Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. E, tu si se zeznuo!
  2. Magneti Marelli
  3. Marquez počinje da pati zbog ove staze, lagano. Osećam da je krenuo da razmišlja o Ducati-u! :))
  4. Ispade mnogo bolje nego što smo se nadali!!
  5. Hahahaha!!
  6. Aaaaaaaaaaaaaq!!!!!!!! pogrešna tema :))
  7. Nije silovao, namestio se da ga pređe na kraju pravca a ovaj malo lošije izašao iz krivine... maler!
  8. Tooooo Romano!!!
  9. Jbt, na ovoj stazi i Moto3 dosadan!
  10. Fenati u opasnosti da skrlja timskog kolegu!
  11. Ja u selendri... gledam na Spiler TV, dva Mađara, jedan OK, drugi ima još lepši glas od ......!
  12. Ništa od kiše izgleda. 18° blag vetar, moto3 jedina nada.
  13. U jbt, pola sekunde ispred drugog a svih ostalih 11 u pola sekunde!!
  14. Sprema se kiša... možda. Sreća za Miller-a... možda.
  15. I na SK ima opcija bez &$@%# komentara.
  16. Na Španskom Movistar MotoGP , originalni jezik opciju. Komemtara nije bilo ali su makar interview-i s vozačima bili bez komentara kao i svi Dornini programi koje je Movistar prikazivao. Delimično rešenje.
  17. Jedino ako se zamonaši pre trke.
  18. Najviše mi na Q ide Huewen, Lučo Čečinelo... Ako je Lučo onda je Čekinelo ako je Čečinelo onda je Lusio... Tupson.. Ali zna sve što komemtator treba da zna o motorima i trkanju!!!
  19. Nije BAŠ tačno. Srpski dozvoljava obe vatijante, imamo Njujork a ne Nevjork ali imamo Vašington a ne Uošingtn... Ovde nema mesta verziji sa S jer Španci to slovo na kraju i ne izgovaraju. To što izađe iz njih zvuči ovako: Mar' Marke' sa blagim izdahom posle poslednjeg e. Najbliži glas tom izdahu je neko nazalno H. Npr. Jugoslavija zvuči kao Juohlabia. S toga, ako je do zvučne preciznosti, preciznima predlažem: "Markeh"
  20. Auto-da-fé!
  21. Uzgred... MM najbrži krug ikad u FP2.
  22. Treba da ih lageruju u bazenu s peskom.
  23. Daj nešto konkretno, u vozu sam, Ruske proizvidnje, nema TV (ni klimu) da se razonodim.
  24. Vidi, Dicaprio sa Simoncelli kačketom?!
  25. Senzor radilice 100%
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja