Jump to content

Moto Zajednica

Endurac

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1578
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Endurac

  1. da...u manjem mestu gotovo sigurno da su bracala zakon
  2. Moram priznati da je Mare 128 napisao od reci do reci moj stav... Sigurno sam 3 puta silazio sa motora sa zenom pozadi na copavoj i lupao kacigom retrovizor u paramparcad, nakon sto me je doticni vozac cetvorotockasa isekao i doveo u zivotnu opasnost.. Medjutim, kad razmisljam o temi ovog posta, pokusavam da se setim da li sam pre izliva besa u svakoj od tih situacija osmotrio na sekundu da li sa vozacem automobila mogu da se nosim ukoliko nakon lomljenja izadje iz kola na mene...to znaci da je autor ovog posta postupio slicno i doneo pravilan konacan zakljucak da se treba skloniti , jer on nije taj koji je izasao iz Zabele pre pola h i boli ga da li ce da pobije sve u Kayen-u. Sve nas u izvesnom smislu drzi zelja za samoodrzanjem i time se rukovodimo pre preduzimanja svake akcije, cak i u ovakvim situacijama..... Veliko je pitanje da li su 30 sekundi nakkon dogadjaja momci u kajenu naleteli na vece mudonje od sebe... Moguce je da ce vecina mojih kolega koji citaju ovaj post reci da je ovakvo razmisljanje pickasto, i moguce je da su u pravu.... Ipak, ukoliko je moguce, nista bolje nego iskulirati idiote i skloniti se.. jer Srbija pocinje liciti na Rusiju...ukoliko nekom agresivno svirash, moras ocekivati odgovor...
  3. Budala nikad dosta......da li si zvao policiju???? Ako jesi obavezno sacekaj 10 ak dana zapisnik pa makar u postupak naknade stete. Smiri hormon par dana pa ces vec drugacije gledati na stvar.
  4. Fiat Punto II 2002, treba mi srebrni metalik poklopac desnog retrovizora:) 063 7716 465 Marko
  5. Pardon, prodate zaboravih da zakljucam temu....
  6. Endurac

    Menjam

    Moze. lagano, pa se cujemo, taman da skrpim neki dinarjev posle morenceta. Sibam ti mob. na PP. Izvinjavam se za off.
  7. Prodat, hvala na interesovanju, lock!
  8. Endurac

    Menjam

    ja bas krenuo da jurim tomos 4, ili 10.... Mislim da ne bi bilo lose da da okvirnu cenu za cash.
  9. mob: 063 7716 465, Lokacija Vracar, Beograd. Naime, to tako biva kad ides i kupujes napamet... Nasao sam odgovaracujucu amperazu i dimenzije, a ovaj koji sam kupio proslog meseca sam koristio oko 4 sata ukupno. Dakle akumulator je prakticno NOV I tek oformljen , Varta, sa garancijom. Tek sipana kiselina, odstojao propisano 1h posle toga. Prosao je jedan ciklus praznjenja jer ne moze da izdrzi 1000ccm koji u gradskoj voznji slabo puni, tako da ce se neko verujem usreciti sa istim, ja sam prinudjen da u moj traktor ubacim pravi traktorski od 14ah:) Cena: 2000 din. (desni +) Specs: Akumulator Moto 12V 9Ah FRESHPACK desni+, kiselina VARTA 99A0121 Klema desno + Dimenzije(mm): Dužina136 Širina 76Visina140 Proizvođač: VARTA Šifra Proizvođača:509 015 008 A51 4 JUS šifra: YB9L-B Šifra AP Sport-a: 99A0121 Garancija: 2 godine
  10. Jerej, koji je model, da li znash?
  11. mene zanima ovaj trip sa sodom bikarbonom, koja je njena funkcija?
  12. prodato Goshketu
  13. Rasciscavam pintle koje mi stoje i skupljaju prasinu, dimenzije prema slobodnoj proceni 30 duzina, 20 visina, sirina oko 15 cm. Nova. Na dnu ojacanje celom duzinom i jedna ojacana pregrada na cicak sa podesavanjem po zelji. Dobra osim aparate i za raznorazne druge pintle .... 15eur 063 7716 465
  14. Nema juga samo Mecka Eo mere fabricke;) CRX80-91 / 13x5.5 / 4x100 / 12x1.5 / 56.1 / H
  15. neces valjda sam od sebe da ih kupis za 5 banki? salim se, odlicne !
  16. Aktuelno,
  17. Licno mislim da je skandalozno sto je postavljena ovakva fotografija, narocito imajuci u vidu da osoba nema veze sa realnom. Vest nije preventivnog karaktera sama po sebi da bi se objavljivale fotografije osobe oblivene krvlju i dovodile citaoce u zabludu, bez obzira na tekst izvora fotke. Ovde bi bogami moglo biti elemenata i za tuzbu i za krivicnu prijavu od strane porodice zbog brda detalja, ... Slika je skinuta sa stok sajta i ne bi smela da bude koriscena u ilustrativne svrhe u ovom kontekstu.
  18. Endurac

    Kožne Čizme

    Prodato, hvala na interesovanju, LOCK
  19. 175/70 13 fulda crystal s+m dve sare bolje druge dve manje bolje (ravnomerno trosene prednje i zadnje). Malo su prasnjave sorry.
  20. Nisu:) mene pojedose zamalo Fotke veceras, izvinjavam se zbog kasnjenja, iskrsla mi neka sudjenja koje sam morao da pokrijem kolegi pa jbg ....
  21. Mogli bi sutra neku cafe racer turu kad se vec guzis:)
  22. 4 rupe, javnem sutra, nema problema:)
  23. Hocu, koliko sutra odmah posle sljake....
  24. Ako nekom treba 4 zimske gume sa 13 felnama, skinuo sam ih sa moje Honde CRX. Gume su skroz okej, stare, ali valjaju. Vuku mi se u podrumu 3 godine, nisu cak ni vazduh ispustile. Dakle gume sa felnama. 4 komata 40 jura:) Moze zamena za zensku crnu enduro jaknu. Stavicu marku i tacne dimenzije cim se sjurim u podrumcce. 063 7716 465
  25. Endurac

    Kožne Čizme

    Setup prodate, kozne aktuelne. Moze zamena za crnu enduro zensku jaknu ili racing cizmaje ili patike (45) uz moju doplatu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja