Jump to content

Moto Zajednica

Dule Sebeški

Članovi
  • Broj tema i poruka

    406
  • Pridružio se

Sve što je postavio član: Dule Sebeški

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. scaffold
    3. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      Djubre,ako sutra ides u Ban.Novo Selo eto prilike da se ukokamo

    4. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Ipak idem za Futog predvece.Dolazim verovatno 16-tog u Muzlju pa cemo tamo da nahranimo jetre pivom :)

  1. Ako vreme posluzi dolazimo. pozz
  2. Oli ko u Muzlju?

  3. XV BikeWeekend 2014, MC Coyote Pančevo
    1. Djubre Toxictrace

      Djubre Toxictrace

      Heavy metal do smrti \m/

    2. Dule Sebeški

      Dule Sebeški

      "Heavy metal do smrti \m/"

  4. Komšije hvala vam za izuzetan provod i zajebanciju,pravi motor skup!
  5. Kontaktirali smo coveka,stize felna za koji dan. Hvala
  6. Kolege da li znate gde mogu da nadjem zadnju felnu za Transalpa '91. god.? felna je 17" 2.5 Nema je nigde na oglasima. Pomagajte
  7. http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:499694-Efektiva-Drzava-da-ukine-odluku-o-skupljem-auto-osiguranju
  8. Odlično mesto za ovakvo druženje, pohvale organizatorima na svom uloženom trudu da sve prođe kako dolikuje. ps.Piva je nestalo negde oko 23h
  9. Ljudi,postao sam ujak!!! Seka moja rodila devojcicu ,Tea ;)))

    1. Prikaži prethodne komentare  7 more
    2. Maximus1

      Maximus1

      Nek je ziva i zdrava, cestitam!

    3. Dovakhiin

      Dovakhiin

      Nek je ziva i zdrava !

    4. roar

      roar

      Čestitam ! Inače ujaci su najomiljeniji rod...!

  10. Ej meni je fabricki auspuh, ali izvadjeno sve iz njega i na krajnjem izduvu je ostavljen ceo precnik izduva nema ono suzenje. Grmi izuva, cuju me na kilometar E to se traži!
  11. Kad već pomenuste izduv...goni me ideja da menjam top,ne bi li dobio malo "dublji" zvuk.E,sad,da li postoji nastavak tipa 2u1,jer kod nas na ST obe cevke se zavrsavaju u topu.I koji top bi se mogao montirati na ST? Valjale bi i neke slike
  12. https://www.youtube.com/watch?v=t2TpfM-IuTI eH,kad bi dosli kod nas...ili bar negde u okruženju
    1. Dovakhiin

      Dovakhiin

      Dolaze na NovaRock festivalu u Austriji, pa u Budimpesti i u Sloveniji. Ipak NovaRock ima najbolji line up http://novarock.at/

  13. Hvala Marko,to je i meni palo na pamet,pošto već imam izveden muški činč sa motora,ali nisam siguran koja mu je namena uopšte Da li neko još,osim mene,ima taj činč na ST,a da zna čemu služi?!
  14. Ja imam ovako nešto slično, samo se ubaci u postojeći upaljač... LINK =1&data[tip_oglasa]=all&data[prev_keywords]=punjac&data[category_id]=1017&data[group_id]=176&data[location_id]=&data[condition]=all&data[period]=&data[order]=relevance&data[keywords]=auto+usb+punjac&submit[search]=Tra%C5%BEi&data[price_from]=&data[price_to]="]http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data =1&data[tip_oglasa]=all&data[prev_keywords]=punjac&data[category_id]=1017&data[group_id]=176&data[location_id]=&data[condition]=all&data[period]=&data[order]=relevance&data[keywords]=auto+usb+punjac&submit[search]=Tra%C5%BEi&data[price_from]=&data[price_to]=Sve je to u redu,ali ja na motoru imam izveden činč kabl-muški,pa mi treba nesto da predjem sa činča na usb ili upaljač i sl.pa da mogu telefon,navigaciju,kameru da punim,to mi je zamisao
  15. Kako bih mogao onu uticnicu od 12V da prepravim na usb prikljucak? Negde je neko u temi pominjao,ali sada ne mogu da nadjem.
  16. A grane,u kakvom su stanju? Cijena?
  17. Osim šrafa gde ti je filter imas dijagonalno jedan sraf koji prvo otpustas... kada menjas DOBRO pazi da ne izgubis vodjicu i malu gumicu - treca slika u prvom redu Bas ovo-hvala Popsy!!! I...upravo mi se to i desilo,upadne mi TA vodjica sa gumicom u kantu sa starim uljem sa sve filterom i ne primetim.I tako ti ja sve lepo vratim nazad,stavim novi filter,zavrnem sve srafove -proverim jos jednom,i taman da sunem novo uljce,koliko sam trapav sapletem se o kantu sa starim,sve se razlije Kad ono tamo vodjica sa sve gumicom,auuuu!? Gde li to sad ide?! Odem u kucu,oribam ruke,i sednem za racunalo,videh vase odgovore,a posebno ovaj od Popsy-ja,i ajd sve iz pocetka. Ali ne lezi vraze,u medjuvremenu jedan od onih srafova sto drze pokolpac filtera "oblajzne" Pa muke i sa tim,nadjem nekako drugi,malo duzi,ubacim i podlosku,te nekako okoncam moju prvu zamenu ulja na ST! Uspesno sam zamenio i filtere goriva(imam ih dva),ocistio filter vazduha,oprao rezervoar,slavinice... No,da vam se zahvalim svima na savetima,posebno Dr.Bokilicu za pomoc preko zice.
  18. Gde bese onaj topik oko zamene ulja na ST,u manualu se slabo vidi?!
  19. OndaK,stvar je jasna-Ipone 15.5 !
  20. Koje motorno ulje sipate u tenere? Moja je '91.god.3TD,do sad sam koristio Motul 5100 u gradaciji 15-50. E,sad,imam priliku da za male pare uzmem Ipone,preko drugara,pa me zanima vase misljenje o istom i o ulju koje vi koristite.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja