Jump to content

Moto Zajednica

Da li da kupim ovaj motor?

kupiti?  

30 članova je glasalo

  1. 1. Da li da kupim Hondu cbr 125



Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Da ne bi dugo ostao zbunjen i neodlučan, zamoli nekog od članova foruma da pogleda i proba motor i da ti mišljenje.

P.S. Danas sam se provozao do tvog mesta. Predivna priroda!1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Ovaj motor kolko mogu da primetim ti je ceo prefarban. Sa desne strane je klizao vidi se po auspuhu i plastike kod rezervoara nisu lepo uklopljene. E sad treba ispitati sta se desilo i zasto je farban.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

imam 100-tine kilometara na skuteru od 80ccm3,a honda mi se jednostavno svidela,inace trazi motor do 1000e,ako imate neki bolji predlog dajte,a da,motor mi treba svakog dana za relaciju kuca-skola(15km) a to je magistrala,tako da bi malo i przio i provozao devojku itdd..:moto3::nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: etz 150 ,Yamaha xs 250

Par takvih Hondica odrzavam pa mogu reci par reci o njima.Kao i vecina 4T 125-ica vrlo jeftina za odrzavanje,agregat izdrzljiv,za vislje vozace je bas mala, i nije bas nesto poseno zivahna tj fali joj snage.Yamaha ybr 125 je dosta zivlja od nje. .Nista nije puno bolja od slicnih kineskih modela a duplo je skuplja.Kao sto neko vec rece puno vise pruza Pulser od nje i to za puno manje para.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6473 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Da je padano vidi se iz aviona...sto neznaci da nije vredan kupovine.

Mali je to motor pa mislim da je 40K ozbiljna kilometraza. Ako ti se vec dopada nesto ovako, organizuj odlazak sa majstorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad polozis i steknes pravo na motore sa vise zapremine, onda mozes razmisljati o nekoj vecoj masini i spektar izbora ti je odmah mnogo veci.

Ali ako se ne varam do tad imas jos vise godina, ne samo jednu godinu. Do tad uzivaj i doktorriraj ove zapremine koje smes da vozis. Svaki motor ima svoju car i isto tako i ti sa manjom zapreminom.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

Ok,sada sam definitivno bez favoritaa :( ljudi meni treba motor za do skole znaci 30km u oba pravca svakog dana,da se provozam po gradu a i da moze da povuce kad zatreba,PREDLOZII?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ja sam u tvojim godinama bio sav srećan sa mz 125. Razdaljina od 30km mu je smejurija. Može i da povuče više nego dovoljno. Jeftino održavanje, jeftini delovi. Jeftin motor za kupiti a kad ga budeš prodavao postoji realna šansa da i zaradiš 50e na njemu. :) Dok ces na većini japanaca bar 50e izgubiti.

 

Ne znam kakva sve ograničenja imaš zbog godina/dozvole?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

To je verovatno zato sto ti je mz manje vise uz javu i bio jedini moguc izbor. To nije razlog da ih u ovo vreme deca voze. Vremena se menjaju i sve napreduje i ne vidim razlog da ne vozi nesto novije ako ima mogucnosti. To je isto kao kad bi klincu sad kupio pc386 ili neku nokiu 5110. Radi i jedno i drugo ali zasto ne kupiti nesto bolje, novije i lepse.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Vanja, moji klinci, koji imaju par godina više od tebe, vozili su kineza (i još uvek voze) ove sezone i uživaju u vožnji. To su odlični motori, u svom cenovnom rangu, koji mogu da priušte veliko zadovoljstvo. Kad kinezi prevaziđu dečje bolesti, uz pravilno (jeftino) održavanje, to su odlučni motori.Za tvoje godine, kao što ti je preporučeno u jednom od postova, ispunjavaju sve kriterijume. A to što si napisao da bi mu dao malo po gasu i da voziš devojčicu, ostavio bih za naredni period, kad budeš imao malo više kilometara ispod točkova. Ne ljuti se, ovo ti je dobronameran (očinski) savet, jer još uvek ne znaš šta sve roditelj razmišlja dok se klinac ne vrati kući sa vožnje, a zna koliko ima kretena na putu1zdravo.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

Vanja, moji klinci, koji imaju par godina više od tebe, vozili su kineza (i još uvek voze) ove sezone i uživaju u vožnji. To su odlični motori, u svom cenovnom rangu, koji mogu da priušte veliko zadovoljstvo. Kad kinezi prevaziđu dečje bolesti, uz pravilno (jeftino) održavanje, to su odlučni motori.Za tvoje godine, kao što ti je preporučeno u jednom od postova, ispunjavaju sve kriterijume. A to što si napisao da bi mu dao malo po gasu i da voziš devojčicu, ostavio bih za naredni period, kad budeš imao malo više kilometara ispod točkova. Ne ljuti se, ovo ti je dobronameran (očinski) savet, jer još uvek ne znaš šta sve roditelj razmišlja dok se klinac ne vrati kući sa vožnje, a zna koliko ima kretena na putu1zdravo.gif

 

hvala ti na ovome Sumadinac,svidja mi se sprint pulser 125ccm,ali ide 85kmh :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova

hehehe jel si svestan sta je 85 za pocetnika ??? kupi ti nesto od 50 2t yamahu tzr ili apriliu rs 50 ili tako nesto da se upoznas malo sa motociklom... ili makar pozajmi od nekoga da se malo provozas .... 85 uopste nije mala brzina za pocetnika....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250

Druze ja zivim u mestu pored tog lika sto prodaje taj motor. Ja taj motor nikad nisam video da se vozi po gradu... ako hoces mogu da pitam Bokilica da ga taj lik dotera kod njega da ga on pogleda i kaze misljenje? samo je problem sto je Bokilic trenutno u bolnici i ja mislim da ga pustaju u utorak-sredu kuci... Msm mogu i ja da ga pogledam, ali nisam strucan za te stvari i da ispadne da sam te zeznuo posle1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

hehehe jel si svestan sta je 85 za pocetnika ??? kupi ti nesto od 50 2t yamahu tzr ili apriliu rs 50 ili tako nesto da se upoznas malo sa motociklom... ili makar pozajmi od nekoga da se malo provozas .... 85 uopste nije mala brzina za pocetnika....

 

pa moj skuter od 80ccm3 je isao(i jos uvek ide) 90km/h...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Trstenik

Druze ja zivim u mestu pored tog lika sto prodaje taj motor. Ja taj motor nikad nisam video da se vozi po gradu... ako hoces mogu da pitam Bokilica da ga taj lik dotera kod njega da ga on pogleda i kaze misljenje? samo je problem sto je Bokilic trenutno u bolnici i ja mislim da ga pustaju u utorak-sredu kuci... Msm mogu i ja da ga pogledam, ali nisam strucan za te stvari i da ispadne da sam te zeznuo posle :zdravo::zdravo::zdravo:

 

eh to bi bilo jos i najbolje,ako ti nije problem,ma bilo ko,valjda znas da utvrdis da li je padano i ne,tj.kako je stanje,probas i to je to....:zdravo::Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja