Jump to content

Moto Zajednica

Simon69

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1127
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Simon69

  1. I obavezno pogledaj steker reglera..bice dobro da nije on.
  2. Evo mene na stazi
  3. Simon69

    Yamaha Aerox

    Nisi prodao?
  4. Ovo si trazio? kasnim..
  5. Svi smo nestrpljivi,a i ne znamo koji je motor..
  6. E jbg,Simon69 prva rezerva.
  7. Sutra ujutro cu dopuniti spisak imenima ljudi iz AMS-a koji su se prijavili, pa cemo videti ima li mesta. OK..
  8. Finansije diktiraju a preporuka je na mestu.
  9. Znaci li to da jos ima mesta?
  10. Sport Touring motorom smatram i ja moju Thunderace i za sad Yamaha nema njenog naslednika. Koliko ona zaista pripada toj kategoriji,po definiciji,to moze biti diskutabilno ali meni odgovara sve sto mi nudi.A i napravio sam kompromis sa jednim SM-om. Kad bi razmisljao o novom motoru to bi bio Z1000SX.
  11. šta hoću da postignem ?!? ... apsolutno ništa... otvorio si temu da ljudi izraze svoje mišljenje o kanti koju si kupio ... i ja kao i svi ostali izražavam svoje mišljenje ... a to što ja ne dijelim tvoje oduševljenje je drugi par opanaka... a evo da i ja izrazim svoj stav prema dRRcatiju ..... :lol: :lol: :lol: ako na nešto nisam ljubomoran, to je onda dRRcati ... dovoljan broj mi ih je prošao u radioni kroz ruke da bih ga uopće poželio imati .. Nisi valjda?
  12. Hajde da napravimo nesto,imas li neku zamisao?
  13. Vidim da sam zakasnio sa prijavom a bas sam zeleo 10-og vozati se sa vama,izgleda da mi preostaje samo Ada Huja. Mozda bi bilo dobro da probaju tog dana oni koji nisu do sad a onda 01.07. svi zajedno na stazu.
  14. :care: Svaka cast momci,u Junu sam sa vama.
  15. Prodat li je?
  16. Imao sam CBR600RR iz CH,kupio je sa 35kw,skinuo blokadu i vozio normalnu.Blokadu sam sacuvao ako zatreba mom klincu ili nekom drugom..
  17. Simon69

    Supermoto

  18. Cestitam,i da uzivas u voznji.
  19. Prodat?
  20. Tuga,saucesce porodici.
  21. Ne bi me iznenadilo i da je nema.
  22. Interesantna studija,po meni,ali kako to koristiti? Takva verzija vise odgovara recimo Stromu 650,ne bih da off-ujem ali da pokazem:
  23. :zdravo:
  24. Imam plocice za Z500 ako ti trebaju.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja