6250114wv2.jpg

w640.png

 

 

404.jpg

w640.png

 

 

Sve su slikane nekim "budi Bog s nama" ko zna kojim HP,Olympus,Canon itd. aparatima (naravno,ne skupljim od 100e  ;D),a moja trenutna "alatka",sa kojom su inace slikane prve 2 slike je Nokia N95  ;D.Ali,bitna je dobra volja.Samo cekam kraj ovog meseca,tj. da malo prodju ispiti,pa da napokon uzmem neki (relativno) ljudski aparat (najverovatnije Fuji S1000fd,a ako moji rese malo da se "otvore",onda mog ljubimca Nikon-a D40  ;) )...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Svidjaju mi se prve dve sa onom lampom, a i panovanje sa Nikonom E885 je OK. Ja volim nocne motive sa sijalicnim svetlom, tako da mi se i poslednja svidja, bas !  :)

 

Jel si Kawu slikao u Kosutnjaku? Vidjma je cesto.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

 

Svidjaju mi se prve dve sa onom lampom, a i panovanje sa Nikonom E885 je OK. Ja volim nocne motive sa sijalicnim svetlom, tako da mi se i poslednja svidja, bas !  :)

 

Jel si Kawu slikao u Kosutnjaku? Vidjma je cesto.

 

 

 

Hvala  ;).Ma,bice jos slika,mnogo boljih,samo da se dokopam "pravog" aparata  ;)...Kawa je slikana na moto skupu u Boru,pre par godina.Bio sam suvozac ortaku,pa mi je on utrapio neki aparat da slikam,veruj mi da ni sam ne znam koji (veoma moguce da je E885).A sto se tice nocnih fotografija,one su moja opsesija,iz vise razloga,pa cu se potruditi da odradim sto kvalitetnije kadrove,naravno,cim legne mashina (nadam se uskoro)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Kepo, druze, brate. Ako mogu malo manje slike, bio bih ti neizmerno zahvalan. 500 i kusur kilobajta po slici... Mnogo je kume. Dosta stranica ne mogu da otvorim zbog tih prevelikih slika, a i kad otvorim, primetio sam da mi najvece muke tvoje slike zadaju. Ova poslednja tvoja slika, samo da si je smanjio na 800x600 (a dovoljno je) i slika ne bi bila vise od 150kb.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Alo ljudi, nova tema za takmičenje je LINIJA, može to biti svašta, odlična tema, svaka čast, o tome sam pričala ranije.

Šaljite fotke na bjb.photo@gmail.com, pravila znate, rok 25.09.2008. znači i taj dan se računa, ali ne čekajte baš na njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Kepo, druze, brate. Ako mogu malo manje slike, bio bih ti neizmerno zahvalan. 500 i kusur kilobajta po slici... Mnogo je kume. Dosta stranica ne mogu da otvorim zbog tih prevelikih slika, a i kad otvorim, primetio sam da mi najvece muke tvoje slike zadaju. Ova poslednja tvoja slika, samo da si je smanjio na 800x600 (a dovoljno je) i slika ne bi bila vise od 150kb.

 

Jbg, izvini.  ::) Meni lepo otvara, pa nisam mnogo obracao paznju.

Sledeci put ce biti bolje. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

A bre BusMan mogla je i neka lepša :D :D :D

 

Meni se ova svidja, sta ces.  :D  A ima i ona druga u temi o DDK, pa ti biraj.  ::)

 

Alo ljudi, nova tema za takmičenje je LINIJA, može to biti svašta, odlična tema, svaka čast, o tome sam pričala ranije.

Šaljite fotke na bjb.photo@gmail.com, pravila znate, rok 25.09.2008. znači i taj dan se računa, ali ne čekajte baš na njega.

 

Piiii...  pa kisa pada, manje se vozi i shunja, malo je daleko taj 25-i !  Al`  ajde, mozda do tada napravimo prava remek dela !!!  :D :D :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

:D

 

Ovaj sto se izvalio se pravi da je mrtav, a ovaj drugi dolazi da provjeri. Kako je prisao ovaj prvi ga prepadne i za malo ovaj da umre :D

 

post-60-12879005317156_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja