Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim top-case-om. Trenutno je na ponudi u Louis-u, povodom jubileja 75 godina, za 99.95 eur:
http://www.louis.de/index.php?media=beilegerflash&topic=artnr_gr&artnr_gr=10029200
U njega bi trebalo da mogu da stanu 2 full-face kacige. Ima univerzalnu adapter plocu: Louis75® Special Edition. To znaci da moze da se stavi na Monokey plocu?