Jump to content

Moto Zajednica

Osiguranja (obavezna i neobavezna)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Interesuje me kakva su vasa misljenja i iskustva po pitanju osiguranja i da li sem obaveznog imate jos neko osiguranje (kasko i sl..)?

 

Istekla mi je prva godina kasko osiguranja, mislio sam da produzim, nego me nervira sto su podigli cene, pa ce me izaci vise nego prosle godine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Cici pre neki dan rece da u kasko osiguranju nisi osiguran u slucaju kradje motora tako da bi mene to odbilo od kaska(da imam motor vredan tog cuda). Juce sam video na tv-u da ddor novi sad u kasko ukljucuje i osiguranje od kradje u inostranstvu pa ako nekog zanima moze da proveri da li vazi i za motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Ja sam motor osigurao kasko u dunavu.Nije 100% vec 80%,to jest 20% mog ucesca na stetu ili kradju.Polisa mi vazi i za kradju.Prosle godine je cena bila oko 20 000 din.Ima sam jednu malu nezgodu,izguluio bocnu plastiku,prijatno su me iznenadili kada su mi odobrili da se to ne farba vec da se naruci originalna stranica.Tako je i bilo a isplata je bila nekoliko dana po donosenju racuna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

valjalo bi da proveris taj detalj za kradju jer ja godinama (nazalost) saradjujem za Dunavom i ove godine su posebno "nespretni" u vezi kaska cak iz a putnicke automobile te ostali program, ne znaju cas cene, cas procebne, cas nivo ucesca itd. ali dosad mi nije polazilo za rukom da ih "nagovorim" na osiguranje motora od kradje jer oni to nemaju u programu. Cene kaska se krecu oko 5% od procenjene vrednosti vozila (pocetna je cena sa fakture) ali to je ove godine veoma izgleda fleksibilna kategorija ali jos uvek nije, a nije ni bilo moguce osigurati motor od kradje. Ja ih imam nekoliko, dva su stariji (jedan '98, drugi stariji) ali tri su proslogodisnja i za njih sam zeleo kasko osiguranje od kradje i nije mi poslo za rukom. Nije pomogla cak ni nasa visegodisnja saradnja, tacnije, mogu cak i da izdam vaucer za kasko ali ne i za osiguranje od kradje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja trenutno koristim samo obavezno osiguranje ali u slucaju ako budem uzeo neki malo bolji motor potrudicu se da ga osiguram i kasko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja