Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. Hvala d4do Danas sam malo isao u voznju,pokusavam ja vec neki put da se nadjem na "cupavim" tockovima i mislim da sam odabrao pravi motor.Bilo sta da ti sad napisem i dam komentar bi bilo prerano a ja sam ti poseban tip(priznajem)pa sam ga ipak poceo rastavljati da to malo zategnem,dostelujem,cacnem Kupio sam ga sa namerom da nista ne diram ali je jace od mene.Ne radi mi kontrolna lampica od dugog svetla
  2. Tema moze da se zakljuca,Yamaha je "otisla" kod drugog vlasnika.
  3. Stigao jos jedan "narandzasti",sad sam pravi KTM-dzija:
  4. Pratim da vidim koji ce je srecnik kupiti Odlicna ponuda
  5. Motor je i dalje kod mene pa je i dalje na ponudi.U medjuvremenu sam stavio nove gume i kilometraza je 55.000km,registrovana do Avgusta 2013.Cena je 2300 eura.
  6. Evo jos jedan punjac sklopljen.Postavicu par slicica da vidite kako je teklo a zahvaljujem se Joski i laband-u jer bez njih nebi bilo ni punjaca.
  7. Da li to sve ide u kompletu ili se moze raspariti?
  8. Simon69

    Hayabusa

  9. Simon69

    Dakar 2013

    Sve cestitke Gaboru i njegovoj ekipi! Verovao sam u njega od samog pocetka,veliki borac i takmicar i zasluzuje bar docek na aerodromu.
  10. Kvari se i ljudi opet kupuju
  11. Simon69

    Supermoto

    mogu li da pogadjam Bobane? sto nije u Obrenovcu;-)
  12. Simon69

    Supermoto

    Samo realno prihvatite situaciju da delova na lageru obicno nema i da se moraju cekati i onda nece biti problema.Ako je bas frka uvek se,uz malo truda,mozete snaci da to sto trazite dobijete ranije. Marko,za Husaberga ne moras ici dalje od Viktor Motorsport-a,imao sam dobro iskustvo sa njima. Napolju je 4 stepena,mogla bi pasti jedna SM voznja
  13. Gde mi Vojvodjani da struzemo gume i slajdere ? U garazi turpijom..
  14. Imam ja od SRADa 750,bukvalno kao nova,80 eura.
  15. Simon69

    VFR 800

    Zanima li kuma Thunderace? http://oglasnik.bjbikers.com/ads/yzf1000r-thunderace/
  16. Simon69

    Supermoto

    Nasao sam tockove i ipak su od preko.Imao sam ovde jednu izuzetnu ponudu ali mi nije odgovarala sirina zadnje felne,5.50
  17. Pratim..
  18. Simon69

    Supermoto

    Nadjite mi supermoto tockove,treba mi jedan komplet pa ako neko zna gde i ko ima neka javi. Konkretno,treba mi za DRZ 400.
  19. Mozda skupimo novaca do 2014.
  20. Simon69

    Supermoto

    Ja SM ne znam voziti ako ne ide na zadnji,oni koji ga voze na dva tocka mi nisu jasni..
  21. Koliko si visok,tezak? Daleko smo pa mi je nemoguce da probam.
  22. Simon69

    Supermoto

    Sto laksi to jaci
  23. Simon69

    Supermoto

  24. Cao Zoki,ja usao u ovo drustvo ljubitelja FAZERa misleci da i Thundrace moze proci ali,na zalost ne moze tako da razmisljam o FZ1 S . Dobro smo,hvala na pitanju,i nisam te pitao jel stvarno hoces da farbas motor? Ostavi te novce da se vozamo sledece sezone A za kafu cu razmisliti,tebe put naneo u Mladenovo pa nisi svratio Pozdravljamo vas oboje. :zdravo:
  25. Simon69

    Supermoto

    DR-Z je pravi izbor.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja