Jump to content

Moto Zajednica

alexanto

Administratori
  • Broj tema i poruka

    6795
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: alexanto

  1. Molio bih pojašnjenje ovog stava Pogotovo što si nas ti Medo upoznao i par puta se družio sa nama: Da li smo i tada bili teški? Delovalo je svaki put da si bio zadovoljan kad smo se videli... @ machinori: Komentarišeš (nažalost skroz pogrešno) družinu koju ne poznaješ. Družinu koja vrlo dobro funkcioniše i ima iza sebe bezbroj vožnji po Srbiji a i tri višednevne vožnje po inostranstvu (Rumunija, Grčka, Makedonija, Hrvatska, Slovenija, Italija, Austrija... I to bez ijednog incidenta! Družinu koja je svakog ko je to želeo, prihvatila kao rođenog bez obzira koji motor vozi, da li je klinac, stariji čovek i vrlo bitna stvar: Da li je uopšte na Forumu tako da te tvoje priče o broju postova, inicijaciji, dokazivanju su van svih tokova po kojim ova družina funkcioniše. Imamo prosto pravilo: Budi sa nama DRUGAR! Nemoj koristiti našu homogenu grupu za jednokrate ili kratkoročne ciljeve (ne kažem da kolega de Zan to radi) Dakle, vrlo jednostavno: druži se sa nama, pojavi se na dogovorenim vožnjama i ako si iole normalan - mi smo ekipa za tebe U zadnje vreme imamo više slučajeva da se pojave likovi koji žele da poture neka svoja pravila, organizuju ne znam ni ja šta a niko od nas ga nikad nije video. Kada mu spomenemo da bi bio red da se upoznamo i provozamo koju vožnju zajedno, ispadamo najgori sektaši i neke uobražene face, šta ti ja znam... Ljudi prosto shvatite: želimo da se vozimo sa ljudima koji nam odgovaraju, koji su normalni i koje POZNAJEMO!!! Ja prvi neću da se upoznajem sa bilo kim putovanjem u četvrtu zemlju: možda taj vozi loše, možda jurca k'o lud, uleće u makazice, možda vozi pripit, možda je konfliktna ličnost... Sto stvari može da mi smeta kod njega. Imam ženu i dvoje dece kojima želim sa svake vožnje da se vratim čitav - to je moje pravo. KoleZi de Zan-u želim da ostvari svoje putovanje, od ekipe Maxi Scooter Cluba ko god želi naravno da će poći sa njim jer mi nismo nikakav moto klub ni internat nego svako radi kako misli da treba...
  2. U pogrešan sam kalendar gledao Vožnja će biti 11, ili 12, januar a MAXI druženje vikend posle toga
  3. Kako stvari stoje - subota 18. januar će biti zimsko druženje a sad za vikend 12. ili 13. januara će biti prva MAXI vožnja za ovu godinu
  4. Deki - rohirrim, srećan Rođus!!! Sve najbolje druže!!!
  5. @ Pajox: Iskopirao si svoj post od 19h iz jedne teme o X9 i otvorio drugu temu o X9 modelu par sati kasnije Verujem da si nestrpljiv da rešiš svoj problem ali to nije razlog da spamuješ Forum. Teme sam spojio iz razloga da te opomenem, inače takve teme se brišu a forumaši koji to čine se oštrije opominju. Nov si na Forumu pa želim da verujem da je sve stvar navikavanja... O X9 modelu imamo već previše tema i nije dobro da ih razvodnjavamo otvaranjem novih kako se nekom pojavi problem. Sve probleme predstavite u postojećim temama o X9 modelu. MAXI pozdrav!
  6. 2. januar i 9 celzijusa, to se retko doživljava pa je gre'ota ne iskoristiti za kratku vožnjicu po okolini. 80-ak km sa širokim osmehom na licu. Žabalj - Mošorin - preko brega do Vilova, Gardinovci - Kovilj - Šajkaš - Djurdjevo - Žabalj. Kratko ali slatko Tisa kod Mošorina Mošorinski Alpi Mošorinski kanjoni Poziranje na bregu Iznad auto-puta M75 MAXI pozdrav svima
  7. Mošorinsko-Titelski breg danas
  8. alexanto

    Dakar 2014

    Sa nestrpljenjem očekujem fotke
  9. Dragim MAXI drugarima želim sve najbolje u Novoj godini! Da Vam se sve želje ispune i da se siti navozate na Vašim ljutim mašinama u zdravlju i veselju!!! U to ime, jedna fotka da Vas seti na hladne zimske dane ili još bolje noći MAXI pozdrav svima!
  10. Član Foruma Vaximo944 se bavio nabavkom delova za Minareli agregate direktno iz fabrike. Kontaktiraj ga na PP
  11. Ајд пошто сам ја један од тих који ти кваре утисак да кажем коју реч у одбрани Ко ме добро познаје зна и какво мишљење имам о БЈБ заједници,па с тим у вези подржавам сваку вашу акцију коју сте организовали до сад и уживам у дружењу са вама,е сад и теби свима онима који деле твоје мишљење(које ја уважавам али не подржавам) да кажем да треба да знате да ни ја лично,као ни клуб коме припадам нема никакве задње намере,нити користимо ваше акције зарад неке своје личне промоције итд и тако то треба да гледате и никако другачије,јер је мој мото клуб и остали мото клубови који учествују у вашој организацији итекако већ познати на мото сцени Србије а и шире и мислим да би ипак требали да будете поносни на оволикој подршци коју и заслужујете. А што се саме акције тиче као и увек све је беспрекорно протекло,наравно осим градске власти и паркинга , хвала свима на лепом дружењу па ако не пре видимо се за вакрс Peđa, ne znamo se lično ali sam čuo dosta toga lepog o tebi od par ljudi čije stavove veoma cenim a isto važi i za konkretno klub kojem pripadaš, tako da ti a i svi ostali motoristi koji su došli na Dedamrazijadu u bojama svojih klubova ne mogu da mi kvare utisak jer su svi moji utisci pozitivni - tako sam i napisao. Takođe sam napisao i da ako to ljudima znači - neka ih (to nisi "zacrvenio" ) Čisto moj utisak je da je mnogo bolje da smo svi crveni taj dan ali draže mi je da nas bude 400 od kojih su 200 sa bojama klubova nego upola manje čisto crvenih. Poštujem svačije opredeljenje Od mene veliko hvala svim članovima klubova koji su uzeli učešća u subotnjoj akciji Ajmo dalje: Sugestija za boju redarskih prsluka je skroz na mestu. Ovi crveni redarski prsluci su ekstra ali u moru crvenih odela možda bi oni redovni zeleni prsluci bili mnogo uočljiviji učesnicima kolone. Detalj o kojem treba razmišljati ubuduće
  12. Nema potrebe ništa da se briše, naslov je Utisci sa Deda Mraz akcije. Treba navesti i manje lepe stvari i ukazati na propuste. Polazak je bio haotičan, što je i normalno jer se sa nekoliko strana uključivalo na put zbog zauzetosti prostora ispred Skupštine grada koja nam dođe kao pista za formiranje kolone. Kasnije tokom trase nije bilo nekih većih problema i nediscipline. Nekolicina kolega je preticala zbog snimanja a uglavnom smo redari morali "jurcati" zbog zatvaranja raskrsnica. U povratku je bilo jedno točkarenje koje je prekinuto. Moj najmanje pozitivni utisak je da se na akciju dolazilo u obeležjima klubova a ovo bi trebala biti akcija iznad toga. Sa druge strane ako to ljudima toliko znači - neka ih
  13. Ma ovi Atlantičari su malo agresivni... Zapeli za tog Atlantica k'o mutavi a i nije baš nešto
  14. Akcija prošla fenomenalno, bilo je preko 100 motora Svaka čast organizatorima
  15. alexanto

    Yamaha FJ 1100

    Pa sad baš da su nekvalitetni Darko Labaš sa njegovom "ubio" milion km po belosvetskim vukojebinama (uz par generalnih ) i koliko sam čitao - nema nameru da je menja
  16. Nemam plusić da ti dam ali evo ovako + Već napisah da mi je čast biti deo ove humane kolone a posebna čast je doprineti barem malim delom da kolona bezbedno ode do Sremčice i da se vrati u grad do škole. Veliko poštovanje svim koleZama redarima Posle ovolike kolone, ubeđen sam da bismo sproveli i 1000 motora a daće Bog biće ih i toliko za koju godinu
  17. Stigao kući, lepih, predivnih 250 km danas Čast mi je biti deo ove humane kolone! MAXI pozdrav svima
  18. ... meni već 4. put ne smeta ni malo što nisam iz BG-a... a još ni jednom nije bilo vreme kakvo javljaju za ujutro
  19. Priznanja u prave ruke
  20. Ako si iole pratio ovaj naš MAXI kutak onda ti je jasno da za savet, održavanje i sve ostalo oko maxiskutera nema niko stručniji od našeg Dareta tj Satelisa
  21. Bogami, ne vidim ih ni ja gomilu EDIT: Fotke vraćene
  22. Čik napravi neko sranje pa'š videti jel' sam tu Samo Vas gledam
  23. Ima nas koji i nismo na Viberu a eto taman dobre teme za zimsko druženje: da li je maxi ekipi dovoljno trućanje na Viberu pošto se MAXI forum koristi strogo za off-ovanje, podbadanje i napušavanja, što međusobna što za novopridošle (i kad zasluže i kad ne zasluže)... Čestitamo tu i tamo po neki Rođendan i to je to... Forum da bi živeo mora da se piše na njemu i to kvalitetno da bi bilo zanimljivo ljudima da dolaze na te stranice i da se priključuju. Stručnih tema nema već mesecima. I postovi u Tehničkom kutku se mogu na prste prebrojati. Svako od nas ima motor, manje više svi modeli koje posedujemo imaju svoju temu tamo pa opet se te teme ne osvežavaju novim tekstovima, fotkama i snimcima. Ja razumem da je lakše napisati "dobro jutro bando" svima na viberu i staviti dva smajlija ali nije loše da se komletno svi zapitamo kako smo se svi upoznali, skontali i šta je inercija druženja MAXI ekipe? Koliko se ljudi priključilo za ove tri godine priče? Masa njih zbog ovog MAXI kutka! Teško da je neko pristigao zbog Vibera... MAXI pozdrav
  24. Obavezno CRVENI ledovi! Ako staviš bele, kada kočiš, izgledaće kao da su plastike izbledele od sunca - ružno do bola. Sa crvenim ledovima izgleda odlično i na crvenom katadiopteru i na zatamnjenom
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja