Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem kombi - kamper DODGE RAM B250

Recommended Posts

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kupljen prošle godine u ZR od lika koji ga jeredovno održavao i koristio za daleka putovanja.. prešao oko 330 000 km, V8 agregat 5200cca

Vozio ga oko 1000km bez ikakvih problema, pali radi ide.. Registracija je bila oko 19000 din, vodi se kao teretno vozilo..u njemu putuje komotno 7 ljudi.. 4 fotelje iz mig-a i trosed na obaranje pozadi..Ima atestiran plin i 2 boce od po 80l, registrovan i na moje ime.. Ceo je od pocinkovanog lima prva boja iz daleke 1985.. krov mu se skida na šrafove, ima kuku, klimu koju treba napuniti, elektro podizače, centralnu bravu i servo volan.. automatski menjač, zadnja vuča..

 

Motor je baš rasterećen, šapuće i mislim da je neuništiv.. putna brzina 80-100.. može i 120 po potrebi.. ima kick down i jako je udoban za vožnju i gotivan za zezanje.. može da se lako preradi u kamper ili povuče ogroman teret..

 

Potrošnja bi trebala biti oko 25l plina.. nisam ni uspeo lepo da izmerim.. treba natankati obe boce.. pre 2-3 meseca sam mu ugradio HHO sistem.. ali nije dovoljno uštelovan i plaćen.. pa sam ga izvadio i vratio nazad.. čovek tvrdi da može na razne fore da se skine jedno 20-30% potrošnje..

 

Kupio sam ga iz nekih ambicija i zbog nekog posla.. ali pošto to trenutno nije u igri odvojio bih se od njega za 2000e keša.. moguće su i neke razumne zamene ali o tome može preko telefona ili uživo..

 

Od mana bih naveo kapljanje ulja na servu volana.. kupio neku smesu za zaptivanje hidraulike.. uz konsultacije sa raznim ljudima i genijalcima.. došli smo do zaključka da bi na tu kubikažu trebalo dodati još jedan isparivač.. kajš ponekad zaškripi od alternatora.. kupio nove zajedno sa filterom.. ulje još nije za zamenu.. dobre su šare na gumama ali prilično su ispucale od stajanja.. imam novi auspuh za njega, krovni nosač mu je naknadno napravljen jer je stari poliesterski bio za bacanje..nov je i akumulator.. mogla bi bolja muzika i jedno farbanje ili umotavanje u foliju..ili ništa i pravac na jug u Čič i Čong fazonu :moto3:

 

DSC_1127.jpg

 

DSC_1126.jpg

 

DSC_1125.jpg

 

novi krovni nosač..ima mesta za prtljag i pokrivaju se i zaključavaju plin boce

 

10155592_10152039669996127_2591582198228536226_n.jpg

 

na nekim mestima se oljuštila farba.. vidi se pocinkovani lim ispod..

 

DSC_1128.jpg

 

DSC_1819.jpg

 

DSC_1140.jpg

 

DSC_1822.jpg

 

Proka pronalazač

 

DSC_1914.jpg

 

17e42d48-9a97-43c5-9bde-6a6e0fbcb658.jpg

 

DSC_1825.jpg

 

DSC_1824.jpg

 

DSC_1833.jpg

 

DSC_1834.jpg

 

Ameri pravili raskošno za duge ture :jee: nije dizel, ne trese i ima jezivo dobar zvuk..na putu samo pliva :moto3:

 

DSC_3284.jpg

 

DSC_3285.jpg

 

e332a284-ff76-4f51-81b1-d3a075251410.jpg

 

DSC_1107.jpg

 

DSC_3292.jpg

 

 

Sa bivšim vlasnikom sam i dalje u kontaktu..voli čovek motore.. ima još jedan agregat od 5800 cca sa menjačem i komplet delove od prednjeg trapa.. verovatno je potrebno promeniti neku kuglu-sponu.. ja više nemam volje, vremena i para da ga sređujem..

 

kontakt telefon 063 266 812 :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Imao sam cast da me ovaj kombi odveze do Divcibara i nazad.... nisam se udobnije vozio u zivotu....fotelje su udobnije nego moje kuci :takoje: .

 

Moja jedina zamerka je to sto , ne mozete inkognito da putujete....nema ko nije bacio pogled na kombi :lol: :lol: ..stvarno je extra..ko voli ove american spirit masine :takoje:

 

Vlajko, srecna prodaja..... malo me je zao, sto ga prodajes.... :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Dosad me nisu zaustavljali :jee:

Ono jeste im bila faca u čudu, ali dok se opasulje šta je ovo :staa2:

.. već sam otišao :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Prodaj ST, da imaš da se vozaš sa ovim čudom, veće je zadovoljstvo. 1nanana.gif Znam sa kakvim žarom si uzeo ovaj kombi i kakvi su ti planovi bili.

Srećna prodaja, ako si se već odlučio za prodaju. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Dorcol
  • Motocikl: zx12r

Ma kubikaza moze da prodje, al je slab, za moj projekat treba bar jos 200ks. Ovakav kakav jeste, malo da se sredi, bio bi idealan za fuck truck :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Pa ova kubikaza dopusta izlacenje koliko hoces konja, ako treba da se dize na zadnje tockove ali € najcesce ne dopustaju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa ova kubikaza dopusta izlacenje koliko hoces konja, ako treba da se dize na zadnje tockove ali € najcesce ne dopustaju

 

Bas tako , ako ovaj V8 ne moze da izvuce 200 ks..ne znam sta ce moci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Vec ima 230ks iz 5.2,sta ce vam vise za mali kombi?

zamisli da taj motor ubaciš u dačiju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Vec ima 230ks iz 5.2,sta ce vam vise za mali kombi?

zamisli da taj motor ubaciš u dačiju :)

Bolje u 206 :D

On je laksi, ali mu stavim nazad motor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova
vodi se kao teretno vozilo..u njemu putuje komotno 7 ljudi.. 4 fotelje iz mig-a i trosed na obaranje pozadi

 

Da vidimo kako to izgleda "Fotelja iz miga" :D :D

 

MIG 21:

 

Seat2.jpg

 

evo od 29tke

 

DSC01615.JPG

 

Udobno nema šta :D :D :D

 

i sada kada smo se nažuljali, da se podsetimo šta dotični RAM ima:

 

DSC_3285.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja volim te kubikaze,u planu je nesto tako s kubici u rezervi , sedmica nejka e 38,ili 850 csi,tako nesto, nesto bre kad pipnes gas da leti :)

potrosnja.nije da nije vazna al kad imam cu se vozim kad nemam cu apstiniram :)

dobar kombic,jos onako da se doradi sa krevetima kujnom i na put oko sveta polako,taj motor bi trebalo da je izdrljiv i da moze da predje milionce bez muke :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

ja volim te kubikaze,u planu je nesto tako s kubici u rezervi , sedmica nejka e 38,ili 850 csi,tako nesto, nesto bre kad pipnes gas da leti :)

potrosnja.nije da nije vazna al kad imam cu se vozim kad nemam cu apstiniram :)

dobar kombic,jos onako da se doradi sa krevetima kujnom i na put oko sveta polako,taj motor bi trebalo da je izdrljiv i da moze da predje milionce bez muke :)

Koliko sam ja citao na njihovim forumima. Njima je niska kilometraza za takav model 500,000km, tako da verovatno prelaze i po 1,500,000km bez problema.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja