Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
sve u qrac, niko nije doso ni da pogleda, zovu i odma koja je najniza, jbg, kad kazem fiksno nekako im je ego povredjen :-P

Sto meni to ide na živce..najgluplje pitanje, i kao ako mu kažeš neku najnižu on će kao preko telefona da kupi tad. Jok nego će možda da dodje i onda će i sa te najniže cene još da skida cenu.

Razumem da neko pita jel fiksna ili ima prostora za pogađanje, a ovako sam im uvek odgovarao da dodju i na licu mesta pored vozila možemo pričati o ceni. Ali onda im je odjednom daleko pa sta ako im se ne svidi šta ako ne spuste dovoljno cenu...

 

Ne obaziri se puno na te sto jure najnižu cenu jer taj sigurno neće kupiti tvoj motor. On će nasesti nekom švercera koji će da mu spusti cenu za neki nalickani ofucani motor što je prešao 3x koliko stoji na satu. A progutace priču da je to mala km zbog toga što je baba vozila do crkve sa dedom pozadi. Prvi vlasnik od uvoza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Gluposti. Ima debila a ima i ljudi koji jednostavno pitaju za zadnju cenu jer imaju ogranicen budzet. Mozda covek nakrpio 1400e za neki raspali gpz,xj i slicno. Vidi ovaj oglas pa se ponada da mozda noze da ga kupi. Eto ja sam skoro prodao dzip bas tako nekom koji je na telefon pitao koja je zadnja cena, dosao , pogledao i izvadio toliko para. Btw ovo je odlicna ponuda ako je motor zdrav i nije kriv. Toliko neki traze sa raspale grobove iz devedesetih.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

jbg, mozda ih odbija sto sam naveo mane, neki mi kazu da sam budala sto sam to naveo i da izbrisem,

mozda bolje da sam stavio "vozila baba do pijace" i slicno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

izgleda nije mu sudjen drugi vlasnik :P ,pre godinu dana uzeh 2 sidecase-a da idem na more, do toga nije doslo i jos stoje u garazi, mozda hoce da mu ispunim poslednju zelju da ga odvedem na more pa da se rastajemo

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

a koje su mu to mane? nevidim da si napisao mane tu na forumu :stabre:

Motor sasvim pristojno izgleda :takoje:

osim te prednje gume, spicenih izduvnih grana i sto mu fale tegici na volanu, mada opet, za te pare, i dalje je povoljno :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

pa te sto se vide na slikama i obrtaljka sto se zapucava, prednju gumu sam uzeo slick, bolje drzi od standardne pogotovu preko pesackog, to je to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja