Jump to content

Moto Zajednica

mali_zmaj

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1366
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_zmaj

  1. ovo je mimo teme Gulivere,kako te služi sjedište napravljeno kod Bobana iz Zemuna,ne znam dali si primio moj mejl.
  2. praaatiimm ali se slikeeee ne videee!!! ;D
  3. pratim!!
  4. igore,igore KLE nije upalio zato što ga kudiš stalno,a on siroče odrađuje posao!! ;D Ej slike su kull!! Čekam nastavak!! A za sic ne kukaj vise,ide na presvlačenje kod Bobana u Zemun!! Tako da imas da mi pokloniš tu Afriku kad osjetiš pod guzom tu mekoću na KLE-u!! Pa imam da ti iznajmljujem moga magarca,za siću evropskih novcanih jedinica!!
  5. predvece!! izvinjavamo se radi off-ovanja bj-ejovcima!!
  6. ajd Igore u nedelju idemo u nedelju Andreju u posjetu!! pa cemo kod njega ili prije njega na zagrijavanje!!
  7. fenomenalno!! to kupatilo rimsko,ta jezera od kalcijuma,ili šta već.. kao iz bajke brate...odlične fotke,svaka čast!!!!!
  8. ha !! dvije glave su pametnije od jedne,evo nadjoh i broj telefona,koji sam upisao,ali luda glava zapamtila da su samo iz zemuna i nista vise!!! hvala opet!!!
  9. hvala!!
  10. u svakom smo slucaju nahebali,sta god da vozimo,i po novom i po starom a bogami i po buducem zakonu!! nema druge vec ugrađivati radar,unajmiti proročicu,hodžu,popa....,da ne bi zgazili nekakvog nesmotrenog pješaka...,da ga tako nježno nazovem!!!
  11. zakaruse druze jesi li ti pravio sic kod onih momaka iz zemuna,imas li link u kojoj su temi,i koliko te je koštao? ne mogu da se sjetim u kojoj su temi e bem ti mozak!!
  12. Jeli druze, a ono plakanje u cini mi se nekoj drugoj temi kako se sama gasi, nece da ide, majstori pomozite i slicno kukanje to si vec zaboravio c.c.c.c.c.c :D ma prodao meni mašnu paKLEnu kupio neku Ondu Aziju.ili šta već pa sad tu urinira po pravim nekvarljivim strojevima!!! ;D ;D ;D e moj Igore,ajmo na pivu više da sapereš svu tu ružnu priču o paKLEnim mašinama,sam sebe zavaravaš!! ;D ;D ;D ;D
  13. kod nas je poginula djevojka iskačići ispred autobusa!! ajd je ti sad vidi, i to na magistralnom putu!! napravi neko od tebe ubojicu ni krivog ni duznog!! em ljudi (prigradsko naselje) znaju da se vozi vec malo brze,bez obzira na ograničenje,ali i da si vozio po ograničenju kako da je vidiš ispred busa???
  14. ajd da se sredi to sokocalo do septembra da odemo do Pule na motorijadu!!! ;D
  15. naravno da smijes da mjenjas kocionu tecnost,filter moze od viraga,na keeway-u ti se zna raspasti tzv.akcelerator,tj. gumica na malom pistonu na karburatoru,provjeri i to u kakvom je stanju posebno ako je bajk stajao! to je u B i H kostalo oko 18eura,kinezi prave lose gumicenista vise!!preventivno nabavis....
  16. a ša čoek uradi od matora!! motor!! i to odličan!! svaka ti dala!!
  17. Jes veći je!! I to dobro!!
  18. odlicno,super putopis!!
  19. mali je definitivno kriv sto ne nosi dokumenta i ostalo...ali da ga krenu marisati a da ih prije toga nije napao ili slicno...!!?? zna se po pravilu sluzbe kad se upotrebljavaju srestva prisile i ostalo...,a za potezanje oruzija da i ne govorim...!!
  20. pratim!!!! ;D ovo mora da bude sjajno!! uzivajte!!
  21. Sharkovci svaka cast i pozdrav iz B.Luke!!
  22. kle moj izbor!! za kraca putovanja,a i za duza,ali se sic mora zamjeniti posto nije udoban!! to je mazga,ne kvari se lagan za odrzavanje!! doduse malo neugladjen i sirov,ali je i nov bio uvjek jeftin!! ako ti ne smeta neka zvinjava i lupkanje plastika... to je to!! mada se i to da srediti!! jedino mu kocnice slaba strana!! ako se planiras zezati po gradu onda supermoto...
  23. druze kod keeway-a prvo sto uradis je to da promjenis kocionu tecnost,skines polugu kocnice i podmazes klip koji drzi polugu kocnice,onda ce da koci!! ako ima onu glupost koja je kao "zamjena za ABS i tu glupost skines jer pravi vise problema nego koristi! Inace motor je pouzdan,malo trosi i kad mu zamjenis auspuh cuje se kao mali Harley!!! ide 110 ili cak i malko vise kad ti malo vjetar duva u ledja!! a to sto taj ne ide to je cini mi se nerazradjena masina koja je stajala!!! vuce on i dvoje ali uzbrdo ..... ipak 250ccm....!!! razlika je evidentna izmedju 125ccm i 250ccm,znam uvjerio se licno!!! eto ja ti bivsi vlasnik crusera a kolega supershadowa!! pozdrav!
  24. a majko!! pa stvarno su postali nenormalni!! pa šta može zaraditi i kome to može prodati!!??
  25. Moram ja takvo nesto sebi sprckati na zimu!! posto sam vec imao "bliski susret trece vrste sa asfaltom",stradao zmigavac!! Pao u stojanju!! I ponos!! Prava stvar!! ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja