Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Najbolje imati 3 do 5 motora..pa shodno potrebi..izaberes i teras ;D Za zadatu temu bih samo rekao: Hvala ti Kepo ;D
  2. Ćuti i sarađuj..
  3. Za Japanca..Japansko ulje.. a sve to kod kolege Japanx-a.. sve na J
  4. Ej bre sutra menjam ulje na mazgi..nemoj sraf da zaboravim da vratim ;D
  5. Da se dobro cujem, dovoljan je Pionir ;D Jedino Zex ima pola gepeka zvuka..trese se semafor kad stane pored njega ;D Tuc tuc tuc tuc
  6. Evo ja sam skoro uzeo duks iznad..i odlicno se pokazao..kako na motoru..tako i u kolima ;D
  7. Aco nam sprema novu ..jebinu..pored standarnih Kepijada... 5 dana ne vozim motor i nije mi dobro.. ono u kolima toplo i udobno i muzika..al kangrba je kangrba..nedostaje mi andjanje.. A Onda izgleda ce menjati vlasnika Jbga..vise mi fali brod npr. nego dva motora.. zima nije ni pocela..a gde je tek prolece? smrc
  8. DobroveCe ;D
  9. Jes vala..kliknes na stranicu 1 i voala ;D
  10. Ovo? Procurelo iz medija
  11. Glava ko trajvan? ;D Mojso..dobar ti vidoje..trebao si i ranije da poneses kameru i snimas svinjarije.. Dobro je sto nisam posao..jer sa mojom celavom..tesko bi bilo gde prosao... A Rade me nagovara..ma icicemo polako..ko da ne znam da je poludeo..nacisto..turio hajdsad i ajd sad ;D ..ga prati.. Brzi konzales Rade... kad god negde stojimo i blejimo (lab. npr.) kako ko prozuji u daljini..vrnjaoo.. neko kaze: evo ga Rade BuSman ;D Probava gume ;D Zao mi je sto ste toliko imali defekata..ali moral i dobar duh je ostao na visini zadatka nedeljnog maglarenja
  12. Moze li to na ST?
  13. vlajko

    HONDU TRANSALP

    Prosto je..ufatila ih GeeSomanija ;D
  14. Manastir Ugac ;D
  15. Malo proceprkah po folderima..sve je slikano pre mesex dva..
  16. Naravno da su jeftinije gume u paru.. Ove sto su komplet 150..pojedinacno izadju 180! Leba mu rezana ;D
  17. Samo ti nastavi tako..i imaces puno zadovoljnih musterija
  18. Sad bar znamo sta da ne kupujemo.. Mozda da si isao u Pegaz..cini mi se da ljubazna dama sve zna.. ipak je tu forum da ostro kritikuje ako sta ne valja.. Eventualno da razgovaras sa gazdom..probaj da ga ubedis i malo zapretis forumom meni je to u nekoliko navrata obrnulo smer situacije ;D U guevari su mi vratili kacigu posle dan nosenja..jbga..20 crvenih a svira po sinusima..Lepo i kulturno smo se objasnili..gazda je bajker i morao je naci razumevanja za moj slucaj.. I pravo kod gazde..jedini on moze da odobri povracaj ili zamenu robe.. Da, ima jos tu dve carobne reci..trzisna inspekcija ;D 14 godina sam drzao radnju i firmu..svasta sam se vala nagledao i naslusao..Srbija brale I sad se secnuh na pomen T.I. ;D
  19. Malo ti neadekvatan naslov.. da si reko kombajn..taraba..al teretnjaca..
  20. A jel sa foruma? ;D kako mu je nick? ;D sta vozi ? ;D
  21. Koliko se secam..grubo mereci spolja fi..bio je oko 21-22 mm znaci moze..
  22. BAJKERI POJELI..I POPOPILI.. SVE STO JE BILO.. A ZATIM MLADOZENJA ZAPALIO SA ISTIMA U NEPOZNATOM PRAVCU..OSTAVIVSI MLADU SAMU ;D ;D ;D
  23. tararararirara..sa sa IiiiJUUU
  24. Tema: Super Tenere VS. Africa Twin (Pročitano 124148 puta) Pa zamisli delic ove cifre da se pojavi ;D Eto, pa mi dosli ;D A nismo morali ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja