Jump to content

Moto Zajednica

moto guzzi Kalifornija

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Motocikl: Moto guzzi Californija 1100

Pozdrav svima... Proje par dana kupio sam Moto guzzi Californiju 1996g. Ako je neko vozio ,dobro bi mi dosao neki savjet.,. zbog loseg vremena,nisam uspio nesto puno da je vozim,par kilometara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: United States
  • Motocikl: ZX1000JDF + 2004 Polaris Sportsman 700 Twin EFI 4x4/Snow plow

Od M.Guzzija sam probao dva modela: Grizo 8V i Califonia 1400 Touring. Oba modela su 2014. Da tog dana nije diler imao demo voznje, nebih ih nikad ni probao.

Elem, ono sto zapazih kod oba modela a siguran sam da ce te izludjivati je hladnjenje. Prakticno nepostoji kod Gucija. U sred leta, kad stanes na par sekundi a pritom radi motor, nek ti je Bog upomoc. Ja sam stao par puta na crveno svetlo i to me je izludjivalo. Mnogo vise greje nego 1199 Panigale koji je poprilicno poznat po tome.

Mozda ja preterujem, ali se meni cini da je to problem. Sem velicine zapremine motora i par opcija (abs, traction control), sumljam da se tvoj ljubimac mnogo razlikuje od danasnjeg novog.

Kako ja to vidim: da nije dobar, ti ga nebi ni uzeo tako da, u zdravlje da se sluzis!!!

Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

neka je sa srecom. vodi racuna da u kardanu imas dobro ulje ( moja preporuka SAE 75-140) i da su ti kapice od svecica bas, bas kvalitetne (kad su lose na kisi hoce da probija) . ako trosi vise od 5l pri normalnoj voznji, sinhronizuj oba usisa (pre toga obavezno nastelovati ventile).:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja