Aj sad prosto pitanje za nase matematicare
Koliko wati smemo da natovarimao na nase kangrbe..tipa AT i ST?
Arakisu fali samo jos reso za kafu
sta je sve uturio...a jos se nije zapalio :deej:
Pa culi su, a verovatno i prepoznali vas...ne dolaze svaki dan ugledni gosti iz Slovenije..bruje mediji o tome..
Jel bilo samo prodjite gospodo?
Bili bi srecniji da su vam oteli koju crvenu?
Salu na stranu..svaka Vam cast momci..ko da vam je dvadesetak leta
Konacno nesto..
Shumi, bilo bi lepo kada bi ovde napisao kad ces po semeringe..ako ih uzimas na Dusanovcu..onda se nagazimo kod coveka u radnji..kome treba doci ce..
A za sve je Kepo kriv..da nismo tamo terali po dzombama, trajali bi bar do 2020..minimum..
Jak si na recima Biraj vreme i trasu..ja biram klopu
a za brzinu se konstatuju sateliti..kako si ti dosao do tacne mere?
Ustvari imamo mi nasu temu za to..
NEGO KOJA JE DIMENZIJA SEMERINGA?
Posto su svi pametni..a niko da napise tacnu dimenziju..ili da nadje stari..
pa da niko nije ni menjao od devedesetih..
Giloo.. opet ti zaplice tastatura:jee:
Fali ti jos i ciscenje i jos ponesto..ali meni najvise fali garaza i alat..
I od 93 nisu menjani Kepo druze moj..pa malo li je?
Aj sad IMA LI NEKO OD TENERASA STARE SEMERINGE A MOZE I LEZAJEVE?
Pa to je valjda kompljet..
a ovo pojedinacno..
http://www.louis.de/_10bd2a95de07a70956ea4a92ac86a4fe5b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=225&wgr=521&list_total=2&anzeige=0&artnr_gr=10042180
sto se moze i ovde naci..ali najbolje po uzorku..
za hondu sam iz lousa narucio..izasli 11e cinimi se..
Evo su lezajevi leba mu..
http://www.louis.de/_10bd2a95de07a70956ea4a92ac86a4fe5b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=225&wgr=505&list_total=1&anzeige=0&artnr_gr=10051190
Daj ondak da narucimo svi zajedno originalne semeringe?
Zex mozda ovo?
http://www.louis.de/...tnr_gr=10045818
http://www.louis.de/_10bd2a95de07a70956ea4a92ac86a4fe5b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=470&wgr=390&list_total=23&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10045810