Bice mi cast da pokusam napraviti stimung i ludnicu u isto vreme :deej: :deej:
Muziku pustam samo u specijalnim prilikama, za svoje prijatelje i za moju dusu....
BJB je jedna velika virtualna kuca, i za razliku od drugih virtualnih vidova opstenja, mi se uzivo druzimo, vozimo zezamo
Iako smo iz totalno razlicitih svetova, zanimanja i mentaliteta, nasli smo se u nekim zajednickim dodirnim tackama i ostalo samo tece i klizi..
Hiljade kilometara ostaju za nama u zajednickim voznjama, poznanstva prelaze u prijateljstva..svasta se tu desava lepo i pozitivno..
Tako vidim i ovu zurku..prilika za ostale forumase da se upoznamo i druzimo..iliti zajebajemo..
jer uvek je visok nivo zezancije u vazduhu kad je BJB ekipa u akciji..
Jedno je kuckati, a sasvim drugo uzivo komunicirati.
Malo je tesko ugoditi svima..no potrudicu se i evo kopam po folderima..vadim iz naftalina, ali i iz soulseeka..
Ponesite dobro raspolozenje i probajte da odlozite ustajanje u petak..
Vdimo se