-
Broj tema i poruka
1578 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Endurac
-
Taj bircuz je majka svih kafana ... aaaa to onda da se overi. Mene vodite a ja zauzvrat fotkam egzibicije na stazi:)))) ( i ivanu:))
-
Limeni, ovo je kao stvorena makina za tebe:)
-
.....valjda nece biti preko 4000 eur;) No treba imati u vidu i drugu cinjenicu, cene datog tipa motora u okolishu, bez obzira na stanje motora, cenu odredjuje trziste. I drugo, mnoge kolege nemaju novca u startu, pa im je lakse da sredjuju makinu postepeno a do nje da dodju jeftinije. Npr. Ja sam kupio Punto II 2003. godiste bez ulaganja sa pravih 37.000 km pre par meseci, sedi i vozi. Ali ga nisam platio 4000 eura vec 1570Eur. Zato sto je 11 godina star i zato sto stalno izlaze novi modeli....bez obzira na neverovatno malu kilometrazu i malu pohabanost motora. Jer na starom vozilu delovi crkavaju, samo je pitanje kad ce koji. Za mene pojam sedi i vozi nazlost ne postoji osim kad kupim vozilo godiste 2013. Jer je vec posle 300 km crkao alternator i zena mi ostala u Borci. Naravno, i tebi srecna prodaja.
-
Prodajem hondu cbr 1000f, cena 1400 eur ili menjam za isti ali noviji uz doplatu (eventualno zamena za.....) Vozim ga 3 godine. Nov akumulator, 14ah, Unibat. Tek registrovan- BG table. Gume odlicna sara, dunlop sportmax,ali matore (dot 2004 i 2006) te ih treba menjati. Ulje, filter ulja i vazdusni filter zamenjeni prosle godine. Preko 230 kmh ga nisam vozio a bio je stabilan i prav kao strela. Treba spaner da se radi, i negde malo pusta struju, sto upravo sredjujem, ali sa novim accu pali 20 dana besprekorno. Regler, anlaser ok, ispitujem alternator. Godiste je `94 ali je po mojoj proceni `93 sa repom od dualke. Dual sistem skinut, tako sam ga kupio. Masina odlicna. Novo sediste (Boban). Amortizeri besprekorno rade, koci odlicno. Plastike dobre, spojeve ponegde treba srediti, skinute su kako bi kupac na licu mesta video stanje motora i vracam ih na motor po kupovini. Saug sajlu sam izveo kod maske, ali imam komplet novu koju dajem dzaba uz motor. Svetla i migavci rade besprekorno, kao i ostale lampe i indikatori. Potrebno je ocistiti fasung ili kontakt stop svetla, moguce da cu i ja to srediti ako stignem. Imam wingrack II i kofernjacu Givi noviji model 56L (mislim), ne ulaze u cenu. 063 7716 465 marcello.photo@yahoo.com Sva pitanja i konstruktivne komentare prihvatam (maliciozne komentare saljem gazdi u inbox, pa se sa njim dogovarajte). Slike dole ( i jedna koju sam fotkao u Glinari, iz zajebancije) Na prvoj fotki mozete videti saru guma, a sediste sa prve slike je stara fotka, u medjuvremenu montirano ganc novo.
-
Ja imam cbr 1000f 3 godine, ne znam sta ima bolje od pocetka moto industrije da se kupi polovno, u smislu odnos cena kvalitet!
-
Da li na Navaku i u okolini nesto radi, osim sto nema goriva, manometra, vazduha....?
-
JA takodje ne vidim u cemu je problem da motor predje 500km godisnje. Svako ima svoje navike i razloge te nacin voznje. Pre 3 meseca sam od kolege kupio punta II sa pravih 35.000 km a godiste 2002! Imaju 3 automobila a ovaj je vozila majka od momka. I vidi se odmah po stanju motora amortizera menjaca itd. Srecno sa prodajom, savetovao bih manju korekciju cene drugarski jer smo trgovali i ranije i znam da si vrlo korektan. Godiste je godiste kako god da ga okrenes....
-
Aktuell:)
-
Ako je meni kocka zalio rupcagu na bloku koja pritom drzi sraf, i na nj. zasrafio dekl, velicine 1.5 cm na prethodnom motoru, i dan danas ne pusta, onda moze i ovo da se resi, ...
-
Covek hoce iskljucivo originale plastiku jbg.... ali hvala u svakom slucaju.
-
Sts mislis o ideji da prednju kvalitetnu gumu prodash skuplje tj po realnoj ceni a ovu "srafovanu" ipak po realnoj ceni za nju ako treba i odvojeno. Tesko da ce ozbiljan motorciklista da vozi sa srafom masincinu na koju ide taj profil pa ti zato dajem ovaj savet Prednja je ko` lutka;) Ja bih je rado uzeo ali sam se navukao na dunlop.
-
Odlicnom prijatelju su sa starog ali dobrog passata karavana guzonje g60 lopovi skinuli dve male (sa obe strane prednjeg krila) plasticne oznake sinhro, g60 ako neko zna neki izvor gde moze da se nadje, nek javne da mu kupim Na otpadima nisam za sada nasao a ebay.de je veca dara nego mera. 063 7716 465 marcello.photo@yahoo.com
-
Sutra palim na more, ako neko ima djuntu za iznajmiti na 2 nedelje il neku pametnu ideju veceras, nek javne
-
Bolje ispasti budala nego iz vlaka
-
-
daj neku fotkicu, i naravno drugarsku cenu po mogucstvu Rezervoar, crevo elisa...god motora...? Mi palimo na srebrno jezero za vikend moz pijemo kafu i vidimo:)
-
sto povoljniju Znam napamet sve motore na kupujem prodajem, od evinrude cvaja sa 2 cilindra do tomosa, ali mi draze da trgujem sa kolegama. Sta imas?
-
Uzeo bih vanbrodsko motorce manje konjaze u dobrom voznom stanju. marcello.photo@yahoo.com 063 7716 465
-
-
Br 54, kozni, poraso stomak i gusca, moze zamena za dvodelni dainese br. 58. Juce sam ga obukao i dva sata nisam mogao da ga skinem dok nisu intervenisali sa vazelinom (moze zamena i za vanbrodski motor za camac manje konjazze). Kombi je dvodelni, crno beli sa crvenim detaljima. Prethodni vlasnik je intervenisao na laktovima u vidu dva parceta koze sto se ne primecuje ali ja naglasavam. Vrlo pristojno stanje za drugarsku cenu od 140 eura fixno. Pantalone su ludilo. Protektori od kolena do clanka. Gledacu da uslikam danas. Jednom sam ga obukao. Bez slajdera. 063 7716 465 marcello.photo@yahoo.com
-
-
Danas sam na nekom USA forumu procitao da opruga kvacila pravi slican rattling zvuk, i da je zamenom covek resio problem, s obzirom da je prethodno promenio spaner lanac itd sve kako treba pa ostalo bez uspeha. Nisam strucnjak za temu, samo delim info sa vama, posto i mene ceka zamena jer brunda kao lud.........
