Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Razduvavaju u Americi već decenijama. Mlaznim motorom montiranim na kamionče.
  2. https://www.bbc.co.uk/sport/motorsport/49401658?ns_campaign=bbc_nw_200&ns_mchannel=social&ns_source=facebook&ns_linkname=northern_ireland
  3. Odlete čovek jbt!! Kad li će Ducati da izbaci aeordinamički paket za letenje na Cadwell - u?
  4. pssssst!!
  5. NJIHOVIM predsednikom vlade.
  6. Ma idi, ne može noću da spava zbog Dovi-a!
  7. S druge stran, možda treba neki drugi aršin na njih da se primeni - ovo im je predsednik vlade!!!
  8. Debilčina. S kuhinjskim nožem i bratom debilom išao da naplati dug!! Prvi UK svetski prvak posle Sheene-a!!!
  9. Moguće da je pomislio da nema mesta za prolaz ili da je potcenio Dovi-a.
  10. Isto sam pomislio kad sam video ovaj snimak iz helikoptera.
  11. Pamtiš i da sam mu ime pogrešno pisao!! Mislio sam da mu se upucavaš za padock pass... a sad mi svašta pada na pamet!
  12. @Shortshifter Vidiš kako se viša inteligencija obraća nižoj?! Zato i ne razumeš Ercega, nemaš taj opseg frekvencija - to se ne uči, to se rađa!!
  13. Sad će Severian da ti objasni da si glup.
  14. Zarco defunitvno nije rezultatima iz moto3 zavredeo Poncharalovu pažnju. Da nije uradio šta je uradio u moto2 odavno bi smo ga zaboravili. Slično je bilo i sa P. Eapagarom. I Rabat je na osnovu rezultata iz moto2 preveden u GP... Ima nekih elemenata za raspravu u tome što pričaš ali daleko od apsolutne istine. p. s. Specijalno od ove godine ima drugačiju težinu uspeh ili naznake uspeha u moto2 sa novim agregatom!
  15. Nagovorio ga Poncharal. U napadu optimizma mu poverovao. Plus lova, fabrički status...
  16. Brži prsti od pameti.
  17. Za njega i pozicija niže na kraju trke. Da bude fer.
  18. Fala qrcu!!
  19. Jebo te Rossi!
  20. Side kick je kolateralna žrtva donekle. Odnekle je ipak voljni učesnik u zločinu. "Onajštoživismamom" je izvor bolesti.
  21. To je to otprilike.
  22. Misliš što je sam pao?
  23. Ajde i njemu neko nešto da skine!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja