Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki Z1300 "1979"

Recommended Posts

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

Poštovani drugari,

....želim da kupim Kawasaki Z1300 iz 1979 godine. Izmedju ostalih motora ( Yamaha GTS 1000, Vespa Piagio T5 150 ), posedujem Kawasaki Zephyr 1100 sa kojim sam izuzetno zadovoljan i sa kojim se oduševljavam svakim danom od kada sam ga kupio. Želim da upotpunim kolekciju sa čuvenim "Z" Kawasaki-jem......

 

Da li neko može da mi kaže nešto više o ovom motoru, za koji znam već u startu da je monstruozna i čuvena mašina.

 

Znači:

- da li ga je neko vozio

- iskustva

- prednosti

- mane

- okvirna vrednost motora danas..........

- bilo šta drugo što bi mi olakšalo kupovinu istog

 

Hvala unapred,

 

Pozdrav,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Imam Zefira 750 pa razumem tvoju zaljubljenost.Nazalost malo sta znam o ovom motoru ali mogu da predpostavim mogucnost nabavke..verovatno ga je vrlo tesko naci a i sumnjam da je povoljan.Ako te interesuje,pre neki mesec sam nasao na Fejsu stranicu neke radionice u Japanu koja radi samo te starije Z Kavasakije..prelepi su.Ukucaj ovo u pretragu サンクチュアリー本店 .Ukoliko ga budes pazario,baci neku sliku.Srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

....našao ga u Srbiji u dosta lošem stanju.....nisam ga još fizički video, ali i na osnovu razgovora ( nije vožen nekoliko godina ) može da se zaključi da će biti potrebno dosta ulaganja...

 

U Nemačkoj ih ima, a cene su astronomske ( 5-10 HEUR )......

 

Vodim se sa time da danas može bukvalno sve da se nabavi ( mislim na delove )....i to je ono što me još više približava kupovini......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

Imam Zefira 750 pa razumem tvoju zaljubljenost.Nazalost malo sta znam o ovom motoru ali mogu da predpostavim mogucnost nabavke..verovatno ga je vrlo tesko naci a i sumnjam da je povoljan.Ako te interesuje,pre neki mesec sam nasao na Fejsu stranicu neke radionice u Japanu koja radi samo te starije Z Kavasakije..prelepi su.Ukucaj ovo u pretragu サンクチュアリー本店 .Ukoliko ga budes pazario,baci neku sliku.Srecno

 

Dulence,

....hvala na lepim željama, ako ga kupim, okačiću slike............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja