Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ma, ja to zbog njih, posle, kad krene proziva sto se nisu pojavili, da im ne bude glupo i da moraju da se pravdaju, ovako lepo, na vreme kazu da se nece pojaviti i to mi je ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

 

Na ovog si mislio? ;D ;D

 

pa afrika naravno da je bolja glas za afriku

 

on je u svecanoj lozi kao tehnicka podrska ziriju  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

ma, ja to zbog njih, posle, kad krene proziva sto se nisu pojavili, da im ne bude glupo i da moraju da se pravdaju, ovako lepo, na vreme kazu da se nece pojaviti i to mi je ok

 

Goso, daj bolje da nas lažu, pa da živimo u nadi da i imamo NEKE protivnike ... :)

 

on je u svecanoj lozi kao tehnicka podrska ziriju  ;D

 

;D ;D Eeeeee sa takvim žirijem u loži, i pored pečenog vola ćemo ostati gladni ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

 

Na ovog si mislio? ;D ;D

 

pa afrika naravno da je bolja glas za afriku

 

on je u svecanoj lozi kao tehnicka podrska ziriju  ;D

on se javno izjasnio da je na strani afrike, posle ce da kazu da nije bilo posteno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ma svakako ćemo ih odrati, taman da je žiri ne znam kakav :) Ja se više bojim za svoj stomak :) SVE ĆE NAM POJESTI negde u 'ladovini ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2468 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Ma svakako ćemo ih odrati, taman da je žiri ne znam kakav :) Ja se više bojim za svoj stomak :) SVE ĆE NAM POJESTI negde u 'ladovini ;D

 

ma ajde molim vas, pa vi nebiste bili u stanju da oderete ni Ponny Express po livadu.. jadni vi...  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Ma svakako ćemo ih odrati, taman da je žiri ne znam kakav :) Ja se više bojim za svoj stomak :) SVE ĆE NAM POJESTI negde u 'ladovini ;D

 

ma ajde molim vas, pa vi nebiste bili u stanju da oderete ni Ponny Express po livadu.. jadni vi...   :D  :D

ponny express mozda, ali vas uvek  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Ma svakako ćemo ih odrati, taman da je žiri ne znam kakav :) Ja se više bojim za svoj stomak :) SVE ĆE NAM POJESTI negde u 'ladovini ;D

 

ma ajde molim vas, pa vi nebiste bili u stanju da oderete ni Ponny Express po livadu.. jadni vi...   :D  :D

 

ja sam nesto razmisljao da vam predlozim, da bi bilo zanimljivije, a i vi da imate vece sanse, da vi lepo dodjete sa biciklama (po vasem izboru), ali mi bilo glupo da se ne naljutite, ali posto si ti to pomenuo, kapiram, da ste i vi dosli do slicnog saznanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A čija je to ST na poslednjoj fotki? Liči mi na Popsyjevu, ali je nisam video još od "Deda mrazova", pa mi sećanje bledi... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ja predlazem, da svi imaju iste bicikle, radi lakseg nalazenja, npr. one prve roze, takve lokalci sigurno ne voze i bice nam mnogo lakse da ih prepoznamo, cak i na velikim razdaljinama, mali rizik da ce lokalci da pomisle da su dosli na paradu i da ce probati da se obracunaju sa njima, da sprece istu,postoji, ali je i dalje mnogo manji nego da probaju da sa ST-ima idu u brda ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1905 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Uplasili ste se da cemo da vas oderemo pa nas nagovarate da dodjemo biciklama  :) . Jel vidite vi to ST-rasi? BOlje priznajte afrikanci da ne smete sa tim vasih kantama u voznju s nama nego tako  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

pretpostavio sam, po izboru motora  ;D

 

 

UUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2884 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

ja predlazem, da svi imaju iste bicikle, radi lakseg nalazenja, npr. one prve roze...

 

Pazi, bice im tesko da se odluce. Ona na drugoj slici je ista ST. Sa druge strane, treca je dobra za gudure zbog

velikog klirensa; a cetvrta je opet odlicna za bare i glib. Ne znam sta Kepo kaze, kakav ce pretezno biti teren,

pa da naprave pravi izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

A čija je to ST na poslednjoj fotki? Liči mi na Popsyjevu, ali je nisam video još od "Deda mrazova", pa mi sećanje bledi... ;D

Samo ti dodji, osvezicemo sećanje  ;D ;D ;D dok je neko prespavao zimu, neko je vezbao  ;D ;D ;D

 

a moram da branim Bokilica ... sledeci njegov post posle nekog vremena je bio...

 

jel sam se pohvalio da sam kupio afriku,,,prvi utisci,,,razocarenje ,,,losija je od tenere po pitanju snage,i stabilnosti,,mozda za nijansu udobnija,,,,,

i tako razocarenje,,,,ipak je jamaha jamaha,,,,barem za moj ukus.....p.s. stvarno joj fali 15ks,,,,,,,,,,,,,,i tako,,,,,,u svakom slucaju prodacu je,,,,,,,

prelazim na boldora,,,,i naravno na pegasa ili st... :) :) :) :)

 

tako da se zna da je Bokilic čovek naučen empirijom i stoga njegov sud treba shvatiti ozbiljno  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ne poklapa mu se prica, ako se vratis na pocetak i procitas sve, videces o cemu pricam ;D

po 100 put,,taj citat je iz vremena pre nego sto sam kupio teneru,,ziveo sam u zabludi kao i vi afrosi  ;D ;D ;D ;D

nego sta jeovo bre,,nema me par dana i vi se raspucate i raspricate ko deca u obdanistu  :P :P :P :P :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ne poklapa mu se prica, ako se vratis na pocetak i procitas sve, videces o cemu pricam ;D

po 100 put,,taj citat je iz vremena pre nego sto sam kupio teneru,,ziveo sam u zabludi kao i vi afrosi  ;D ;D ;D ;D

nego sta jeovo bre,,nema me par dana i vi se raspucate i raspricate ko deca u obdanistu  :P :P :P :P :P :P :P

e, jbg. meni nesto nije jasno

 

 

 

« Odgovor #1 poslato: 10.02.2008. 21:38 »

Odgovori sa citatomCitat

pa afrika naravno da je bolja glas za afriku

 

 

 

« Odgovor #45 poslato: 04.11.2008. 00:23 »

Odgovori sa citatomCitat

jel sam se pohvalio da sam kupio afriku,,,prvi utisci,,,razocarenje ,,,losija je od tenere po pitanju snage,i stabilnosti,,mozda za nijansu udobnija,,,,,

i tako razocarenje,,,,ipak je jamaha jamaha,,,,barem za moj ukus.....p.s. stvarno joj fali 15ks,,,,,,,,,,,,,,i tako,,,,,,u svakom slucaju prodacu je,,,,,,,

prelazim na boldora,,,,i naravno na pegasa ili st... Smeško Smeško Smeško Smeško

 

 

« Odgovor #52 poslato: 04.11.2008. 03:20 »

Odgovori sa citatomCitat

nekad sam mislio da je afrika bolja od tenere,,,al sad vidim da nije,,,,napravih gresku slusajuci hvalospeve o africi,,nije losa nekazem da je losa,,al posle 18,000km na super teneri,,,,ovih 10km  na africi mi deluje kao da sam seo na motor nize klase,,,,dok se meproba jedno i drugo nikad necete videti razliku.......a kolko videh,,,i afrika zna da potrosi kad se ganja......isto kao i tenera,,,al zato je tu plin  Zelenko Zelenko Zelenko Zelenko

 

 

04.02 .2008 si dao glas africi, 04.11.208 si se pohvalio da si kupio afriku i da nisi zadovoljan, a 3 sata kasnije si sa ST-om vec presao 18000km, tu kilometrazu si mogao da napravis za 2 godine, teoretski i za 1 godinu, ali da ne gasis motor, sto dovodi do zakljucka da si ti ST imao mnogo pre nego afriku  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja