Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2476
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Prošle godine uzeo preko druga mehaničara u Inter Cars,lep popust bio.Nisam se bavio dal je original,i danas se ne bavim dal je original,ali je isto radio.Moje mišljenje,ne verujem da bi neko rizikovao svoju firmu oko prodaje lošeg ulja.Delovi su nešto drugo....tu ima svačega.
  2. Na starijem Banditu,2002,probao svašta,sipavši 7100,drugi motor,pogotovo kada se zagreje.U prvi mah sam stao da oslušnem,nisam verovao koliko je smirio rad.Ovo je možda moj dożivljaj,što kaže @N.F.S. moje iskustvo....nikako pravilo.Sada u novijeg Bandita sipao Silkolen pro,videċu kako se ponaša.
  3. Sad videh da si postavio sliku....uklapa se cena....znači....skuplji od Motula.
  4. Ovo zadnje desno je 3200 litar,ostala su za po nijansu jeftinija.Cenu mi je rekao za ovo zadnje,čekam ceo cenovnik.
  5. Maxima ulja imaju cenu u rangu Motula.Izvor iz CF moto.
  6. @Blaza ne padaj na provokacije.
  7. Zamišljam situaciju....svi skaču,a ti mrtav ladan....ne reaguješ.
  8. Imam ja dug prema tebi.....nisi ti džabe vitez ovde na forumu....a i u životu....imam oseċaj da ċe neko da komentariše.
  9. Aaaaaa čekao si ga.Ova kaciga automatski gasi roming.
  10. Evo i mere.
  11. Veličina je M.
  12. Imam, MT Stinger,nema naočare,vrlo malo korišćena bez ikakvih trgova pohabanosti.Ako odgovara,dobijaš na poklon.
  13. Dobrodošao
  14. @Blaza čestitke.....i nemoj da jurcaš.
  15. @Blaza možemo mi da mislimo šta hoċemo,ako ti odgovara,odi,pogledaj,sve ostalo su priče.Ali prvo odlučiš....novo ili polovno.
  16. Može i bez papuča......ali mora siledžika...
  17. Pusti ti,tehničke detalje....mi diskutujemo o dizajnu.Ko lutka.
  18. Meni je boja odlična.......ne viđena.
  19. Otpala gumica.Ili ostatak kape.
  20. Mikac?
  21. Jebi ga.
  22. Odlomio kada skidao ili tako kupio.
  23. Nije mi dobro.....i kud pogledah sliku....Zlatko,zajebo si me.
  24. Ahahaha,samo sam te čekao.Naručen je običan lanac sa lančanicima,kad je stiglo ima šta i da vidim.Prvo što mi je palo na pamet,opet ċu da nerviram Bokija.To je što je.
  25. Sumnjam da bi ti se svidela cena....završio bih u temi blesava cena motora.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja