Jump to content

Moto Zajednica

Potrebne dve devojke sa sopstvenim motorciklom za promociju proizvoda

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

moja kuma i ja zadovoljavamo vecinu uslova :moto3:

10446573_10152426935958168_8699924376243831868_n.jpg

 

Fantastično! Prosledio sam klijentu vašu ponudu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Što se cene tog rada tiče, ako promoterke po hipermarketima dobijaju 3000 za jedan dan, mislim da bi ovo trebalo da bude plaćeno 5 - 10.000 dinara .

 

Pa toliko skoro košta samo da se iznajmi motor. Još mora da jaše motor što je daleko intenzivnije i rizičnije od hipermarketa.

Ja ne bi pristao ispod 200e na dan. I to pod uslovom da nema nekih čudnih zahteva.

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2572 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Fantastično! Prosledio sam klijentu vašu ponudu.

 

Posle ovog će biti potrebne slike u bikiniju ili toples varijanta - za one koji hoće u uži izbor :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Bikini i toples kad budemo radili rimejk čuvara plaže, za sada samo ful oprema sa kacigom... ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

I to pod uslovom da nema nekih čudnih zahteva.

 

 

kad je Cope u pitanju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Drage kolege i koleginice bajkeri, zahvaljujem se svima na pomoći i više nego očekivanom odzivu. Nadam se da će klijent odobriti projekat, a naše drage koleginice spojiti zadovoljstvo i posao.

 

Hvala još jednom.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: DL-650

Tebi pare ne manjkaju ocigledno :-)

Što se cene tog rada tiče, ako promoterke po hipermarketima dobijaju 3000 za jedan dan, mislim da bi ovo trebalo da bude plaćeno 5 - 10.000 dinara .

 

Pa toliko skoro košta samo da se iznajmi motor. Još mora da jaše motor što je daleko intenzivnije i rizičnije od hipermarketa.

Ja ne bi pristao ispod 200e na dan. I to pod uslovom da nema nekih čudnih zahteva.

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Tebi pare ne manjkaju ocigledno :-)

Što se cene tog rada tiče, ako promoterke po hipermarketima dobijaju 3000 za jedan dan, mislim da bi ovo trebalo da bude plaćeno 5 - 10.000 dinara .

 

Pa toliko skoro košta samo da se iznajmi motor. Još mora da jaše motor što je daleko intenzivnije i rizičnije od hipermarketa.

Ja ne bi pristao ispod 200e na dan. I to pod uslovom da nema nekih čudnih zahteva.

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N9005 met Tapatalk

 

Ovde je čovek ponudio posao i razgovaramo koliko bi trebalo da taj posao bude plaćen ! Ja sam izneo neko moje iskustvo jer sam jedno vreme radio u medijima i učestvovao u izradi reklama.

Tvoj komentar mi je potpuno nejasan - Šta tebe briga dal meni pare manjkaju ili ne ? Da možda ne ispipavaš teren da možda sutra dođeš da mi obijaš kuću i opljačkaš me ? ( tako mi deluje ) Ako imaš neki konstruktivan predlog u vezi teme - onda piši. Ako nemaš - onda nemoj da zaviruješ u tuđe džepove ! Gledaj svoja posla !

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Pozdrav,

 

Ovako - konsultujući predloge i želje kolega bajera, platežnu moć klijenta, eknomsku situaciju, specifičnost zadatka, konkurenciju i mnoge druge stvari, dao sam ponudu - predlog od 50 EUR za dva-tri sata posla vožnje po gradu,

plus 50 EUR za gorivo i amortizaciju vozila. Uzevši u obzir i to da ljudi po Srbiji rade mesec dana za 100 EUR, mislim da nije uputno biti nezajažljiv za prohtevima. Na klijentu je dalje da odluči šta će i da li će uopšte prihvatiti ponudu i raditi promociju.

 

Dalje, ja kao deo organizacije projekta pitam se još i za razne druge nepredviđene situacije tipa - koga će motociklista da tuži za odštetu ako ne daj bože bude povređen tuđom greškom u saobraćaju, ako napravi udes i izađe u novinama slika sa logoom proizvoda koji promoviše i napravi anti reklamu za proizvod, a zaista može da izgleda tragikomično motorista koji reklamira energetsko piće izazvao udes - naslov tipa daje ti krila, itd...

Lično sam doživeo kada su moje kolege iz novina jednom prilikom kada sam pao u centru grada sa motora došli da slikaju "motoristu koji je poginuo" i pitali me - a gde je taj motorista koji je poginuo, jer su mislili da sam ja stigao prvi jer sam na motoru... Informacije, a naročito dezinformacije su čudo!

 

Nije to tek tako jednostavno, iako smo tako navikli u društvu opšteg javašluka...

 

Ozbiljan klijent vodi računa o svakom detalju pre nego donese odluku, jer u protivnom greške u poslu jako puno mogu da koštaju, a obično se u takvim poslovima pravi samo jedna greška u karijeri, jer za drugu nećete imati prilike - neće vas više niko angažovati.

Naj lakše je postaviti pitanje - a koliki je moj deo, plata, ja hoću 1000 EUR i sl...

 

 

Toliko, pozdrav, i hvala na razumevanju :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

@DrumskaLisica

Mislim da je gorance meni uputio opaske, misleci da sam postavio letvu previsoko. Ali ne bih mu umeo bolje odgovoriti bolje od tebe(podvuceno crvenim) :)

 

@cope

pa moje skromno misljenje je da je plata od 100e minimalac za koji ne moras ni biti nesto preterano lepo obucen, niti atraktivnog izgleda, kvalifikacije koje moras posedovati su dosta rasprostranjene i nisu puno zahtevne. Samim tim je velika 'ponuda' i proporcionalno tome je i plata niska. Znam da nije posteno, ali tako funkcionishe(ne znam da li to nije odlika kapitalizma)

 

Za ono sto se trazi ovde je ipak potrebno da devojka bude odredjenog (atraktivnog) izgleda, da bude konkretno obucena, da poseduje licni motocikl, da zna njime da upravlja i uz to jos da obavlja delatnost koju bi i njena koleginica obavljala bez ovih malopre pomenutih dodatnih uslova. Samim tim je ogranicen izbor i opet proporcionalno tome..

Ali to je moje misljenje i ne zelim time da uticem na vas odnos sa klijentima niti na formiranje cene.za nadoknadu odredjenih usluga.

 

Nadam se da ste se uspeli dogovoriti i da ce vam saradnja biti uspesna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ma ja sam prvi protivnik niske cene rada, i potpuno se razumemo, ali bolje dobiti posao nego ponosno kakiti i brisati se jednoslojnim toalet papirom :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

50 EUR za dva-tri sata posla vožnje po gradu,

plus 50 EUR za gorivo i amortizaciju vozila.

 

Bu-ha-ha-ha, 100 evra! Pozovi baka Slavnu da vozi rolšue, možda pristane :)

 

Pozvao kafedžija-biznismen moju prijateljicu DJ-a da radi u klubu, odmah joj rekao "ja to ne plaćam više od 50 evra" a ona mu rekla "prijatelju, za te pare mogu da ti pozajmim radio na dva sata"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6341 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ocigledno ne zivimo u istoj drzavi kad je nekom malo 100e dnevnice (izgleda je tacna ona-Beograd je posebna drzava u Srbiji). Bas se ide iz krajnosti u krajnost, Cope kaze u Srbiji se radi za 100e mesec dana (gde to ????), a drugom je mala ta cifra za jedan dan....

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Nateraćete me da se osećam odgovornim što sam uopšte pitao da li neko hoće da radi... :stabre:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bodi biber, 729 postova
  • Lokacija: Pancevo(vazdusna banja)
  • Motocikl: Suzuki gsxr 1000 K9 , Vmax 1200 1996

E ajde molim vas ...

100 e dan X 5 dana = 500e . Za šta ? Malo vožnje po gradu i zezanje ? Koliko goriva će potrošiti ? Možda 50e ? MOŽDA ???

Dakle 450e čiste zarade za jebenu vožnju motora ?

I to nije dosta ??? Pa vi se šalite . Ja bih onu stvar dao za takav posao da mi sad dođe !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova

Nateraćete me da se osećam odgovornim što sam uopšte pitao da li neko hoće da radi... :stabre:

 

Ma pusti tu klasicnu pricu, svi se razbacuju nekim ciframa, satro ludilo, avioni, kamioni, sleperi koji cekaju na granici, bez 200€ na dan ne ustajem iz kreveta i slicno, a 99% istih ljubicastu vidi jednom u 3 godine, i to mora odmah da prosledi dalje.

Da ih sad obrnes naglavacke i istreses, nema da ispadne vise od par crvenih, i to do max. 15. u mesecu, ali bitno da ih mnogo pogadja koliko ce tamo neka njima nepoznata riba da zaradi dnevno, i pogotovo sa kime ce da spava.

Ti si ponudio konkretnu cenu, onaj (ona) koja se bude pronasla u ponudi od 100€ dnevnica, ce svakako da ti se javi, a wanabee burzuje i komentatore sa strane slobodno ignorisi, jer koliko sam primetio, ponuda i nije bila namenjena njima.

Jednom recju, samo opusteno.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Braćala, za 100 evra dnevno ću se ja vozam po gradu. Nisam neka pička ali imam lep motor.

Eto, to je to. 100e tebi za motor + 100e nekoj ribi da se namešta i privlači poglede na reklamni materijal. Dobro sam rekao :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
E ajde molim vas ...

100 e dan X 5 dana = 500e . Za šta ? Malo vožnje po gradu i zezanje ? Koliko goriva će potrošiti ? Možda 50e ? MOŽDA ???

Dakle 450e čiste zarade za jebenu vožnju motora ?

I to nije dosta ??? Pa vi se šalite . Ja bih onu stvar dao za takav posao da mi sad dođe !

Po toj logici niko ne bi smeo da zarađuje više od .... koliko? 50e dnevno? Nebitno čime se bavi i koje su okolnosti. Jer 50x5 je 250 sedmično i na mesečnoj bazi to je 1000. Dosta! :)

 

E ajde molim vas ...

100 e dan X 5 dana = 500e . Za šta ? Malo vožnje po gradu i zezanje ? Koliko goriva će potrošiti ? Možda 50e ? MOŽDA ???

Dakle 450e čiste zarade za jebenu vožnju motora ?

I to nije dosta ??? Pa vi se šalite . Ja bih onu stvar dao za takav posao da mi sad dođe !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF600s

U temi ne pise da je potreban savet, organizator, sudija ili slicno, pise potrebne devojke, al ajde, diskutujete, skup benzin.

Projekat zvuci interesantno. Srecno Cope!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Hejt za marketing agencije. Taj klijent, svi znamo o kome se radi - to je ona tvrtka što meša kancerogene hemikalije sa česmovačom i valja je kao "energetsko piće" - samo u Srbiji ima godišnji budžet od nekoliko stotina hiljada evra. Marketing agencije nisu ništa drugo nego mašine za pranje para, tako da će 80% tog budžete završiti u vladajućoj stranci, ostatak ide kod vlasnika agencije i vlasnika medija (vlasnika, ne i zaposlenih). Ništa novo - tako su do pre dve godine svi budžeti završavali u džepovima tadašnje vlasti. E sad, od sve te love "agencija" je spremna da odvoji 0,0001% za posao koji je veoma rizičan, ponižavajuć, na samoj ivici prostitucije, koji promoviše nalivanje hemikalijama i blejanje do ujutru na splavovima?

 

Po meni, svako ko ima mrvicu društvene odgovornosti će taj posao sa prezirom odbaciti, ili će za to uzeti ozbiljne pare. I to unapred, keš, da ne bude posle "potpiši ugovor, jbg mora preko računa, porez, doprinosi, provizija, klijent još nije uplatio, platiće krajem godine sto posto, javićemo se".

 

Mojih dva dinara :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja