A zamisli tek motorku za drva ispod prozora u subotu ujutru,ili nedelju.Nemam ništa protiv neka radi ko šta hoće,i da izađem da se svađam nema koristi,jer ako on sam ne zna za neki red teško ću ja ili neko drugi da mu objasni.Inače imam 55 godina,i za mene lično motor mora da se čuje.Pored obdaništa,škole ne daj bože bolnice lagano da šapuće,resto.....samo gas.I da kažem, na ova električna sranja ne sedam.