Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14056
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Ne mora da je uzme ako neće.
  2. Ne ume strateški da razmišlja Ovo danas nema veze s mozgom, kakvo puštanje koji kura*... da je Dovi imao ikakve šanse da stigne Pedrosu , izgurao bi Lorenza u šljunak u onoj duploj desnoj ko ništa... nije mu ni jednom ni točak pokazao. Ovi kauč hejteri da pogledaju Dovijev interview.. Nikakve šanse nisu imali destinku brže da idu, čim su probali obojica su pali. Sem toga i da ga je pustio Lorenzo pa onda i Pedrosa a na kraju i Zarco sve jedno bi mu bilo. Lorenzo je jedino zbog Bjbikers hejt ekipe trebalo da propusti Dovi-a... s obzirom da ga boli jučašnje govno dal ce BJ hejteri da žive ili da mru - opredelio se da vozi svoju trku.
  3. Gledao sam kratak intervju sa Rossiem od juče ili prekjuče na BT sportu, esencija iskaza: ''ispravili smo neke stvari od prošle godine a za uzvrat sjebali neke druge''
  4. Jebo ih Marquez!!
  5. Svašta može da se desi sem sa Dovi pobedi.
  6. 9!? Ne znam koji mu je Q. Odjednom Lorenzo brži od njega redovno. Mislim da njih 5-6 mora da zapadne u probleme da bi Dovizioso pobedio sutra.
  7. Iannone se izoperisao do neprepoznatljivosti.
  8. Moto2... 30 vozača u 1.3 sekunde!!!
  9. Marquez Lorenzo Dovizioso
  10. Dva Japanca u prva dva reda!!!
  11. Moto3 ekipa opet vozi pored staze. Valjda računaju zadnja trka u sezoni kazne gube smisao. Trebalo bi procenat od ugovora da ostave u depozit na početku sezone.
  12. Rossia? I ja isto.
  13. Jesi obrnuo probni krug posle servisa?
  14. to crank

    Formula 1

    Ako je!
  15. Koji ti bre motor ušao u radionicu? Street triple RS 765?! Kad pre? Jel neki kvar ili ...?
  16. Pozdrav Samire! :))
  17. +1
  18. Za PI se ne bih kladio na 04 ali u Maleziji bih.
  19. Garantujem da svako može da vozi iznad 1:30!
  20. Pirelli Superbike Pro za vremena iznad 1'30 garantujem pet TD-ova. 1.9/1.6... 0.1 gore - dole.
  21. Treba mi fluo žuti prsluk sa 'TO CRANK' na leđima. Da vidim kolko bih potrajalo.
  22. Pre par godina kad je ovo sve počelo nisam ni sanjao da bi moglo da dođe do ovolikog interesovanja i ovolikog broja TDova. Expanzia rasteže kapacitete, naš narod je bahat i nediaciplinovan... Tesko da Navakov staff može da se nosi sa svim ovim. Predlažem da BJB organizuje dobrovoljce da moderiraju na TD-ovima. Drugari/rođaci učesnika, oni koji nisu mogli/stigli da se organizuju da voze... Što više to bolje. Da ne bude da samo kenja* prijavljuje se da budem jedan od BJB redara na jednom od prvih par TDova sledeće godine.
  23. Kad smo kod Rossia... jel OK prošao? Dva puta je deknuo,l kolko sam video.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja