Jump to content

Moto Zajednica

Utisci sa sajma motora u Novom Sadu?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

E ovako: Sto se tice skupljanja BJB ekipe stvarno je sve ispalo ok, ekipa je veoma pozitivna, Pablo je bio veoma ljubazan pa je dosao po mene kod Sava Centra i odveo me do kafica Solo u kojem su vec bili neki bajkeri iz ekipe.

Pogotovo su me odusevili Djura i Dexter jer su stvarno super a mislio sam da su drugaciji zbog nekih sitnih svadja od ranije mada to sada nije ni bitno ali vazno je da su svi super likovi.

Kad sam dosao tamo sacekali su me kao da se vec znamo bog zna kako.

Kad su se svi skupili podelili smo se u dve grupe, brzu koja se kretala brzinom od 150-160km/h i vise, i sporiju koja se kretala brzinom 100-110km/h.

Ja sam naravno bio u sporijoj grupi.

 

Sto se tice vremena nije bilo bas toplo ali meni nije bilo ni hladno. Duvao je neki vetar ali u sustini kad smo se vracali bilo je mnogo bolje vreme nego kad smo isli.

Kad smo stigli u NS bilo je sve super, presvukli smo se i krenuli u Halu.

Sajam kao sajam i nije nesto posebno, uglavnom je bilo sve sto je bilo i u Beogradu sem sto je ovde imalo malo vise kaciga, opreme i bicikala.

Posle smo se provozali kroz Novi Sad pa smo otisli u neki kafic, sedeli tamo neko vreme i krenuli nazad.

 

Na izlazu iz Novog Sada kod mene su nastali problemi.

"Iznenada" su mi svecice probile (menjao sam ih prosle godine :),xexe, nisam stigao da ih zamenim iako sam znao da treba) i motor je poceo da puca i probija.

Ceo put sam se mucio.

Djura, Smajser, Dexter i Andrej su otisli a ja sam ostao iza.

Sreo sam ih na nekoj pumpi a Djuru i Smajsera sam sreo kad su me obisli na ulazu u Beograd mada nije bilo tako dugo :).

Odvojio sam se ka Novom Beogradu medjutim promasio sam put pa sam se odmah ukljucio na auto-put kod Arene.

 

Kad sam izasao morao sam da stanem na prvu pumpu i ocistim svecice jer vise nije imalo kuda:

Evo kako je to izgledalo:

404.jpg

DTR6Y_dscn8456large6id.th.jpg

 

Ocistio sam svecice i motor je poceo da ide normalno kao kad sam dolazio pa sam morao da ocrtam maximalnu granicu obaranja na gumi u krivinama ispod Avale (ustvari nije bila bas kranjnja posto je krajnja granica asfalt :))

Evo i tih slika:

404.jpg

URZW7_dscn8461large7tc.th.jpg

VBFuX_dscn8478large9zx.th.jpg

t4bhL_dscn8479large6up.th.jpg

 

Sve u svemu, bilo je super.

 

Pozdrav za ekipu koja je bila danas i sve ostale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

A kazi mi kako ste se posle nasli u NS-u? Dosli ste posle svi do nas u kaficu posle trke, nisam znao da si ostao u kvaru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

To je bilo kad smo se vracali.

Nisam ja ni ostao u kvaru, daleko bilo, nego sam mislio da ce izdrzati do Mladenovca posto me mrzelo da stajem negde na putu da ih cistim ali sam pogresio.

 

Kad sam stigao kuci zamenio sam svecice i sad je sve u najboljem redu.

Bas sam malo pre dosao iz voznje. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Sad tek videh da si otvorio novu temu. Vec postoji tema o odlasku u NS u 'Putovanja i izleti' forumu.... Ovo ovde zakljucavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja