Svaka cast na otkrivanju novih predela i naravno putopisu..
da bi mi koji ne mrdamo dalje od usca videli sta sve po Srbiji ima..
Drzimo te za rec..i obavezno ovo uvrstiti u kalendar sledece godine..
Fala bogu..pa stalno se iznadju nova mesta i predeli za voznju..u tako maloj Srbiji..
Jedva cekam da sve to uzivo vidim..