Jump to content

Moto Zajednica

mali_zmaj

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1366
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_zmaj

  1. Opet cu ja ali prvo u Umag!
  2. svi pozdravi i zelje za oporavkom od ekipe iz B. Luke!! Ne daj se,nek je glava ziva! Mom kolegi stavili pločice poslije pada i poslije oporavka mu slijedi vađenje istih pa ponovo terapije i zarastanje rana,odose mu maltene dvije godine u majčinu!!! Ako te to išta može utješit! mada si zdrav duhom pa ti to i ne treba!! Samo polako i lagano!!
  3. Ma daaaj,dobroooooo...!!! Svaka čast!!
  4. procitao napokon! svaka čast,treba sve obići i vidjeti,a jos ljepše je kad se to podjeli sa kolegama bajkerima!! ovo je predobro,fotke odlične,tekstovi malo poetski i sa ukusom!! ocjena 10-ka!!
  5. poceo citati,al sam na poslu,ali me bas zainteresovao mexico i sve ostalo ,nastavljam cim kuci dođem!!
  6. strava,svaka čast! a jesi li je prođirao ili nisi smjeo po ovom kiši? kako li se to čudo vozi!!!???
  7. ma jok,necu da ispadam budala,ili cu nesto mehanički sredit da spustim motor ili cu voditi borbi u dalje,problem je samo grad!! a ja gledam da izađem iz grada sto prije,tako da cemo da vidimo nesto!!
  8. sta reci,vec samoodlicno.
  9. Za Kle'a grjesis!!
  10. E svaka ti cast!! Ovo stvarno vrijedi,i ja sam se kao i Mile bavio shotokanom i full kontaktom! karateom sedamnaest godina a ful kontaktom par godina, uz karate kad imam vremena!! ali posao od sedam do sedam... klasika,sad se tjeram da se vratim ali obuzeli motori,porodica i ebiga nikako!!! stvarno je grad za desetku a slike i komentari nabijeni duhom i humorom!! odavno ne procitah nista bolje!! Usput Mile sportski pozdrav a i tebi Sinke!!
  11. kako je dobar obozavam klasiku!!
  12. KLE 500 94 godiste!!
  13. posudio covjeku isti davne 1996 na odsluzenju vojske i nikad mi ga vratio nije!! E..ga! dobar noz!!bio bi tvoj da ga je mazgov vratio!!
  14. pratim!
  15. Evo ih!! Jos jedan Marokanac,ili ti par! Naiđeš na putopis i ne možeš ustati od ekrana dva sata!! E svaka vam dala... Slike kao za razglednicu,komentari odlični!!!
  16. daaaj jooš!!
  17. danke,danke!!
  18. ma ne izvinjavaj se,skontao sam zabunu!!
  19. hvala,hvala!!
  20. napišite kad bude termin emisije da se i to pogleda pa da onda čujemo komentare te gospode ugrožene od strane nas!!
  21. ja sam vrhovima prstiju na zemlji,sjedište je vec sređeno kod Bobana iz Zemuna i mislim da ga je i on spustio za nešto!! visok sam tačno 1.69 u čizmama 1.70m,svee je ok kad nema šahta,ulja,rupe,udubine,brda a trebam da stanem okrenem se.....,sve ostalo je vjetar u kosikoje nemam!!)
  22. hvala ,to mi je prva opcija,neko mi reče da otpustim na najmekši ovjes,gdje ce se motor najviše izdignut,ali kad sjednem ce potonut,pošto je na najmekšem podešavanju??
  23. dojčland brale,tamo ja metzelera pazario!! kod nas isto ništa sem kineza orginalnih!!!
  24. pa ovoliki forum i nigdje odgovora,savjeta,ništa....,ako sam pogrješio temu neka administratori prebace gdje treba...,dajte majstori,mehaničari,neko....!!
  25. koja bese dimenzija za zadnju gumu na kruzeru i koliko si je platio?samo da nije 16,zvao sam sve moguce radnje i likove koji rade sa gumama niko nema 130-90-15.pozz Mislim da jeste 130/90/15 ali ima vec više od pola godine kako sam prodao crusera pa ti ne mogu reci za sigurno!! ali provjeri na netu ali vise predstavnika za prodaju keeweya pošto znaju staviti pogrešne podatke o dimenziji guma,pa ako nađeš tu dimenziju to je to! izvini za šture podatke ali prodade ga pa sad nemam to više u glavi!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja