Jump to content

Moto Zajednica

mali_zmaj

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1366
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_zmaj

  1. U bre kakav smo mi narod,da primimo što dobroga od drugih nema šanse,a za pokvarit čovjeka tu smo šampioni!! ;D
  2. pozdrav komso!!dobrodosao!!
  3. Pa Ćili ima i u tome istine,ali sto odsto sam siguran da se u Njemačkoj npr. ne kurče da izvineš!! Mada su oni nekad bili lokalci pa se vrlo brzo vrate na staro!! Samo da ti dam primjer da su na našim semaforima i nekim cestama postavili radare sa aparatima koji uslikaju vozilo u kršenju propisa,ali strancima ne mogu ništa jer nemaju sporazum "ovaj onaj" sa EU,pa ti vidi,ali zato pravi lokalci obraše bostan....
  4. ma dali su stranci ili nasi nema veze,uglavnom moj zadnji slucaj je sa nasim seronjom!! a definitivno se slazem sa tvojim nacinom kulturizovanja dotične gospode!! ako nećeš milom....,uvalim ti silom... stara srpska!!
  5. huh malo kasnim!! ali dobro došla i svaka čast na podršci motoristima!! i jos se sjeti da spomenes i motoriste iz R.Srpske koji imaju apsolutno iste probleme kao i bajkeri u Srbiji ( npr. porez na luksuz za motore preko 500ccm....)
  6. DANIJEL VIŠNJIĆ BANJA LUKA 065/541-248
  7. ah da i vise sam puta bio svjedok kada izbace vrecicu sa smećem iz auta u kretanju usred svega!! kako da im stanemo u kraj!!
  8. isti slucaj kod mene, juce u po Banja Luke,samo bez posljedica posto nije bilo velike brzine,glupson sa stranim tablicama iz krajnje lijeve na raskrsnici pređe u krajnju desnu za skretanje u desno, preko pune,isjece me najstrasnije,ja po kocnici,a svi znate kakve KLE ima kocnice,stanem nekako i krenem da galamim i psujem,kad njegov suvozac meni kaze nemas potrebe za galamom!!! ali ja posto sam se lijepo provozao a i izgalamio na njega nisam imao sekunde agresive u sebi, pustim ga naravno uz jos koje spominjanje njegovog zenskog djela porodice!!! mada da sam isao samo malo brze zakucao bih se u njega direktno!! pitam se dali tako krsi pravila kad je u njemackoj,svedskoj.....,tamo bi ga odrali od kazni!!! Ovo je copy paste iz teme nesreća na TC ušće,ja sam to napisao i zapoceo novu temu posto sam vise puta bio svjedok iživljavanja nasih i stranih bjelosvjetskih tzv vozača koji sa svojim "makinama" misle da su bogom dani ako imaju malo vise evrića u džepu i jači auto!! bas se pitam dali to arde u inostranstvu!! ja mislim da ne,a vi se nadovezite svojim iskustvom i znanjem!!
  9. isti slucaj kod mene, juce u po Banja Luke,samo bez posljedica posto nije bilo velike brzine,glupson sa stranim tablicama iz krajnje lijeve na raskrsnici pređe u krajnju desnu za skretanje u desno, preko pune,isjece me najstrasnije,ja po kocnici,a svi znate kakve KLE ima kocnice,stanem nekako i krenem da galamim i psujem,kad njegov suvozac meni kaze nemas potrebe za galamom!!! ali ja posto sam se lijepo provozao a i izgalamio na njega nisam imao sekunde agresive u sebi, pustim ga naravno uz jos koje spominjanje njegovog zenskog djela porodice!!! mada da sam isao samo malo brze zakucao bih se u njega direktno!! pitam se dali tako krsi pravila kad je u njemackoj,svedskoj.....,tamo bi ga odrali od kazni!!! svaka tebi cast za opremi,i ja nosim komplet opremu i kad je vrucina!! nek si izvukao zivu glavu!! a odstetu trazi!! bez ustezanja!! u naturi bar!! ;D
  10. Saučešće.... :'(
  11. Svaka cast!! Sta ti je Jevropa brate!! Samo cu to da kazem!! Lep motor i lep putopis,a i poučan!! Svaka cast!! Sit ga se navoži!!
  12. ajd hvala bogu!!
  13. e da se ja ukljucim u prepisku!! a da mi svi lijepo prodamo motore i kupimo kosilice!! pa kosimo,pa zaradimo lovu i kupimo nove bajkove!!
  14. pa kad ti je kamila umrla! kle zakon!
  15. odlican put!!vidim izronio si perisku,e pa mislim da je to zasticena vrsta,samo se smiju vaditi odredjene velicine,pazi da te neko ne prijavi!
  16. pa i meni su picile vibrecije zbog slabo naduvane gume,duvaj tu prednju bar na dva bara. pise na gumi koliko bi trebalo. a sic mi ide u zemun za par dana na presvlačenje kod bobana. pa kad to rijesim....,dupe ce da otpusti. ;D
  17. makolikoevraneraimitipkazarazmakjeb..
  18. evra?
  19. Pratim,sve za 10!! Uzivajte
  20. mali_zmaj

    z 900

    sorry za off,ali stvarno je dobar!!!
  21. mali_zmaj

    z 900

    šta reći...,ostah bez ijedne riječi...,to je moj san...,a motori su da se voze,ja znam da ja bih i to sa guštom!! i bio bih velik kao kuća,ni jedna moderna mašina ne bi zamjenila takvu kawu!! ma san snova.....!!!
  22. U bre Marokanac zaje...s me uvjek,sve ono idem na spavanje,pa ono ajd malko da pregledam forum,kad tamo neki od tvojih putopisa....,i tu sam donji,nema spavanja dok se ne pregleda i procita..... ;D E bas se nadam da ce te put nanijeti u B. Luku pa da te upoznam,pa koliko imas km u dupetu a i svjeta si obisao,tu ima sta da se cuje!! Svaka cast,BMW prava lutka!! A putopis.....,no koment!!!!
  23. Na koliko duvas prednju a na koliko zadnju gumu!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja