Jump to content

Moto Zajednica

i ja overio!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 557 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: yamaha r1

Danas pri preticanju od nekih 40km/h covek sa golf dvojkom naglo skrene i ja direkt u njega,padnem sa motora meni nista motoru nista,covek se izvinjava sto nije dao zmigavac kao nije me video,jedino je malo ulja iscurelo iz motora ali nemogu da nadjem gde verovatno iz kurble posto je tu bilo malo ulja.Jakna i kaciga su odradile posao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Bas mnogo imas od njegovog izvinjenja. Tek smo poceli da se pojavljujemo na ulicama u vecem broju i vec pocinju da nas obaraju. Sta tek da se ocekuje kad pocne puna sezona. Ljudi polako sa gasom i otvorite sestoro ociju!! Extra si prosao Laki. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzas vec su poceli da nas ruse, pre dva dana mene jedan zamao da skine na autoputu .... Prestrojio se covek u zadnju levu bez zmigavca i makar jednog pogleda na ono ogledalo sa njegove leve ... takozvani retrovizor ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 650A DragStar

Nek je sa srecom, sve je ok dok je tako.Idioti ne gledaju  >:(

 

Ma idioti gledaju, ali moramo i mi da shvatimo da silueta motocikliste priblizno odgovara silueti pesaka i da idiot ne ocekuje da se ta silueta od mesta gde je uocena do mesta gde je moguce sranje, pojavi za nekoliko sekundi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest babyboy

...Uh, i ja sam danas skoro skupljao plastike po putu! >:( Hvala Bogu izgleda da me je nekako cuvao! Borca - Zrenjanin put, spazim kamion, vuce se ko puz, ok covek ide polako 40-50, ja iza njega oko 200m - idem 80 - 90, reko mozda skrece, oduzmem gas, i izbacim migavac i uputim ostar i brojan ablend za svaki slucaj, se ok - maltene usao u njegovu duzinu - KAD COVEK SKRECE!!! bez migavca, stop svetla - bez icega - kao grom iz vedra neba! Proleteh ja ispred njega dok jos nije zavrsio skretanje, ali sam morao da sletim s puta, nisam se uspanicio i skakao po kocnice jer bi zavrsio ispod njega vec u ABS stilu pipkao i pravo u one velike jarkove sto imaju pored tog puta. Nisam pao i to je najvaznije, nisam se cak ni nervirao - okrenuo masinu, digo prasinu i urraaa idemo dalje!!!

 

E, izvini, ja ti izgleda ukrao temu  ;). Samo nek je guma na asfaltu, ostalo ce se resiti uz pivo! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

E sad kad ste vec pomenuli... Hvala bogu da si dobro prosao jer ovi retardi za volanom se razmnozavaju nevidjenom brzinom.

Prolazim pored SKC-a resavskom i na raskrsnici sa Srpskih vladara moron krene da skrece DESNO na semaforu!!!!! Umalo me nije ubio konj, nego sreca pa sam isao polako i uspeo da skrenem inace...

 

E da, nije ni stao, samo je dao po gasu i zapalio ka Slaviji. Debil!  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja