Jump to content

Moto Zajednica

Skittles

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1856
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Skittles

  1. Ima tema baš za ovaj model. Javio se i kolega koji ga je pazario.
  2. Daj taj disklock
  3. Mene opasno mami taj pežo, a imam predrasude prema francuzima Mnogo mi nizak ovaj passat, a treba mi veliki auto.
  4. Ako ga nađeš kako do Beograda... Ja za 10-15 dana opet idem na jug.
  5. @fruitcake i meni je drago da si se vratio, i to pravo ovde kod mene! Ovo po Srbiji mogu i u jednodnevnim i vikend turama, tako će i biti posećeno sve, a Kosmaj, Kragujevac i Ostra već jesu. Bio sam i na Kadinjači, ali ne motorom, pa se ne računa u ovu akciju. Kako se razvija plan, mislim da će severniji deo rute Podgarić - Jasenovac - Kozara - Željava biti zapravo neki produženi vikend. A za onih 5-6 dana u julu kada sam planirao celu rutu, da posvetim samo južnom delu, Tjentište, Dola, Nikšić, Obadov Brijeg, Durmitor... Pošalji linkove kada izbaciš sve na YT
  6. Ili ako neko hoće da menja M ili L za XL, daću ja moj. Kupio prošli put kad su bili, pa skapirao isto da mi je veliki
  7. Jel ovo samo neka najava? Vidim par kadrova imaš neki monolog
  8. Vidim ja biće NC na oglasima u maju
  9. Forclaz, iz dekatlona. Odlična je vuna
  10. Skittles

    Lidl kaciga

    Pogledao je danas u radnji, deluje kao da im je visoka marža čak i sa ovako niskom cenom.
  11. Dodao bočne kofere, a i zahladilo posle ovog komentara. porasla potrošnja za oko pola litre.
  12. Ja imam jedan set od merino vune, za planinarenje i koristim ga i za motor. Uzeo sam ovo da probam pa ću da uporedim, jer je vuna osetno skuplja.
  13. Skittles

    Lidl kaciga

    9 hiljada ova flipup, 5 za jet.
  14. Skittles

    Lidl kaciga

    Meni na ovoj sa strane deluje da nema, a bolje se vidi mesto gde bi bili oni kurčići za pinlock.
  15. Evo hoću ja
  16. Poklopilo se da je lidl izbacio slavinu koja greje tačno kad ja renoviram kuhinju. Ali ih nema u tri lidla koja su meni najbliža. Da li je neko video negde?
  17. 13. plata je čudo
  18. Isto 5, a mislim da toliko hiljada i košta.
  19. Javite se da idem i ja sa vama Koje polovnjake za tu namenu bi gledao za 6k? Ja sam dao više od toga na prošlom sajmu za NC, i mami me opasno MT450 da pređem. Pa i nek bude malo slabiji, svakako izbegavam AP, preko 120 ne treba ni za magistrale. A dobijem malo sposobniji motor za makadam i zemljane puteve.
  20. Imam takav iz jska, a i onaj žuti nekoliko puta skuplji iz dekatlona. Utiska sam da ne može 5cm da drži ljude preko 80ak kg, a ja pošto imam 90ak, lepo stavim oba i to bude sasvim ok.
  21. Za nauk - probajte sve pre nego što odete 1000km od radnje gde ste kupili
  22. Ja uzeo prošlog leta u lindi, na prvo sipanje je puko. Ja ga zakrpio, on puko opet samo par cm niže.
  23. Danas sam imao vremena samo za neku lokalnu - baš lokalnu akciju, ali na svu (ne)sreću ima i u Beogradu šta da se vidi. Споменик Старо Сајмиште — Википедија SR.M.WIKIPEDIA.ORG Pre jedno 20 godina sam radio na dokumentarcu o umetničkim kolonijama i kampu na Starom Sajmištu koji na žalost nikada nije završen.
  24. CBF nije motor za bilo kakav off. Isto kao i onaj f800gt.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja