-
Broj tema i poruka
4305 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: vlajko
-
Trzisna inspekcija zatvorila radnju Roberta iz Ade
vlajko je odgovorio članu Race Ada u Iskustva Sa Servisima
I sama konkurencija je u stanju da navuce bedu na vrat.. U startu je ok rediti iz ilegale..ali kako se posao siri..mora se uci bar delimicno u regularne tokove.. drzavi harac..i kakve takve knjigovodstvene papire..bas zbog ovakvih situacija.. jako mi je zao da covek koji se toliko trudi u svom poslu..ovako nahebe.. Mozda ce proci sa vecom novcanom kaznom, no pitanje je dal ce moci vise ikad legalno da radi.. brendirane nalepnice su to.. a ja sam bas stavio njihovu race..a ne akrapovu.. -
I ? Ovo ce izgleda biti poslednji lepi vikend..pre snega...hebo njega..
-
Dobro si to primetio Joska..a evo iz prilozene slike se vidi da mu motor sluzi za jos nesto.. Popsy moze to detaljnije objasniti..mada i slika sama govori 3-4 jezika ;D
-
Gume za enduro motore HAIDENAU K60 (odmila ih zovemo AjdeSad)
vlajko je odgovorio članu Popsy u Zaštita Na Radu
Samo se vi zezajte..bice lep i ovaj vikend.. a posle ce morati sneg da udari... -
Gume za enduro motore HAIDENAU K60 (odmila ih zovemo AjdeSad)
vlajko je odgovorio članu Popsy u Zaštita Na Radu
Mislio je na bracu sa ST i sestre sa AT -
Naravno da je zahtevno... Brate, razumemo te u potpunosti.. ali smiri se do proleca.. kako bre ovi sto samo do usca voze..
-
Valjda ti je pumpa laksa... Ne skidaj potkapu..trazi i sav kes.. a toliko ima afrika da te bas briga
-
HMMM http://www.hidmet.gov.rs/ciril/prognoza/stanica.php?mp_id=13274
-
Jaoj majko mila 100 ljudi 200.... muzicki zelja min. nadam se da je kabina opasana bodnjikavom zicom i visokovoltaznom strujom ako ne, ondak bar dva krupnija AMS redara molicu
-
Bar ponesi koje kilo rahatluka,, kao satisfakcija za nanetu dusevnu bol
-
Stavi kravatu..i zakazi sastanak sa Pablom
-
Mojso..gvirkas gvirkas? I grickas OO ;D
-
Jos cu i para da se namlatim..tome se nisam nadao Ima li jos muzickih zelja..potkovanih crvenim novcanicama?
-
Polako ljudi! Kepo rece da hoce da izmontira Vidoja..tako da ce to potrajati.. I bice gotovo od ponedeljka neki dan ;D
-
Rezon i ideje su odlicne, ali zivimo gde zivimo i ovakvu stvar je moguce izgurati samo uz jake sponzore i pomoc drzave.. Pre toga do detalja razradjen biznis plan..i naravno puno entuzijasta koje bi gurali stvar.. Bilo bi lepo za pocetak da imamo i BJB club..a kamoli stazu i kompletan moto centar sa pratecim sadrzajem koji treba svakom bajkeru... Pablo koliko znam ima i stalan posao, a za ovu stvar se treba posvetiti 25 sati dnevno.. Projekat bi bio sigurno milionski..a tu su parametri i pravila drugaciji..da ne kazem zajebaniji.. Znaci prvi korak je biznis plan..makar grubi..vrednost radova..izboz lokacije, velicina staze.. Mozda bi se nesto od vec postojeceg moglo iskoristiti.. Npr. glinara iza Visnjicke Banje.. uz minimalne prepravke mogla bi biti dobra cros staza.. Ideja ima dosta i to je dobro..jedino sto od njive do trpeze dugacak je put..
-
Jeste..zalepis mi crvenu na celo... i posle ide Bata Kanda .. Onda dodje Veliki Daki i kaze jesi normalan i izvadi DVE crvene za Panteru A onda dodje neki tamo i kaze: a jel znas onu? znas onu tinanana?
-
1. Tomerc 2. KochaMatori 3. Scuba 4. Pera 5. Goran 6. Kiro 7. Arakis + Goca 8. Đunta 9. Maybemira 10. Lancia88 11. thelord 12. Vuja 13. Loshmi Capo 14. dr.Bane 15. Peki 16. srdjan73 17. Zoltan 18. RS 19. Sasha P 20. Hitman + Hitmanka 21. Boki.64 22. Vlajko
-
Popseto je stalno Jageru kacilo zguzvanu kutiju pljuga na kofer.. Da ne prlja okolinu i valjda mu lici kangrba na kontejner Hvala svima na predivnom vikendu.. Jedva cekam jopet
-
Mnogo su se zajebali ovi sto uvek moraju kuci zbog cancibojzni.. Imali smo i sacekusu kod Lazarevca.. Izgoreli brat teneras Zex dosao je da mu odmah i smesta ispricamo kako jebilo
-
-
-
Inkognito Kepijada Kepo rece bice 5-6 motora Kad ga pre sroci o Popsy..? Mala ispravka..Jagarac je ustao u 4..ima sms u 4.15.. Ispratio manijaka..a pre toga prosetali nase blato do usca..Maltene nam nisu dali da sednemo..da ne uprljamo stoljnjake.. No svako radi sto voli. pa eto hvala Kepo jos jednom sto si nas zvao po ko zna koji put u tvoja brda... Doci cemo opet :jaa: spominjano je neko sankanje na dzakovima.. tako rece nas Kapetan..kome moramo da izlijemo i urucimo medalju za........ lambadu po brdima
-
Gume za enduro motore HAIDENAU K60 (odmila ih zovemo AjdeSad)
vlajko je odgovorio članu Popsy u Zaštita Na Radu
Prvo su stigle u petak..kako je i bilo obecanao.. Bas bih se nervirao da me je covek ispalio..OO bih pojeo za ovaj vikend.. Poslo skoro 1K km.. ja sam prezadovoljan..kako po Kepojebinama..tako i po asfaltu.. Drzi ne prodaje..sigurno bi sa starim ljosnuo u par situacija.. Odlican kompromis izmedju krampona i celestrona.. Jedino sto "malo brze vozis" jer znas da su nove..a u jednom momentu bilo i leda na putu..tu je slaba vajda od bilo koje.. Videcemo samo koliko ce km da izdrze.. Saharu 3 sam saranio za 5K ..Popsy ovde pominje nekih 20K..vidjecemo -
Coravu Snezanu Popsy..prilicno si raskanto masinu
