Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. CAos pozdrav svima...ja sam MArko iz BG, vozim Yamu XT600E iz 1997me, obozavam motore a jos vise druzenje vezano za ovaj nas opasan i prelep sport.....do sada sam bio aktivan na automoto-sportu, evo me sad i ovde, slucajno (DEXTERR me pozvao kad sam ga zvao na oglas za CBR-ku).. 73ce godiste, rodjen i zivim u BG, ziveo u USA, CA. Pozdravljam sve i svima zelim srecnu novu Godinu. PS SInoc nisam mogao da odolim, uzjahao sam YAmu oko 10 po ponoci * upalila iz 7og i razvukao je po gradu...mogu vam reci bilo je fenomenalno
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja