Jump to content

Moto Zajednica

the_doctor

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1080
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: the_doctor

  1. Komšija struže led sa šoferke auta i krsti se...pobožnik ili možda zato što ja palim motor!? Hrabrost ili ludost? Čitamo se i pišemo popodne.
  2. @RankoBg87 Može može! Na 183cm/100kg, na opremu. Od prošle god:
  3. @vucko23
  4. Uplatio upravo - ujutro je na izvodu. Odelce imam od prošle godine. Kupujem i slatkiše neposredno pred da ima za tamo... Pa se vidimo Bože zdravlja!
  5. 3,5 stepena; 3,5km; 3,5 min jakog snega da mi je vizir kacige skroz zatvorio Okvasio se, okačio kez na lice i odoh kući
  6. @Skittles Sahara? Fenomenalna! I ja bio...
  7. @Niksha Mora imati nešto. Mrvu. Čisto protiv malera!
  8. @Niksha Ništa to ne valja... pu, pu, pu. @Marko05 Sa zadovoljstvom buraz!
  9. Jedan hint samo. Apoteka, 29din - da, toliko! Za sipanje ulja u dif, milina. 50ml
  10. Natankan do čepa - 3300e Još malo pa nestalo.
  11. Bio danas do Miše. Upoznali se. Bacili redovne moto priče uz prateće. Ima kod Miše svašta zanimljivo. Može i za poklon nekom da uzmete, kao što sam ja to uradio. Obavezno ga obidjite i kupite remek delo. U izradi.... I ova stvar čeka kupca... Kupio sam poslednjeg preostalog.
  12. Bump! Pala temperatura, pala i cena. 3400e I još po koja slika...
  13. @Skittles GS?
  14. Ako ti još uvek trebaju, slučajno naleteo na.... E da. Dva fullface-a staju lagano. Žena i ja imamo Exo490, bez problema.
  15. Ja namontirao moj malopre. Plus napravio ovo ojačanje za ploču kofera. Sutra samo da odnesem na plastifikaciju. Merka je. Ni prevelik, ni premali. Tamanica. Zadovoljan. Naručio sa Alija naslon za ženu. Hvala @Mr. No za link. I to je to, čekamo probu.
  16. @Marko05 @Niksha šta ti kažeš?
  17. Ne nije Maler i ne, nije deža vu. Drugi motorić je u pitanju. 2004 62000km Vlasnik 4 god - 25000km Rega do Maja. 3500e Nikola +381 65 9981988 Opširnije o motoru u opisu na PA: Yamaha FZ6-S WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Yamaha FZ6-S, 2004. godište, Touring, vozilo prešlo 62740 km, Beograd. Cena 3.500 € - Motori -...
  18. @abarth_maniac Jbg, mali kofer. Stala unutra samo 50ica. @Jovan Ristic @nemanja2468 U kofer, da ne kažem regal, staju dve kacige lagano, i još ostane mesta. Vidi se na slici gore. Pored one jedne, staje još jedna bez problema. Ako je kaciga veća, ili je npr flipup, može i na bok, pa jedna u drugu da se gadjaju poluukoso.
  19. Prvi utisak: blago je rečeno da sam oduševljen. Još jednom hvala drugu @abarth_maniac. Odosmo da jedemo ćevape
  20. Može lock.
  21. Egipatska istorija nije pokazala neko ludo interesovanje. Drugarima koji su hteli da video deo toga ostajem dužan te slike i priču, biće. Do tad... Pre godinu i kusur dana sam se nameračio na turu odozgo. A završila se slikom iz citata. Mislim da je to prvi i jedini put da me je neko moje vozilo ostavilo na putu, a kilometara iza mene nije malo. Maler, tako mu beše i nadimak. Prošli vikend se skupi ekipa: @Niksha sa lepšom polovinom, @blackmore, Fića drug - još ga nismo dovukli na BJB i ja. Predložih da se cepi baš ta ruta. Može. Krenuli, pauza na std mestu. Tamo, kao što sam već pomenuo ranije sretoh druga @ПИпезос. Podružismo se. Promena plana kaže, prvo piće na Petrovaradinu, a onda Istočna tačka Hrvatske. Ajde dobro... Pićeee... Nisam pućio usta, nego drobio dok sam slikao, 'ebeš ga... Nije da nismo gladni, prvo klopa pa onda.... Ajde! . . . Etooo nas... napokon Fruškać i priroda. Stajanje na vidikovac na Iriškom. Stazicom... ...do... A onda uz... Nešto se mrči u pozadini... Neće valjda...po svim prognozama smo bez kiše danas. Peške do motora. Opalih jednu brzopoteznu. Kucka nešto po lišću iznad glava, dramska pauza, gledamo se...kiša! Na motore pa gas za BG. . . . I tako ja ostah suva k za svoju ideju u pokušaju broj dva. Pokušaj broj tri danas! Istočna tačka Hrvatske Fruškom gorom klapa tri. Na tablici piše: samo uporni uspevaju! Taj sam. Pakovanje, danas na meniju i tebiju će biti i vruće supice u termosu. Jutarnja temp 12 stepeni. Ide i ženče da bije moje bitke. Krenuli. Da proveri našu budnost i sposobnost Ćuko...ili Ćeno, nisam stigao da vidim, istrčava kao da mu je rodjendan. Za malo da bude i poslednji... Svi dobro! Prva pauza pada u Indjiji, brza hrana Palermo. Indeks sendvič. Preporučujem. Ooodličan. U kofer, pa nešto niže na poznatom mestu klopa. Pre oko godinu i po' dana baš na tom mestu... ...me je fotograf uparkiravao kao FAP-a. Te malo se iskosi, te gledaj gore, podigni ruku...još malo, nasmej se, gledaj vamo... Omiljena mi je baš ova odozgo, spontana. A ne one njegove montiračke, pozerske. Podsetismo se malo...pa hajmo dalje... "Zajaši pa vladaj." Ufur na Fruškaća nagoveštava da će biti mnogo mokrog lišća po putu. Vožnja je oprezna. Prilično je hladnjikavo u šumi. Malo onih tipa "jesen u mom kraju". Penjemo se na Bubu... e da Buba je nadimak našem motoru. Usvojen. Danas sam baš mislio o tome. Kumovao mu je @Niksha, razume se i zašto ga je tako nazvao. Idemo dalje do vidikovca Zmajevac. Tu ćemo da dohvatimo malo sunca za smrznute noseve i malo limunade. Draga će da baci koji red... Dok ja njuškam okolo... Nastavljamo kroz šumu, odvajamo se ka Beočinu. 15ak dobrih osunčanih krivina do dole dodaju dva zuba širi osmeh na mom licu - opeglah ga dobro. Mesto Čerević, put kroz naselje u jednom trenutku ide u oštro levo, a mi ga cepamo pravo, ka Dunavu... Iza nas je kuća. Povelika. Daleko od skromne. Unutra je bazen i Mercedes kabrio. Koristim ova dva prideva, da prideva, samo kao opis koliko je kuća skromna. Upita žena: Šta misliš da kupimo ovako nešto, baš na Dunavu? Vidi kako je lepo. Za uživanje... Rekoh: Ženo, imamo li mi nekih pola miliona eura u šteku, a da ja za to ne znam? Šta pričaš bre?! . . . Banoštor, Susek, Neštin, put Hr granice...bližimo se našoj krajnjoj tački. Uspeću zacrtano. A pre toga koji škljoc uz supicu iz Neština. A odozgo, ne lomite mi bagrenje... Vetar sve polomio. Elem....10ak min kasnije, lokacija! Baš tako. Samo na karti, tamo nema šta da se slika, u sred ničega, na nekom osrednje lošem putu, okružen njivama i šibljem navigacija poručuje "tražili ste - dobili ste". Blago razočarenje, ne znam ni šta li sam očekivao, ali šta god, uspeo sam zamišljeno! Sada s kontra strane napadamo Fruškaća, pa preko Vrdnika i Rume put tazbine... Tašta pravi vrhunsku punjenu papriku... Olizasmo tanjire i prste, pa put kuće. Ovog puta bez magnetića. 245km super uživanja. Do novog škrabanja...ostan'te dobri! Hvala na čitanju.
  22. @abarth_maniac Šta bih ja bez tebe... Razmišljam i kontra: Ti bi bez mene svakako duže živeo, i s manje muka hahaha...
  23. Poručen 65l! Zvaćemo ga regal...
  24. Vrhunski! Jutros pustio uplatu pre nego što sam ovo pročitao, da produžim, jer mi ističe za koji dan. Edit: Stornirao nalog na vreme. Šta uzeti u zameni? Edit2: Atlas ne pominje šlep motora?
  25. Od danas, vidikovac na Iriškom vencu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja