Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Bice mi cast da pokusam napraviti stimung i ludnicu u isto vreme :deej: :deej: Muziku pustam samo u specijalnim prilikama, za svoje prijatelje i za moju dusu.... BJB je jedna velika virtualna kuca, i za razliku od drugih virtualnih vidova opstenja, mi se uzivo druzimo, vozimo zezamo Iako smo iz totalno razlicitih svetova, zanimanja i mentaliteta, nasli smo se u nekim zajednickim dodirnim tackama i ostalo samo tece i klizi.. Hiljade kilometara ostaju za nama u zajednickim voznjama, poznanstva prelaze u prijateljstva..svasta se tu desava lepo i pozitivno.. Tako vidim i ovu zurku..prilika za ostale forumase da se upoznamo i druzimo..iliti zajebajemo.. jer uvek je visok nivo zezancije u vazduhu kad je BJB ekipa u akciji.. Jedno je kuckati, a sasvim drugo uzivo komunicirati. Malo je tesko ugoditi svima..no potrudicu se i evo kopam po folderima..vadim iz naftalina, ali i iz soulseeka.. Ponesite dobro raspolozenje i probajte da odlozite ustajanje u petak.. Vdimo se
  2. Auu..za taj nam dodje klopu...dobro si potsetio
  3. Ti da cutis..nemo one jutarnje da vadim
  4. Osoba A: Ja sam mrmot i zavijam cokoladice
  5. E da znas.. i mene lik nervira..ajmo da mu....... i................ p.s. al onaj tamo vikend
  6. Tamo vamo tuda svuda.. Mora se probati oranje sa novim opancima
  7. Ja zdravlje boze jos u petak krecem u akciju..tako da bez mene i ovaj put.. Lepo se provedite..kao sto pravila nalazu :huh:
  8. Ko te brate diro?

  9. Ovo kad ti kaze pripadnik bantu plemena...
  10. vlajko

    Hrana!

    ajoj :jaoo:
  11. Bobane..moze li neka slika od ST? Ako ima..ako ne zadovoljicu se sa afrikom ???
  12. Onda nisi dovoljno ogrezao u poroku.. A za dedamrazijadu? Tad se mora vaditi..sve i sekire da padaju
  13. Jeste kad si zavesu od tus kabine odno kuci
  14. Stenara..prosek 6l pa ti vidi dal ces transalpa plavog za decake..ili ? Uzbrdo..nizbrdo svejedno..suvozac se ne oseca....de ces bolji motor u rasponu od 1,5 do 2 tisuce.. a juri skoro 200
  15. Kod si dosao do afike..mozes i do ST da dobacis..razlika je skoro dupla u ceni.. da ne potezemo pitanje golfa dvojke ;D Moja je recimo kudikamo vislja od Zexove..i ja imam totalno naopaku tehniku penjanja..ponekad zajasem sa desne strane i skacem kao na kamilu..imam 177 i do pola stopala mi je..na sta sam se navikao, kao i to da kada ustanem..glava mi je iznad vozaca autobusa..a bogami i kamiona Otprilike kao da vozis velikog djipa..
  16. Pusti ti to..i ja sam ga garazirao pre desetak dana..pa sam ga triput vadio.. I posle ko malo dete..necu kuci...
  17. Zovi ovo pa vidi sta imaju za tvoj motor..http://www.motobike.co.rs/kontakt.html Narucio Heidenau k60.. i opet cu u Mladenovac kod Mate da mi namontira i izbalansira iste.. taman posle da ih izlizem brzo po autoputu I ja sam mislio da cekam prolece..ali sada je najvaznije imati dobre gume..u avgustu je druga prica..
  18. Kad ces neko zivince da koljes?

    To nas zanima.. :D

  19. Da ker nije srao..ulovio bi zeca I ja ih merkam..ali one druge iz Luia mi se vise svidjaju..
  20. Ja narucio 140 sirinu.. ako ne budu SM..Popsija cemo okaciti za OO na orah I ako ne budu valjale gume..takodje isto.. p.s. isporuka guma direktno kod Mate..tako da se ne moram cimati i vezivati na kofer.. montaza i balansiranje 2 crvene
  21. :blink::o:lol:
  22. lako je tebi kad si poveo fotografa;) Losmi napravio si zbrku sa novom temom:na_glavi: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/54851-za-vikendgde/page__p__942562#entry942562
  23. popus..ne popus..150 makarona..samo da me ne ispali za petak..u subotu MORAM na voznju..
  24. Petrnaest i nesto km
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja