Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. Laki nemrem`otvorit taj link
  2. Evo slikica: http://www.stilsucht.de/images/01-2010/stender-emmebi-duccio-grassi-1.jpg http://www.garacarpi.it/wp-content/uploads/2012/09/ST_TRACR_0001.jpg
  3. Moze change za iphone 4 uz moju doplatu do 50 jura. Moze zamena za pilot road 2,3 2ct nove ili u odlicnom stanju.
  4. Jeste, nisam bio precizan, nego reko koga zanima da zaista kupi, il proveri il pogleda link u postu. Sve oke M PS Cena je za kolege sa BJB, na KP sam upravo postavio oglas (100 jura).
  5. Murphy rules. Pazi gume mozda cak i nisu vozene. Ja za svaki slucaj kazem da su vozene, najbolji prijatelj je odradio samnom menjazu, i kada sam ih uzimao uzeo sam ih kao nove! Da, evo i ja sam sada preciznije napisao, dajem obe gume, za 90% cene jedne nove iste takve Ko nije jebo ili jeo , prvo to nek odradi, pa nek proveri link, pa komentarise Ja mog Punta ne skidam ispod 250 na auto putu pa su mi malko spore
  6. 185/65/14 Michelin Alpin A3 kao nove. Sara mislim da je preko 6mm. ODLICNO STANJE, menjao sam se prosle godine ali sam promenio auto i nikad ih nisam montirao. DOT 07. Umesto cene od 9.113,47 din - 11.334,90 din(od prodavnica 4) koliko kosta jedna nova, zadovoljan sam sa 80 EUR za obe. Eventualno moze zamena za nove pilot road 2 , 3 2ct za motor (eventualno dunlop sportmax) ili polovne dot 2011 ,12,13 koje nisu videle stazu, cepovane , bubrezi i sl., uz dogovor. Moze change za iphone 4 uz moju doplatu 50 jura. Link Specs: Alpin A3 185/65 R14Vrsta vozila:Putnički program Vrsta puta:Zimske gume Oznaka:M+S GRNX Širina:185 mm Visina:65 Konstrukcija gume:R Prečnik:14" Max. Brzina:T 190km/h Nosivost:530 kg Maloprodajna cena:9211.00 RSD
  7. Ako neko od kolega prodaje pravi veliki stender (garderober, civiluk), dakle ne jeftine imitacije, nek javne. Moze polovan neostecen, no problem. 063 7716 465
  8. Ako nekom treba jasha a cena mu je problem, resicemo, pocinjem da licim na Gashu- gastona u kancelariji sa pintlama naokolo za koje nema mesta.
  9. Brao Nidzo..pas kao lutka. Moj super ortak (pasenog) gaji napuljske mastife vec 10 godina, apsolutni su hit, narocito kad su bebironi..Blentavo i ludo do bola. Ajd, izvinjavam se za off )))
  10. Opasan pas! Cane corso?
  11. jejejejjeje:)))) jel mozes nekako da mi posaljes jpg da imam za uspomenu , ako stignes i ako te ne mrzi (marcello.photo@yahoo.com)
  12. hehe matori moguce da smo vozili istu makinu....... Valjda je ni on ne vozi sa tangama.... ( ubice nas niletzAr)
  13. Endurac

    Iphone 4 zastita

    hehe lud si skroz, ajd al mora da te vodim na ceps ..javi ak ti treba za nekog za poklon ova moja dat`dadnem
  14. evo par slidza od pre 4 godine...pored su bmw K100 i bmw gs 1200 , (slikali Ceh i Helena sa tenere) vozili su sa pola gasa, ali za tu deonicu dobrano (tange su docrtane od strane prednje pomenutih). ..tako da se dobro prasilo ka NS, i motor ide nevidjeno! Izvinjavam se za off, u krajnjem slucaju osvezavamo temu a tvoja Yamahica ce se prodati nekom srecnom kupcu
  15. Koliko se secam, tzm model koji sam imao je bio cak zabranjen ponegde, imao je razne nadimke tipa "kamikaza" i sl, jer je isao kao idiot. Tako mali dvotaktni motor sa fabrickom brzinom od preko 140 na sat , bez kocenja motorom, (i samnom od 90 kg) ne znam koliko je za zezati se.
  16. Endurac

    Iphone 4 zastita

    Draga taman odusevljena da stavi na 5cu kad ono br. manji )))) Mora brzo da se iskupim
  17. Endurac

    Iphone 4 zastita

    Greskom uzeh umesto za 5 cu za 4ku, plasticno gumiranu zastitu marke tj dizajnerke Kate Spade, New York, (cena 24.95 engleskih funti). U kutiji je regularno. Kome treba, moze za 10 evropskih:) Sajt dizajnerke http://worldofkatespade.com/ slidza i telefon: 063 7716 465 http://cdn.idealo.co...iphone-4-4s.png http://cdn.idealo.co...iphone-4-4s.png slika
  18. sitne pare za ovakvu moralnu dilemu. ako bi znao oko kakvih sitnica se sporovi za naknadu stete iz nezgoda povlace godinama po sudu, bio bi vise nego zadovoljan. Samo picci. Nisam bas siguran da je vozac duzan da u svojoj traci vodi racuna da li mu neko dolazi preko pune sa leve strane (zobs) )))
  19. ako neko ima nek javne, kacket , i plastike sa obe strane ispod vizira
  20. Malezija u pravu si ispravka na mestu
  21. Hvala sto cekate kolegu:))) Imas PP Daywalker Sorry sto kasnim, spremao sam zimnicu za cbr a ispred zgrade pa se umastih....
  22. Ja sam godinu dana vozio Yamahu TZM, redak model koji se proizvodio na Tajlandu sa 150ccm, max sam ga vozio 140kmh do N sada , barabar sa 2 gs a 1200 i tenerom, i nikad nikakav problem nisam imao. Ovaj tvoj, kad bi mogao na stazi da se voza u stoku ne bi bilo lose, nisam davno bio na sajtu moto saveza..mozda nesto i dogovorimo imam neki simpa bajs koji je cale kupio od italijanskog ambasadora i tomos automatic viska:)
  23. aj meni mali protektor (gladijator) xxl. Saljem ti podatke na pp.
  24. Jebem ti lopovska posla, otvoricemo oci. Da ga nisi parkirao na terazijama inace preko dana? ili je bio neki slican...
  25. slidze......
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja