Već su sišli sa staze na šrafiranu površinu. Zeleno predstavlja travu, ako bi celim točkom pri toj brzini sišao na travu završio bi u bolnici. Svi znaju za pravilo i shi znaju da treba da ostave marginu da ne bi popili kaznu, ko se zajebe - zajebao se.
$60M profita godišnje (pre lockdowns) a ne mogu da kupe jedan motokultivator da osuše pešes bara na idealnoj liniji na suvoj stazi. Ovamo žute zastave, poništeni krugovi, bezbednost, trt mrt...
Gledam malopre snimak kvalifikacija, P. Espargaro nakon pada ostaje da histeriše pored staze, udara pesnicama po asfaltu... još bar 30 sec nakon pada, taman da usere krugove bar petorici vozača.
Ovo je stvarno kriminal sa žutim zastavama i oduzimanjem vremena. Ono govno od Garcie pada treći put, redar ga tera da izađe sa staze da mogu da maknu žutu zastavu on namerno staje, gleda gde je izgulio kombinezon... Jebe* mu mamu govnjarsku!!