Da li ste zaboravili svoju lozinku?
Utorak u 07:40
Jun 8
Maj 31
Maj 30
Maj 20
Maj 7
April 24
April 21
April 20
April 10
12,2k
Pregled svih promena statusa od člana Disko Nindža
Svaka cast bajkeru koji nas je danas sproveo iz BG-a
Disko Nindža
jbg, tek kad odem u BG skontam kakvo je Subotica selo, za mene je BG totalna nepoznanica, da nije covek naisao mi bi jos tumarali trazeci izlaz za NS
BaneVuk58
hahaha potpuno te razumem meni je N.Sad enigma a uopšte ne znam zašto
u NS sam bio vise puta pa se uvek nekako snadjem, a i manji je, ali zato BG-u se gubim ko magare u magli xD
Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja