Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki GPZ600R (ZX600A)

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Продајем горепоменути Kawasaki, модел GPZ600R (ZX600A)

Година 1994.

Регистрован до 30.6. 2015

56kw

 

Ћале купио 2006-7 кад је увежен из Италије, од тад први и једини власник у Србији. За то време прешао јако јако мало километара, и све ту по селу.

Пре регистрације урађен сервис, очишћен резервоар, наштеловани карбуратори и стављен нов акумулатор. Од тада провозан пар пута ту по крају, зато што добих А2, а не А.

Разлог продаје је управо то. Греота да ми стоји још 2 године док не добијем А категорију, а неко би за то време могао поштено сит да се навоза.

Мотор је за своје годиште у, слободно могу рећи, веома добром стању.

Удобан, јако лако се вози, одличан положај седења, готово усправан, a опет одлична заштита од ветра.

 

Препис није проблем, на ћалету се води. Ако којим случајем дође до куповине, препис обавезан. :D

 

 

ЦЕНА: 1300е

*Напомена: Цену сам рекао неку оквирну колико га ценим, слободно реците ако сам преценио, гледам код нас по огласима цене су различите. И углавном старијa годишта.

 

Телефон: 069 1 885 906

 

Слободно контактирајте за све информације које вас интересују.

 

 

 

img20141201140824.jpg

img20141201140852.jpg

img20141201140910.jpg

img20141201140934.jpg

img20141201141020.jpg

img20141201141054.jpg

img20141201141119.jpg

img20141201141137.jpg

 

 

Нисам нешто речит и хвалисав, тако да слободно питајте ако сам нешто заборавио.

 

 

И да унапред најљубазније замолим дежурне шаљивџије овде, ако ми нека није на месту, реците лепо, немојте спрдњу одма направити 0takoje.gif

 

 

 

 

Поздрав 1zdravo.gif

 

 

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Necu da ti offujem, ali... 86-90 imao sam Unitraka 750. Voleo sam ga, ali pored ove zujke izgledao je kao parna lokomotiva.

Srecna prodaja. Da imam, kupio bih i ovo i onog Fazera s vrha oglasnika i jos ponesto!

:-)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Знао сам да мотор није толико актрактиван, али искрено, очекивао сам бар мало више заинтересованих 1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7066 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

evo reci cu ti zasto nema mnogo zainteresovanih,

da budem iskren, malo si ga precenio, realno taj motor vredi max 1000eur ako je u dobrom stanju ko sto kazes, u sta ne sumnjam,

pise 94 godiste, a svi znamo da se taj motor proizvodio od '85 do '90 , ali posto je italijan nebi trebalo biti frka, jer oni u papirima preuzimaju godinu prve registracije kao godiste, znam to zato sto sam nekad imao italijana CBR 600F1 '93 god sto je nemoguce :D

ali opet mnoge kupce ta cinjanica da godiste ne stima odbija od kupovine,

i taj motor nije bio u filmu TOP GUN, nema veze s njim, ono je vizuelno totalno drugi motor, pogotovo masina... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Motor ti lepo izgleda,ali cena ti je malo jača. Sama činjenica da nema mnogo interesenata ide u prilog ovoj mojoj tvrdnji. Medjutim,to nije ni bitno. Tvoja je stvar pa imaš pravo da išteš kolika ti volja.

Nego,nešto drugo sam primetio. Koliko se sećam ova motor se pravio od '84. pa sve do '90.-'91. Jedno vreme zajedno sa GPX-om,a onda kreće era ZZR-a. Jesi li siguran da je '94.?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2348 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Motor ti lepo izgleda,ali cena ti je malo jača. Sama činjenica da nema mnogo interesenata ide u prilog ovoj mojoj tvrdnji. Medjutim,to nije ni bitno. Tvoja je stvar pa imaš pravo da išteš kolika ti volja.

Nego,nešto drugo sam primetio. Koliko se sećam ova motor se pravio od '84. pa sve do '90.-'91. Jedno vreme zajedno sa GPX-om,a onda kreće era ZZR-a. Jesi li siguran da je '94.?

Preteče me kolega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

У саобраћајној пише 94, као и у свој пропратној документацији коју имам.

 

А за цену се слажем, можда јесам, али написао сам да је оквирна и није фиксна, и чекао ако би неко сугерисао за корекцију цене.

Гледам остале моторе на огласима, свашта се продаје и свакакве цифре траже, а мало се продаје. Да сам ставио реалну цену, вероватно би људи звали да још скидају цене. Ја сам ставио за толико већу колико планирам да спустим.

 

 

 

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6012X уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Cena jeste jaca ali opet motor izgleda ocuvano. Mada tu negde da trazis oko 1000.

Svasta sam video na oglasima a neki dan za 1000 sa video ovo! :staa:

3b3a1a7391c4-800x600.jpg

zxr7 1989. god. Sta li ovi puse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Lep motoric, svidja mi se. Vec sam ga jednom pohvalio.

 

Da se nadovezem na postove iznad i tvoje pitanje:

 

Obicno, 95% nas koji kupuju motor zele sto novije za sto manje para. Napravi se neka kalkulacija pa u teoriji sve to izgleda super. Dva puta sam to iskusio zestoko. Prvi put kada sam kupovao svoj motor i drugi put kada sam pomogao prijatelju da izabere svoju masinu.

 

Nazalost, kalkulacija brzo pada u vodu. Dobar motor je retko kada na prodaju. Obilazeci gradove i prodavce zaticem samo lomine. Defektni i aljkavi motori, prodavci sa stavom kao na sudjenju.

 

Uzecu na primer jedan ER6N iz 2008. za koji je moj ER5 iz 1999. pojam, pre svega mehanicki potom i estetski. To nije jedan izdvojen primer, vec je samo kap u moru takvih i slicnih sto se vrte po oglasima. Tu i tamo se neke prejebe i vrlo brzo shvati da ga ocekuju jos stotine eura ulaganja da to bude u voznom stanju.

 

Sta hocu da kazem? Kada se radi o polovnjacima, nekada je bolje kupiti ovakav motor. Stariji, ali ispravan i uredan i voziti se godinama. Ko nema da izdvoji veliku sumu a zeli dobar i ispravan motor, bolje mu je ovako nesto nego da se nategne za nesto mladje a iskrseno pa da vadi oci.

Promenio član Alekre
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4881 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000



:takoje:



Ovaki kawasaki samo 900, vozio Tom Kruz u Top ganu :D

...
i taj motor nije bio u filmu TOP GUN, nema veze s njim, ono je vizuelno totalno drugi motor, pogotovo masina... :)

Toma je u filmu vozio GPZ 900R.



Inače GPZ agregati imaju i dan danas veliki broj fanova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Lolo,šta bi sa ovim lučetom?!

И даље је ту и на продају :)

 

 

Није фиксна цена...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Написао бих актуелно и даље, ал' нећу да ме неко не поклопи са "да не поверујеш?!". :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja