E, de se on danas popeo
al aj sto se popeo..nego je silazio bez zadnje kocnice..manijak..
p.s. Kepo nam je tako udario standarde.. da nas asfalt slabo vise dotice
I Gox ti ga je shunknuo..nema sta..
al to je samo malo..da ne bude dosadno ..naravno da se ne ljutis?
p.s. probaj Zexovu teneru..mozda ti zaigra ..moja je previsoka..
E nasmeja me..
A ono utronjo se sto jes jes..
nego..evo sta ima za vikend.. http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/55303-ostrvica-2010-13112010/page__gopid__949378#entry949378