Jump to content

Moto Zajednica

Žaksi

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2473
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Žaksi

  1. Pozdrav komšija.
  2. Ooooppaaa,opet zavučenko.....priznajem.
  3. Iiiiii,zima mi i na sliku kad vidim.Meni ni oprema ne pomaže.
  4. Moram oprezno sa tobom.....da nestane ,,onaj" spisak.
  5. Nije mi to bila namera.Mislim,nemamo tu šalu.
  6. Uuuffff,klizeći s*leđa.
  7. Ulete i bata Voja.
  8. Uuu bratiću,o čemu ti to.Koliko znam u 63-u teško da može veza da ti pomogne.Elem,na konto teme.Sinu sam vrlo rano kupio skuter,bez ikakvog zaziranja.Učio ga lagano,dok se nije osamostalio i položio kategoriju.Tu je i ostao,nije pokazivao želju za većim motorima,iako je bilo u garaži.Šta hoću da kažem,nema pravila,a i @Bole37 je to dokumentovao.Preteće me bata @zika56 sa odgovorom.
  9. Šalim se bata Bane,normalno,ipak treba biti ekonomičan.
  10. Od gledanja nema selameta,nego skidaj gać.....aaaaa neee,ovo je za nešto drugo.KUpuj,ne razmišljaj.
  11. Dobrodošao
  12. Tooo @shoyyka cepaj.Ja polako nabavljam delove,pregledam deo po deo,do proleća ima da bude glanc nov.
  13. Dobrodošao
  14. @Darko Mihajlovic ma nije problem,plašim se da nisam preterao.
  15. Budala čovek,od diskova napravio daire.....samo zveckaju.
  16. Uuuuu,što ti ne verujem.
  17. Sami smo ovo izabrali......tako nam je kako nam je.
  18. Na Wemoto,Hiflo Racing 8,40 funti,tako da cena kod nas je ok.
  19. Žaksi

    NC750X 2016

    Eto,da naučim nešto pod stare dane.Dare....hvala.
  20. Pre bih rekao žena zmaj.A ima i ono...pritajeni tigar.Biće to dobro.....mora da bude dobro.
  21. Voja Bandit....naj,naj.
  22. Žaksi

    NC750X 2016

    Pitao sam te u vezi akumulatora,jer sam imao Exide,trajao je duže od garancije 2 meseca,a uredno održavan,kontakti,punjenje kako treba.Očigledno nema više nikakvo pravilo.
  23. Priznajem mu,samo ako je Voja bio go do pojasa.
  24. Tooo bata Vojo.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja