Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem japanski auto do 500e

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Prednost za Hondu do 500e, u obzir dolaze sledeci modeli: Civic 4 gen i vise, Honda CRX 1 ili 2, Prelude 2 gen ili 3 gen, moze i Accord tih godina itd,Moze i Mazda 323f...moze i neka druga japanska marka,da je slican ovim modelima...ako neko ima nesto slicno, neka ponudi...Ponude primam samo sms-om ili na pm, ili pozivi uvece posle 19h zbog posla...

064 35-75-868 Djordje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Kupujem i ja Ferari do 200e, prednost dizel, pa ako ima neko neka javi slobodno

 

Ja cu ipak biti malo realniji..

Kupujem Fiat Seicento do 500-600e ali da bude ocuvan...

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Kupujem i ja Ferari do 200e, prednost dizel, pa ako ima neko neka javi slobodno

Mozda nema ferari ali nemoj misliti da nema auto da kotrlja, moze da se nadje a bice ih sve vise. Nije bas da sa njim ides na put oko sveta ali uz malo srece mozes i bez ulaganja da se povezes solidno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U nekoj od medjufaza kako prodam svoj auto a još nisam kupio drugi sam više puta kupio takav auto. Vozio sam vektru 90 god 1.7dizel sa lažnih 420k km nekih 2 meseca, dao je bratu koji je takodje vozio par meseci, potom krenuo na put sa njom za srbiju i natovario je svim 'otpadom' iz ostave. Stigao bez problema naravno, vozio je tih mesec dana na odmoru i prodao je potom nekome za delove za 350e iako je odličan auto bio ali zbog euro3 norme nije imala budućnost.

 

A platio 250 eura. Optički je bila malo datirana i imala je na par mesta malo rdje i lak nije bio 100% ali je poslužila svrsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Aj skupi jos malo para,ima burazer auto za tebe :D 1.6 16v 135ks, K&N..

 

10815726_742431389171524_963405520_n.jpg?oh=52db378b2d99a223ecbc739ee127c7ed&oe=547B12C7&__gda__=1417355224_079105cccccb91f9539a888c9241e869

 

Mozes li mi reci nesto detaljnije o autu?Moze i na pm,zainteresovan sam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Kupujem i ja Ferari do 200e, prednost dizel, pa ako ima neko neka javi slobodno

 

Zamolio bih bez spama,jer je sasvim realno da se za ovaj novac moze naci ovakvo vozilo,da si bar malo preleteo preko oglasa znao bi o cemu kolege i ja pricamo,cene su niske i ici ce samo dole,auto mozes cak i da biras kad imas kes,i ja znam zasto sam ovde postavio temu,uvek je kupiti bolje na preporuku nego da jurim preko oglasa...Ako nemas sta pametno da napises,nemoj ni da pises,postove mozes da nabijas na nekoj drugoj temi,malo neozbiljnijoj...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ja imam taj crx na slici, ne konkretno taj primerak iz oglasa, naravno, i ako ti majstor potvrdi da je u korektnom stanju, ima da te vozi jos 30 godina. Motori su vrhunski, zadnji rubovi ko na svakoj hondi brzo propadaju, zadnji kocioni i glavni kocioni cilindar sam menjao prvi put u na 190.000. . Oce komutator da zajebava. Ide kao nenormalan, ali mora paljenje da namesti profesionalac.. Nazad je mala klupa al nas se vozilo 5 ponekad. Auto ima oko 800 kila i plasticne blatobrane.Moj je garaziran, pa ga izvezem ponekad da razjurim decu iz kraja;) Pregledaj trapove jako pazljivo, zadnji je malo problematican. Ako se nije ulagalo u auto, bice malo troskova, auto ima kompjuter ispod prednjeg desnog sedista, digni patosnicu, vidi u kakvom je stanju.

Ako radi gas, taj motor 1.5 je bas ekonomican. Meni je trosio oko 9 L u gradu sa benzinom, gas sam skoro namestio pa nisam merio...

 

Ako nisi pri parama - pravi izbor.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

moram da pitam, shta je ekonomichno na 9L potroshnje? mali punto 1.2 troshi 5L, to je vech ekonomichno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa zato sto punto ima 3ks a crx ima 108 ks :) Zato sto je motor dizajniran 80 ih godina proslog veka. Zato sto trazi auto do 500 a ne do 5000 jura. :)

 

A tog punta isto imam i u gradu nije nikad ispod 8,9 L a presao je 37000 i kupio sam ga novog. Na otvorenom i crx trosi 6 L.

 

Cak i punto 8v tesko da ide na otvorenom ispod 6L osim ako ne vozis po aerodromskoj pisti ukrug. Verovatno si mislio na seicento;)

 

Ja u zivotu nisam cuo za Punta koji trosi 5L mesovite , cak ni na otvorenom osim ako vozac nije totalna sekapersa.....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tvrdo kuvan, 472 postova
  • Lokacija: Blokovi
  • Motocikl: mi je mnogo glasan.

Moj drug ima punta 1200ccm3, 16V i kune se da mu nije potrosnja presla 6l po gradu. Ja sam taj isti punto vozio kad sam isao u vikendicu i na otvorenom trosi 4l. Al da je duplo skuplji, to jeste i da je tehnologija japanaca starija 10-15 godina od ove u puntu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Nije ni ta potrosnja 0d 9l toliko strasna,jos ako ima plin...Jbg,sve sto dobro ide.mora i da trosi,ne ide jedno bez drugog

 

Endurac,hvala puno za info,pre 2 godine sam imao civic-a i boljke su mu bile bas te koje si naveo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Punto je čudo, ali ima jedan zez pri merenju njegovog proseka potrošnje. Kada se stoji u saobraćaju (semafor isl), njegov pokazivač trenutne potrošnje je na 0 litara, znači kao da je ugašen. Tako da za vreme stajanja ne podiže ukupni prosek na kompjuteru. I onda ide zaklinjanje u 5 l na 100 u gradu... Za gorenavedenu hondu, tih godina i te snage, 9 l u gradu je izuzetno povoljno. Puntić koji se stvarno džangla po gradskoj gužvi nema šanse da padne ispod 7.5-8. Podrška za japanca do 500evra!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Davnih dana sam vozio prelude 2.0 4ws(dodatno upravljanje zadnjim tockovima), izuzetan auto i ostao mi je kao jako pozitivan u sećanju. Iako je pozadi namenjen za jako male osobe uspevao sam da iz banje vrujci do bg prevezem 5 odraslih osoba. Potrošnja je bila takodje nekih 7 do 10L.

Jedina mana je ako često moraš da ulaziš i izlaziš iz auta, jer je dosta nizak, ali to mu daje opet malo veću udobnost pri malo dužim putanjama.

 

Poz i srećno sa kupovinom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Davnih dana sam vozio prelude 2.0 4ws(dodatno upravljanje zadnjim tockovima), izuzetan auto i ostao mi je kao jako pozitivan u sećanju. Iako je pozadi namenjen za jako male osobe uspevao sam da iz banje vrujci do bg prevezem 5 odraslih osoba. Potrošnja je bila takodje nekih 7 do 10L.

Jedina mana je ako često moraš da ulaziš i izlaziš iz auta, jer je dosta nizak, ali to mu daje opet malo veću udobnost pri malo dužim putanjama.

 

Poz i srećno sa kupovinom.

 

E bas takvu jednu Preludi cale ide sutra da pogleda u Sremsku Mitrovicu,i meni se jako svidja taj model,videcemo sta ce biti sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Koliko se sećam da je pri malim brzinama tj pri uparkiravanju kad okrećeš volan udesno, i zadnji su išli udesno. A pri vožnji je islo kontra tako da kad naglo smotas na raskrsnici dobiješ osećaj da te zadnji kraj zaobilazi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja