Jump to content

Moto Zajednica

Zadnji lancanik...

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Obecao sam drugaru da cu ovo postaviti kod nas na forumu nebi li iz zajednickih iskustava  dosli do saznanja sta da ucini.

Naime on bi da na svom GSX-R 1100 poboljsa ubrzanje (ili ti da dize prednji tocak), pitao me je za savet dali da stavi zadnji zupcanik veci za 2 ili 3 zupca i dali ima kod nas da se kupi navedeni zupcanik za njegov motor...posto ja nemam iskustva sa takvim preradama voleo bih da cujem vase misljenje i sta je najbolje da uradi..naravno ako znate i gde moze da se pazari spomenuti deo.

Vec sam pokusao da mu objasnim koliko ce to stetiti pojedinim delovima motora ali je uzalud...da se nemucite sa savetima o odvracanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

pa u svakom slucaju da bi povecao snagu na zadnjem tocku potrebno je smanjiti prednji ili povecati zadni lancanik...mislim da lancanike ima kod jasminka vir  trebalo bi da ima i u kdm,mada moze videti i sa ovim majstorima po servisima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Donji Milanovac

  Ako ima mogucnosti da bira  bolje je povecati zadnji nego smanjiti prednji ( smanjuje habanje lanca ) za nekih dvadesetak procenata  , ako je mnogo vise  lako moze da prevrti motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja