Ljenosti gora si od bolesti, davno receno, ali ipak danas skinuo akumulator sa mog mopeda koji ne vozim vec mjesec dana. Uredno ga oprao, kao samog sebe u kadi sve sa samponom i stavio pod radijator u kupatilu da se osusi, a onda na ispravljac preko noci i ujutro u spajz na hladnije mjesto do sljedeceg dopunjavanja.
Nije diplomatski odgovor, vec iskustven i ljudski. Kad se radi glava motora ventili se slajfuju da bi se skinuo sloj taloga-"karbona" sa sica i ventila radi boljeg nalegana i zaptivanja ventila na sic. Da nema toga taloga "karbona" ne bi se slajfovali, ali to je vec neka druga prica.
Nisam spomenu "karbon - ugljenik", ali nisam iskljuciv pa ne bih ulazio u polemiku, jer sam valjda nesto naucio za 45 godina bavljena motoristikom. Tako da tu nema pravila sem jednoga, a to je redovna kontrola i podesavati zazor ventila!
Nije pravilo da se ventili ukopavaju, narocito izduvni gdje dolazi usljed loseg sagorjevanja ( lose gorivo, lose palenje, potrosnja ulja itd. ) do talozenja garezi na sic i ventile, pa se samim tim povecava zazor na izduvnom ventilu. Usisni vemtili se spiraju gorivom pa je tu mogucnos "potrosnje" sica veca.
Prodaje sin dva para svojih rukavica malo koristenih, pa rekoh da oglasim i ovdje, ako nekoga interesuje u sta cisto sumnjam, ali...
Obadvoje velicina XL-10.
VANUCCI 45E
ESKA 30E
Obadvoje mogu za 60E.
@sasa ns 1
Prodaja je pala na pola ( kako kaze taj strucnjak iz Modrice ) zbog toga ( navedeno u mome prijasnjem postu ) sto 4L Total Quartz 9000 5w40 kod nas ( BiH ) kosta 36KM , a 4L Optime Magnum 5W40 kosta 38KM. Nas covjek cijeni da je to "uvozno bolje", a jeftinije?
@filipfg
Nije problem, ko pita ne skita. Hvala tebi na lijepim zeljama, a i ja se nadam da ce uspjeti sve odraditi sta je planirao i ostati tamo. Iskreno i on sam ima zelju kad se sredi da se pocne pomalo baviti motorima, cisto kao dopunska djelatnost.
Zao mi je druze, ali je jos u frci oko svoga statusa tamo da ni meni nije u mogucnosti nista odraditi u narednom periodu. Znas kad mi je motor ljetos dovezao njegov drug iz Beca, a on nije mogao doci ni za vikend. Pored sve frke ima i neko zajebeno radno vrijeme i samo 1 dan slobodan u sedmici posto radi u ugostiteljstvu.
Bice interesatna borba za to trziste sa KTM 790 Adventure. Narandzasti su predstavili i model koji je direktni konkurent, ali i R model, koji je sto se tice ogibljenja, pravi hard enduro.
Pitanje je da li ce Yamaha odmah da odgovori ili ce ici na to da proda sto vise standardnog modela, pre nego sto i oni predstave Teneru koja ce da parira 790 R.
@SHOKLA
Hvala za info, prem da nije ni malo prijatan. Nisam znao za tu Temu posto sam bio skoro dvije godine odsutan sa Foruma i ponovo sam "aktivan" od septembra ove godine. Spomenulo se , a ne ponovilo se!
Svako dobro ti zelim.
@bocca_bastard
Jbg-a ja imam tu mogucnos jer mi je sin u Becu, a motorista ( bacio se na oca....ciglom ) pa mogu kupiti motor "napolju", po nekoj "realnoj cijeni ili ispod cijene" one motore koji stoje i kupe prasinu vlasniku po garazi.