Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

IZVLACENJE!!! ;D

 

 

 

                     Sta reci cist politicar,NE SMES DA SE PUSTAS I SAD IZMISLJAS KOJE STA.TDM nije enduro tako da ti jevrlo glupo da me prozivas u njivu ,dok su afrika i ST ista koncepcija i red je da se vec jednom vidi ko vodu nosi a ko seno kosi,nazalost ti nisi napravljen od takmicarskog metrijala osim na forumu.pozdrav i smisli neko bolji izgovor.

ajmo sad ovako

posto vidim da nisi pratio redovno, na ozbiljno pitanje kolege bpok-a sta mislim o ST i africi ja sam mu napisao da je ST brza, a afrika kvalitetnija

to imas negde oko 130 strane, mislim, mozes da potrazis, a zao mi je sto se nisi upecao, da te gledam kako se mucis sa TDM-om u blatu  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

SLEDECIIIII ?

 

300 gr sa mesom, i jogurt sa 1% mm

Ja bi 1,5kg pragnjetine i dve lepinje !!!!

 

moraces da sacekas malo, ako uspe da osvoji  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

SLEDECIIIII ?

 

300 gr sa mesom, i jogurt sa 1% mm

Ja bi 1,5kg pragnjetine i dve lepinje !!!!

 

moraces da sacekas malo, ako uspe da osvoji  ;D

Nemogu da cekam vise  >:(  ja vec seo za astal !!!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

hmmmmmmmmm..........??? nov sam i ne upucen!! koji je na kraju bolji AT ili ST ???  ::)

 

 

to ce se znati negde oko 500-strane.....

 

do tad ce svi da teraju GS-a pa ce pricati "nisu to losi motori ovako kad ih gledam iz daljine sa gs-a"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Eto ti ga sad, nije dobro po krivinama, nije dobro po offroadu, samo je i jedino dobro na autoputu i to na pravcu. Pa ne poredimo ovde gsxr-a i R1 nego enduro motore. Al tako je to kad neko zna da je enduro motor koji propagira losiji u svemu, pa se hvata za slamku i nudi dvoboj u onome za sta ni jedan nije napravljen. Ko jos kupuje enduro da bi se trkao po autoputu ? Smesno :)

 

 

 

 

                 SMES ILI NE SMES DA SE PUSTIS SA AFRIKOM PROTIV ST na potezanju izjasni se zajebi filozofiranje.PROSTO PITANJE ZAHTEVA PROST ODGOVOR.Zasada je jedino Boban bratunac pokazao da ima nuda svi ostali ste jaki samo u prici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 

 

              Desava se ono upravo sto sam pretpostavljao  ESKIVAZA od strane afrika klana.Ajmo afrikanci otvoren je konkurs za najorginalniji izgovor''zasto ne sme da se trkam protiv SUPERTENERE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

nije pitanje da li smemo na crtu, naravno da smemo, ali onda, po 10 put, ti treba nama da pruzis to zadovoljstvo i da udjes u njivu sa TDM-om, kad budes bio spreman da ti nama izadjes u susret, javi se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

nije pitanje da li smemo na crtu, naravno da smemo, ali onda, po 10 put, ti treba nama da pruzis to zadovoljstvo i da udjes u njivu sa TDM-om, kad budes bio spreman da ti nama izadjes u susret, javi se

 

 

 

                    Tdm nije za njivu i samo blesav covek moz da ga tera tamo dok je afrika svemoguca i za njivu i za asfalt i za planinu a aj da je vidimo kolko vredi na potezanju posto znamo da nije za off-roud.I daj neki originalniji izgovor mani TDM

                  SMES ILI NE PITANJE JE SAD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

nije pitanje da li smemo na crtu, naravno da smemo, ali onda, po 10 put, ti treba nama da pruzis to zadovoljstvo i da udjes u njivu sa TDM-om, kad budes bio spreman da ti nama izadjes u susret, javi se

 

 

 

                    Tdm nije za njivu i samo blesav covek moz da ga tera tamo dok je afrika svemoguca i za njivu i za asfalt i za planinu a aj da je vidimo kolko vredi na potezanju posto znamo da nije za off-roud.I daj neki originalniji izgovor mani TDM

                  SMES ILI NE PITANJE JE SAD.

ja jedno, ti drugo

ja cu da ti izadjem na crtu iako je afrika sporija, ali zelim da te gledam u njivi sa TDM-om, da bi dobio, moras i da das

kad budes spreman da i ti nesto pruzis, mozemo da nastavimo sa ovom temom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

           Ima itekako vide se da nisi nikad bio ,tako da je krajnje vreme da dojdes da te ja malo izvitlam tamo vamo,pa ce bude posle nisam znao.

 

čuj bio, iznad glave ti leteo vise puta. snimio sam svaki putic, dok sam u gace kakio  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

 

                  Nema od vas nista samo ste jaki na recima .SVI JUNACI NIKOM PONIKOSE I U CRNU ZEMLJU POGLEDASE.

                  Pa ja se od sramore nebi vise oglasavao na forumu.

                  Prozivate me da ubacim TDM -A u njivu ...haaahhhhaha evo da vidite da se ne plasim pusticu se sa bilo kojim R-om iako zna da cu izgubim,naravno na 100 metara ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

pa to sam ti ja i rekao, ja cu ti izaci na crtu, sa sporijim motorom, posto je to tvoje zadovoljstvo i posto te to pali, ali trazim od tebe da i ti meni ispunis zelju i udjes u njivu sa TDM- om, posto to pali mene i zadovoljstvo mi je da gledam TDM u njivi

koliko ja vidim trojica nas su rekla da prihvataju tvoj izazov, a ti nisi moj uslov za njivu, toliko o junastvu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

pa to sam ti ja i rekao, ja cu ti izaci na crtu, sa sporijim motorom, posto je to tvoje zadovoljstvo i posto te to pali, ali trazim od tebe da i ti meni ispunis zelju i udjes u njivu sa TDM- om, posto to pali mene i zadovoljstvo mi je da gledam TDM u njivi

koliko ja vidim trojica nas su rekla da prihvataju tvoj izazov, a ti nisi moj uslov za njivu, toliko o junastvu

 

 

Izgovori izgovori,znaci NE SMES I KRAJ.To sam i ocekivao od afrikanera ,nedostatak hrabrosti da se casno podnese poraz.Ne bih vise polemiso na tu temu posto si mi jasan a inemam vremena da se zamlacujem vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

ponovo i posledni put, kad budes smeo sa TDM-om u njivu javi se, znas gde smo

mi smo tvoje prihvatili, a ti nase?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

ponovo i posledni put, kad budes smeo sa TDM-om u njivu javi se, znas gde smo

mi smo tvoje prihvatili, a ti nase?

 

 

    Sta reci sa demagozima nemam o cemu da pricam.Jasno je da ne smes i kraj price.TDM  da teras po njivi sacuvaj me boze,izvini jer si vido uzivo ti kako izgleda TDM jer da jesi ne bi se vadio sa tako glupi izgovorima,moraces da smislis neku pametniju eskivazu .....da znas da to ono sa lamela opstre nije lose ,moglo bi ladno da prodje na policijskoj akademiji.Probaj sa '' ne bi se trkao da mi se ne razvuce lanac'' ili ''ja suvise volim moju afriku da bih je izlagao takvim iskusenjima kao sto je trka na 200 metara.AHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

        Muda je ono sto vama fali nista drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Pite, definitivno si maca i tacka!

Nego, posto ne smes na crtu mi cemo tebe lepo da smestimo u žiri sa bemwejdzijama, pa se tamo pravi hrabar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja