Bencivenga
Članovi-
Broj tema i poruka
52 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Bencivenga
-
-
Како сам ишла да купим себи мотор за рођендан. Дњепар к-650 из 1971.
Bencivenga je odgovorio članu Vitta u Putopisi
Dok u monotoniji utorka pokušavam da utonem u forum i razmišljam kad će prije proći sledećih par mjeseci da bih krsteno i svakodnevno mogao voziti motor, čitam ovo i moram se zapitati, da li ponekad radimo “dovoljno” da budemo srećni. svaka cast na hrabrosti, entuzijazmu a bogami i odabiru. Da te vodi onamo kud pozelis. sjajna priča. -
Ljepsi je od vStroma i Versysa zajedno. Jedan od ljepsih na tržištu sto se estetike tiče, u bijeloj boji sa zbicanim zlatnim felnama. Ubaciš one Terra Shad meke torbe, pa fantastično. Meni veoma primamljivo djeluje explorer verzija, samo bih pitao distributera ovdje kod nas u Cg, da li rade staro za novo. Kad već tako stancuju nove modele, evo im ga nakon dvije godine, nešto para i daj taj novi.
-
Pa za neke stvari koje bi zahtijevale pedantnost i odgovornost, ne bi vala bio problem
-
Valjalo bi da se spoji praktično i lijepo. Nekako na ovog Triumpha ide ovaj polu digitalac. Ako već nema ful navigaciju ili mirroring telefona neka je ovako. Svakako kao motor mi je ružan. Uz triumph idu samo nekako klasični modeli
-
E da mi je jedan ovakav pedantan majstor u Crnoj Gori. Da ti se mili da kupis motor.
-
A opet ljepsa od običnog tableta.
-
Zeljko je počeo veoma dobro, ali stade..
-
Normalna pojava, medjutim kod nas u Cg još uvijek iste cijene
-
Samo bezbijedno pa kako god!
-
Odlično za nas koji razmatramo kupovinu istog.
-
Momak koji je vozio oba brenda je do detalja pojasnio. Meni su na oko i na ruku dva ista motora takodje. Sto neko reče gore, pomuti se um pri onom Beneli, pa čovjek umisli da je kvalitetnije od rodjenog brata
-
Samo da zadrže istu cijenu.. s tim da su kod nas u CG, modeli CF moto skuplji 500-800 EUR nažalost
-
Ne ispratih, koji je update za taj model? U kojim bojama postoji? Nova verzija Explorera ili?
-
Normalno da ostaje, ovo su sve mahom isti motori. Meni licno, u oko najviše upala Honda CB1000. Ovako, na prvu mnogo lijep motor.
-
U bijeloj varijanti sto na njega sjedi Slobo je savršen, bas ta bijela boja! Neko reče da neće biti dobar za dvoje, to treba sačekati i vidjeti, jer ako ne bude, veliki broj potencijalnih kupaca otpada.
-
Jack of all trades kako neki napisase. Na prvu mi je mnogo ljepsi 368g enduro verzija u ovoj jarkoj zelenoj boji. Ali dok se ne vidi, sjedne..osjeti težina. Kad vidimo kako Kinezi napreduju, nejasni su mi drugi proizvodjaci koji u osnovnoj verziji koja košta makar 2x više ne daju apsolutno nikakvu opremu.
-
Doktor Duje lično! Prizemni, vaspitani i kulturni momak! Piši, kači, pratimo! lijep pozdrav iz Podgorice za vječno sunčani Spalato
-
-
Pozdrav Jovane, Da li si se približio magicnoj cifri? Imas li nekih novih stvari za reci nakon predjenih 10k plus. Explorer zaista djeluje kao best buy opcija za neka duga putovanja, ako covjek želi kupiti novi motor.
-
Srećno bilo i široki drumovi! koliko si bješe visok? Taman ti je, sto bi se reklo! uzivaj!
-
-
@Milomir83 čekam tvoju Recenziju, jer smo sličnih gabarita, a i vidim sličnog razmišljanja.
-
Dovoljan i za dvoje, i za put, allaround sto bi se reklo? Nevjerovatno lijep motor-skuter. Ja se razmišljam, da li posle triumpha 400x koji zadovoljava sve moje potrebe po gradu i van kad odem sam, ali u dvoje je to već malo. da li preci na većeg sramblera 900, T120, koji su prelijepi, ali realno opet je to vise manje Naked. sa Forzom bih sve objedinio. Tako mi djeluje, i za grad, i van, za dvoje, po Evropi! Ili pak versus 650 Se nemam pojma
-
Može još koji utisak za novu Forzu 750? je li je još ko trgovao od forumaša.. ubjedljivo najljepši motor-skuter koji sam imao prilike da vidim uživo, a ja uopste ne volim tu vrstu motora.
