Jump to content

Moto Zajednica

Dakar Reli 2009 - u Južnoj Americi

Recommended Posts

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Zlaja je potpuno u pravu, ali sto kaze Mikulanac, oni koji nisu ni seli na motor a kamo li vozili off, usudjuju se da daju neke komentare. Takvi smo, svi sve najbolje znaju, svi su predsednici vlada, ministri, fudbalski i ostali selektori. Eto sad se i takve neznalice mesaju i u Dakar i tudje uspehe, samo da bi svoje neuspehe opravdali u sopstvenim ocima.

 

G&B su junaci, prvi ljudi koji su otisli na Dakar, za ovu nasu zemlju je to kao da su stigli na Mesec, sitna sovinisticka, kretenska razmisljanja i podele su i dovele da nam bude ovako, a siguran sam da njih dvojica ne daju ni pet para na to sto je neki "anonimus" tamo naskrabao.

 

Budala je uvek bilo i, na zalost, bice ih. Samo ih ne treba slusati.

 

Bravo Bozo, bravo Gabore. Vi ste motorciklisti, sto je mnogo nadnacionalnije od bilo koje podele. A jos vaznije, obojica su dokazali da su sve redja vrsta na ovoj planeti. Oni su LJUDI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

Prozivke po komentarima na sajtu novina stvarno nisu nesto na sta treba obracati paznju, i nikako ne moze da umanji uspeh Boze i Gabora na ovogodisnjem Dakaru.

 

Ne znam da li se neko seca jednog klipa koji je isao na TV Palma devedestih: Palma djuska uz neku muziku, vrti maramicu (palma vrti maramicu?!) i posle pise "U ovoj zemlji su svi majstori". :D

 

Da malo popustimo sa politikom i lepo se vratimo na temu...

 

PARIS - DAKAR -THE MOTORCYCLES TRIBUTE 1979 - 2008

 

THE BEST FROM PARIS DAKAR (motorcycles)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

SAKI STIGAO KUĆI!!!!

 

Evo nekoliko fotografija sa dočeka Sakija sa graničnog prelaza na Horgošu.

Skupilo nas se preko trideset propraćeno od strane lokalnih medija.

 

Saki nas je sa velikim osmehom sve izljubio.

 

U isčekivanju velikog susreta sa BJB-om i vremenu kada će Boža i Saki imati mnooogo vremena da nam ispričaju svoju (i našu ;D ;D ;D ;D) avanturu.

 

Pozdrav

post-4188-12879017090977_thumb.jpg

post-4188-12879017091604_thumb.jpg

post-4188-12879017092127_thumb.jpg

post-4188-12879017092655_thumb.jpg

post-4188-12879017093175_thumb.jpg

post-4188-12879017093772_thumb.jpg

post-4188-12879017094401_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Taman su me iznervirali oni takstovi i komentari a onda sam video Gaborovo nasmejano lice i sve vas koji ga cekate pa mi je odmah lakse!

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova

Boza je juce sa mnom dosao u Bgd oko 23 h. Ja sam inace pre desetak dana sa Bozinom i mojom porodicom otisao u Italiju, i onda nam je on javio za udes i da ne moze da nastavi trku jer je motor neupotrebljiv. Sacekao sam ga posle par dana u Minhenu i onda smo poslednjih nedelju dana bili zajedno...znam sve detalje onoga sto je doziveo tamo, ukljucujuci i jahanje na konju sa lokalnim gauocosom u potrazi za novim prednjim tockom, i truckanje u kamionu od mesta udesa do Cilea sa Deklerkom (dotle je bio prvak u quad-ovima, skrsio se na istom mestu gde i Boza).

Inace Boza mi je u svom skromnom stilu rekao da Dakar i nije nesto spec tezak,  i da naravno ide sigurno iduce godine.

 

Sto se tice vidjanja sa nasim junacima, evo ja nudim lokaciju kod mene u firmi (Comtrade - Novi Bgd, preko puta buvljaka u brodogradilistu), za jedno kasno popodne/vece npr oko 19h, ovde imamo veliku konferens salu, projektor (da gledamo slike i neki video snimak), a organizovacu i neko pice da nazdravimo...

Ja cu da sredim Bozin dolazak, samo jos treba da neko dogovori sve sa Sakijem.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

I slike i vase vijesti su prava stvar da poprave raspolozenje. Sinoc sam stvarno bio ljut na onakve komentare u novinama, tj na sajtu onih novina. Ali kad sam vidio Sagija na slici i Bozu kako "kulira" pomislih, ma ko im .... Svako ima svoje. Momci dobro dosli kuci. Ah, da, nesto razmisljam, kad se iz imena ove velicanstvene dvojke uzmu samo prva slova, onda sve ima smisla.

Boza i Gabor team, odnosno BIG Team!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

    Bozo Ristic  , Srbija forever !!!

 

 

 

Brate, koji car moras da budes, picis kroz pampas i pokazujes fotografu tri prsta, kao evo brale, mi malo iz Srbije!! Odusevio me je!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12248 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

    Bozo Ristic  , Srbija forever !!!

 

 

 

Brate, koji car moras da budes, picis kroz pampas i pokazujes fotografu tri prsta, kao evo brale, mi malo iz Srbije!! Odusevio me je!!!

 

To je čovek i to je patriotizam! Bravo Božo!

 

Bato, svaka čast na obaveštenju i jedva čekam da (po koji put već :D) dođem u Comtrade i da ovaj put prisustvujem istoriji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  Saki nazalost nismo mogli svi doci ali vidim da ljubitelja bilo , hvala ti u ime svih nas . Nadam se da cemo se videti na nekom skupu i ispricati sa tobom i Bozom . Bili ste sjajni tamo ove godine nadam se da cu vas videti i sledece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Subotica

organizuju press konferenciju u petak 23. januara  u 12 časova u Palati Zepter, ul. K. Petra 32, povodom učestvovanja Gabora Sagmajster i Bože Ristića na 31. izdanju Dakar relija..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Ljudi svaka vam cast!

 

Ja danas radim, ali ako neko uspe da ode do Zeptera nek obavezno pozdravi Gabora u ime celog BJB-a!!

 

I slike, slike, slike .......  :)

  Pozdrav za junake jos jednom!

 

BJB Rally Dakar Team  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

organizuju press konferenciju u petak 23. januara  u 12 časova u Palati Zepter, ul. K. Petra 32, povodom učestvovanja Gabora Sagmajster i Bože Ristića na 31. izdanju Dakar relija..

 

Pa gde ne javi sinoc ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

organizuju press konferenciju u petak 23. januara  u 12 časova u Palati Zepter, ul. K. Petra 32, povodom učestvovanja Gabora Sagmajster i Bože Ristića na 31. izdanju Dakar relija..

    Nadam se da " Press" nece biti na press konferenciji  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja