Osim šrafa gde ti je filter imas dijagonalno jedan sraf koji prvo otpustas... kada menjas DOBRO pazi da ne izgubis vodjicu i malu gumicu - treca slika u prvom redu
Bas ovo-hvala Popsy!!!
I...upravo mi se to i desilo,upadne mi TA vodjica sa gumicom u kantu sa starim uljem sa sve filterom i ne primetim.I tako ti ja sve lepo vratim nazad,stavim novi filter,zavrnem sve srafove -proverim jos jednom,i taman da sunem novo uljce,koliko sam trapav sapletem se o kantu sa starim,sve se razlije Kad ono tamo vodjica sa sve gumicom,auuuu!?
Gde li to sad ide?! Odem u kucu,oribam ruke,i sednem za racunalo,videh vase odgovore,a posebno ovaj od Popsy-ja,i ajd sve iz pocetka.
Ali ne lezi vraze,u medjuvremenu jedan od onih srafova sto drze pokolpac filtera "oblajzne" Pa muke i sa tim,nadjem nekako drugi,malo duzi,ubacim i podlosku,te nekako okoncam moju prvu zamenu ulja na ST! Uspesno sam zamenio i filtere goriva(imam ih dva),ocistio filter vazduha,oprao rezervoar,slavinice...
No,da vam se zahvalim svima na savetima,posebno Dr.Bokilicu za pomoc preko zice.