Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GSX 1400 - dodaci za Obelixa

Recommended Posts

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Odlucih da malo pocastim ovog debeljka vizirom i bocnim maskicama oko hladnjaka,a takodje je dobio i sire retrovizore...vizir je kappa sa 4 tacke kacenja,s tim da je gornji deo napravio Ivan.Bocne maskice su sa e -bay i to dva poliesterska totalno asimetricna komada pa je varijanta uradi sam do kraja...ofarbao sam ih dvokomponentnom akrilnom bojom,nalepio one mrezice i napravio drugacije nosace sirena.Ispolirao vodenjarom 2000 i polir pastom.Kod strugara sam napravio duze nosace za retrovizore i to je to.Sad samo VATRA!

 

100_6247_zpsfe6e5c82.jpg

100_6249_zps913e8a35.jpg

100_6248_zps6ea41169.jpg

100_6251_zpsd3015bbd.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Nema tu priche jer je u pitanju naked,mada sam ga cepao i 140 km/h pa se solidno ponasa...Dosta je sirok taj vizir pa je i tu prednost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Po meni mislim da si uradio pogresnu stvar...Aj ok ovaj donji vizir bi mu sad legao lepo....al brate sto stavi ove odvratne maske preko hladnjaka,pa ovaj nastavak na vizir i ove kamionske retrovizore...gsx je velik i lep motor a ti si ga sa ovim predimenzionisanim dodatcima ucinio da izgleda mali...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Po meni mislim da si uradio pogresnu stvar...Aj ok ovaj donji vizir bi mu sad legao lepo....al brate sto stavi ove odvratne maske preko hladnjaka,pa ovaj nastavak na vizir i ove kamionske retrovizore...gsx je velik i lep motor a ti si ga sa ovim predimenzionisanim dodatcima ucinio da izgleda mali...

 

Da su meni odvratne,ja ih ne bi stavio.Retrovizori inace sluze da mozes da vidis sta se desava iza tebe,a posto sam sa prvobitnim video svoja ramena a ne iza mene eto i razloga za druge retrovizore.Kada se nesto veliko predimenzionira ne moze biti manje,moze samo biti vece.Kad bi video motor uzivo,promenio bi misljenje...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

O ukusima ne treba raspravljati, ali meni je ovo idealno,retrovizori taman da se prati celokupni saobracaj iza,a vizir da stiti od vetra cemu je i namenjen,sto se tice plastika na hladnjaku izgleda mnogo mocnije . Poz i predivan motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Sviđa mi se ovaj motor, koje je godište, koliko troši, koliko je prešao... Čitao sam da malo troše... Ima jedan u Mostaru K6, prodaje se, 5000e, crni sa crvenim oprugama... 0takoje.gif

Šteta što su zadnjoj seriji oduzeli drugi auspuh, meni je dosta ljepši sa dva, kao kod tebe, još dvije Jošimure da staviš, mmmmm... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Motor fenomenalno izgleda, sve mi se svidja sem tih plastikica koje si dodao, stoje mu kao piletu sise :D Mozda kad bi ih ofarbao u plavo belu da prati boje rezervoara bi bilo bolje, ovako bas strce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Da,fale mu plave lajsne ali poradicu i na tome...Opisao sam sve o ovom motoru u "Vozili smo"...:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Da,fale mu plave lajsne ali poradicu i na tome...Opisao sam sve o ovom motoru u "Vozili smo"...:takoje:

 

Čitao sam, veoma slabo si ga opisao, ali nema veze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Da,fale mu plave lajsne ali poradicu i na tome...Opisao sam sve o ovom motoru u "Vozili smo"...:takoje:

 

Čitao sam, veoma slabo si ga opisao, ali nema veze.

 

Trosi on po gradu boga mi 8 litara,a na otvorenom 6 l.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 820 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Bas sada dok sma se vracao kuci lik stoji parkiran sa takvim identicne boje itd (osim vetrobrana). Znam da mi je odmah zapao za oko jer deluje mocno, ogroman motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 333 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Bas sada dok sma se vracao kuci lik stoji parkiran sa takvim identicne boje itd (osim vetrobrana). Znam da mi je odmah zapao za oko jer deluje mocno, ogroman motor.

 

Znaci ima ih,ali slabo po forumu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Bački Jarak
  • Motocikl: Suzuki v strom 1000

Moram ovo prokomentarisati, Stvarno zašto nagrdi tako lep motor sa tom plastikom.Vizir mu lepo stoji a i potreban je. To je, po meni, pored zephyra jedan od najlepsih nakeda.Ja trenutno vozim bandita 1200 s ima malu zastitu od vetra i koristi ali naked je naked.Nemoj ga više ulepsavati lep je sam po sebi Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Evo nemogu vise da cutim ........gledam ja ove slike a taj motor mene gleda sa ekrana .....i ja samo mogu da pomognem ali stvarno ozbiljan ne u sali !!

 

Da kolegi Shaft021....pomognem da ubije monotoniju sa drugim nekim modelom jer.... .poznato je da motor izgustiras za godinu do 2..... :moto3::hej::hej:

 

e sad.......ja bih veoma rado od SRCA i iz duse kupio taj motoric.......a on lepo da kupi drugi pa da se lepo zanima i uziva u novom modelu...... :Mina::care::care::care::care:

 

evo dda pokazem ozbiljnost ....ostavicu i licni telefon.....0638129618

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja