Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA XV 500 Special '89

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav ljudi,

 

Imam u planu da kupim ovaj motor,pa me zanima sve o njemu,sto vise to bolje. Pre svega kako se taj motor pokazao,koliko ta masina prelazi kilometara pre generalne,da li ima rezervih delova,i da li vredi platiti ovaj motor na slici 1600 eura registrovan godinu dana?

Znaci motor je '89-o godiste,presao 58 000 hiljada km? Razmisljam se da ga uzmem pa da ulozim u njega jos par stotina eura,da mu zamenim sve sto treba i da mu nabacim nazad naslon,mozda neke bisage,rol bar i tome slicno

 

Hvala unapred  ;)

 

post-2233-1287899342039_thumb.jpg

post-2233-12878993421167_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ja sam vozio xv ali verziju od 1000ccm, zvanicna oznaka XV1000 SE midnight specijal 1984, vidim da ima dosta slicnosti, pa ako te zanima mogu o tome da ti pricam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd
:) E super Ernesto,bas bi mi dobro dosli neki saveti,bez obzira sto nije ista masina  u pitanju.Znaci zanima me bukvalno sve-od delova,odrzavanja,kvarova,ponasanja na putu,udobnosti itd. Kao sto rekoh ovaj motor koji sam ja gledao bi me izasao 1600e registrovan.Presao je 58 000 km(e to me malo plasi).Jel znas koliko te masine prelaze pre generalne?Znam da to sve zavisi od nacina odrzavanja,ali onako otprilike  ;)  Trebalo bi na njemu da se odradi auspuh tj da se menja i dekli kod motora i jos neki delovi su malo propali pa bi to trebalo da se polira i gume se onako.Kocnicama nisam odusevljen,jer sam ga probao malo i cini mi se da malo slabije koci.Da li po tvom misljenju vredi uzeti taj motor i uloziti u njega jos nekih 400 eura? Nameravam da kupim neki motor,ali kog necu prodavati bar 4-5 sezona,a godisnje bih prelazio oko 8000km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja