Jump to content

Moto Zajednica

vlajko

Članovi
  • Broj tema i poruka

    4305
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: vlajko

  1. Svaka cast na otkrivanju novih predela i naravno putopisu.. da bi mi koji ne mrdamo dalje od usca videli sta sve po Srbiji ima.. Drzimo te za rec..i obavezno ovo uvrstiti u kalendar sledece godine.. Fala bogu..pa stalno se iznadju nova mesta i predeli za voznju..u tako maloj Srbiji.. Jedva cekam da sve to uzivo vidim..
  2. otvorih jednu neobaveznu..totalno off temu ;D http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=62033.0
  3. Od sad..pa nadalje...i ubuduce! : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=62033.new#new tu cemo da prdimo..a ne u ovako ozbiljnim temama ;D ljudi rade poso..a mi se zajebavamo.. Preterali smo Neske stvarno..i idemo u temu da se stidimo ;D
  4. Ja se izvinjavam... Izgleda firma postaje ozbiljna..i nema vise zajebancije..samo arbajt ! Nosim se u drugu temu ;D
  5. dobro..a taman sam naostrio katanu da se branim ;D nego...gde cemo da nadjemo jelku? ;D
  6. kako? mozda Lazica..ali meni se ne vidi mada bio on odmah smislio da je to morao zbog rasterivanja pecarosa na njegovoj plazi..npr. ;D Vidis, nije ti to losa ideja ;D
  7. vlajko

    BJB enduro fanovi

    Da se nisi usudio...bar do proleca.. ;D
  8. vlajko

    BJB enduro fanovi

    Ima zainteresovanih! Naravno pod uslovom da podje jos neko iz BG-a. pa ima nas zainteresovanih ;D ;D ;D ima ima ;D
  9. Meni nije hteo ni bure da primi..ali ovo ako odbije...
  10. Mislis buljash?
  11. Goso jesil dobro? Videh sad da razvoze afrikance po gradu ;D
  12. Nemoj sad da se vadis..Bokilic te je lepo uslikao gore.. A i svi prepoznajemo tvoj motor ;D
  13. Predmete, dokumenta i ostalo manje tezine saljem post expresom..kosta 150 din. i nikad nisu ispalili.. dobijete i fiskalni..a moze se preko neta pratiti dokle je stigla.. danas za sutra usluga
  14. vlajko

    trese....

    takodje... i izbalansiraj obe.
  15. Ondak smisljaj turu za prolece
  16. Cestitamo Shauma ;D ima debelo da castis za tenak..
  17. Juce je start voznje bio u 8.. u pola osam (ves nosam ;D ) je bilo 4.6C u ladu... Obukao sam dva kompljeta! i nije mi bilo ladno ;D Znaci ,jedan je super..ali dva su jos bolja..
  18. Posto komad? ;D
  19. Cimaj bre Rajka..stas se navrzo na mene ;D
  20. Cetvrta fotka mi je favorit danas Eto toliko od mene..
  21. Od Topole..od Topole...
  22. Kad bolje pogledam po folderu..sve sami jaganjci ;D Zdrelo ko Zdrelo..sta da se prica.. Ostalo slike govore same
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja