Prošle godine uzeo preko druga mehaničara u Inter Cars,lep popust bio.Nisam se bavio dal je original,i danas se ne bavim dal je original,ali je isto radio.Moje mišljenje,ne verujem da bi neko rizikovao svoju firmu oko prodaje lošeg ulja.Delovi su nešto drugo....tu ima svačega.
Na starijem Banditu,2002,probao svašta,sipavši 7100,drugi motor,pogotovo kada se zagreje.U prvi mah sam stao da oslušnem,nisam verovao koliko je smirio rad.Ovo je možda moj dożivljaj,što kaže @N.F.S. moje iskustvo....nikako pravilo.Sada u novijeg Bandita sipao Silkolen pro,videċu kako se ponaša.
Ahahaha,samo sam te čekao.Naručen je običan lanac sa lančanicima,kad je stiglo ima šta i da vidim.Prvo što mi je palo na pamet,opet ċu da nerviram Bokija.To je što je.