Jump to content

Moto Zajednica

28.maj - 8.jun a u sredini Moto GP Mugello

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Tri junaka se dogovorila da se krene na Moto GP Mugello 2014 g a u povratku da gubimo vreme po hrvatskom primorju i da stignemo 6.juna na moto skup u Uzice !

 

post-393-0-48249800-1398094300_thumb.png

 

Krenuli bi u sredu 28.maja i cepamo do Ljubljane (530 km) gde bi nas cekala moja drugarica Tati koja nosi boje MK Ere i ona bi nam obezbedila smestaj.

 

Cetvrtak 29.maj vozimo do Ferarre (350 km) gde bi se za smestaj pobrinuo moj drug koji tamo zivi nekoliko godina.

 

Petak 30. maj vozimo za Mugello (140 km) smestamo se na stazi, kampujemo, pijancimo, gledamo treninge, kvalifikacije, trku - go, go Marquez :)

 

Nedelja 1.jun posle zavrsetka trke plan je da cepamo nazad ka Porecu (480 km) gde imam super drugaricu i ona bi nam obezbedila povoljan smestaj i plan je da se ostane tu sledeci dan, brckanje u moretu :)

 

Utorak 3.jun gas ka Trogiru (420 km) opet drugarica Petra kojoj nikako da uzvratim posetu jer ona onu svoju Beogradu nikako ne moze da zaboravi :) opet ostajemo tu naredni dan...

 

Cetvrtak 5.jun gas ka Mostaru i zatim Sarajevo gde spavamo i sledeceg dana pravac Uzice kod MK Uzice na moto skup pa po zavrsetku u nedelju 8. juna nazad za veliki prljavi grad.

 

Sve ukupno oko 2.500 km... ovo je neki okvirni plan, jedino je sigurno da cemo da idemo i da moram obici ove silne drugarice :) a sve drugo izmedju toga i u medjuvremenu je podlozno promeni, hehehee...

 

Sto se smestaja tice - dal ce negde biti za dz ili za simbolicnu cenu jos nije utanaceno ali bitno je da imamo logistiku, zar ne :)

 

Ako je neko raspolozen da se pridruzi - dobrodosao je !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Najnovija ideja je da se ne ulazi u kamp u petak jer smo vec bili na nekoliko trka GP i nismo bas zeljni gledanja treninga :) vec da se smucamo po Firenci i okolini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 583 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Ja bih se priključio, makar deo rute. Ide mi se u Mugello, ali nisam siguran da mogu sve dane da spojim. Do kad najkasnije treba da se potvrdi?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja