-
Broj tema i poruka
569 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Luka9905
-
Pa hvala ti na informaciji Nek te služi dugo
-
Je li nekome poznat motor? Informisanje pre kupovine.
Luka9905 je odgovorio članu N.F.S. u Pomoć prijatelja
Da li je nekome poznat neki od ova dva motora? 1. Ducati Multistrada 1200S Touring WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Ducati Multistrada 1200S Touring, 2015. godište, Touring, 1199 cm3, vozilo prešlo 46534 km, Kragujevac. Cena 7.500 €, Motori - Polovni Automobili 2. Ducati Multistrada1200GT WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Ducati Multistrada1200GT, 2013. godište, Touring, 1200 cm3, vozilo prešlo 68454 km, Beograd. Cena 6.999 €, Motori - Polovni Automobili Uporedo pregovaram i sa Švabom oko jednog -
Samo_dobra_kola_011: Uvoz i prodaja automobila iz EU
Luka9905 je odgovorio članu Luka9905 u Moto Berza
Obnova stanja. Aktuelno: Renault Kadjar 1.5dci EDC Hypnotic2 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Renault Kadjar 1.5dci EDC Hypnotic2, 2017. godište, Džip/SUV, Dizel, 1461 cm3, vozilo prešlo 129920 km, Vračar. Cena 12.990 €, Putnička vozila - Polovni Automobili BMW 218 218i WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW 218 218i, 2015. godište, Monovolumen (MiniVan), Benzin, 1499 cm3, vozilo prešlo 85458 km, Samoš. Cena 12.590 €, Putnička vozila - Polovni Automobili Fiat Panda Natural power WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Fiat Panda Natural power, 2013. godište, Hečbek, Benzin + Metan (CNG), 900 cm3, vozilo prešlo 202863 km, Samoš. Cena 4.950 €, Putnička vozila - Polovni Automobili BMW 116 116i WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM BMW 116 116i, 2021. godište, Hečbek, Benzin, 1499 cm3, vozilo prešlo 99181 km, Vračar. Cena 18.390 €, Putnička vozila - Polovni Automobili Jaguar XF WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM Jaguar XF , 2019. godište, Limuzina, Dizel, 1999 cm3, vozilo prešlo 133152 km, Vračar. Cena 17.250 €, Putnička vozila - Polovni Automobili MINI Countryman 1.6 N47 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM MINI Countryman 1.6 N47, 2015. godište, Hečbek, Dizel, 1598 cm3, vozilo prešlo 174659 km, Samoš. Cena 7.990 €, Putnička vozila - Polovni Automobili Passata B7 je zadržao moj otac. U najavi: Alfa Romeo Giulietta - nekoliko puta sam je već ovde oglašavao pa smo odustajali od prodaje. Moj lični VW Touareg -
Kolege, Imate li neku preporuku, šta gledati, koje godište, ili eventualno preporuku za neki konkretni primerak kod nas? Na šta treba obratiti najviše pažnju prilikom gledanja motora? Pretpostavljam da su modeli bez elektronskog ogibljenja (modova vožnje) kasnije teži za prodaju, ili mislite da nema pravila? Koliko sam se do sada informisao, prve godine proizvodnje su lošije u gradskim uslovima, a onda je od neke godine ubačen twin spark sistem što se pokazalo primerenije po gradu. Razmišljam između njega i novog Cf-a, znam da nisu za poređenje. Srcu je bliži Ducati a razumu Cf.
-
Ukoliko imamo nekoga sa foruma da je kupio ove godine Cf-a 800mt, a da bi se iz nekog razloga rastao od njega, neka se javi. Značilo bi mi da je urađen taj prvi servis, tj. period razrade, sa što manjom kilometražom i da je bez udesa, farbanja ili slično. Može ovde, može u poruci, može na broj 0606219700.
-
Čuj Palma i Ivica na skuteru...
-
To je to, meni Carplay završava posao za po gradu. To pretpostavljam uzimate da Alija ili Temua, one kao Carpuride ili kako se već zovu?
-
Ovih dana ću da skoknem do Cf-a da pogledam Sport, možda nategnem novo, a možda i sačekam sledeću godinu
-
Šta to znači? Kako to funkcioniše? Krivinu po krivinu ti govori gde da skreneš?
-
ChatGPT mi kaže da ne treba, da može preko aplikacije, navodno ima MotoPlay, ali sam negde na forumu pročitao da ne može. Ako zna neko pouzdano neka javne
-
Da li 800mt sport ima screen mirroring? Može li se dok je uparen sa telefonom emitovati navigacija na ekranu, ili za tako nešto moraš imati Tbox?
-
U prethodnoj nedelji zabeležen porast prodaje automobila sa panoramom
-
U registru vidiš izrečenu kaznu. Ako si učinio prekršaj zbog kog se pokreće prekršajna prijava nećeš u ovom registru videti da se protiv tebe nešto vodi, pa možeš pre očekivati poziv kroz Esanduče ili na kućnu adresu. Leti, nad glavom ti zuji, ne čuješ ga, ne vidiš ga, a on ti šalje pisma, šta je to?
-
Podseti me Wheelchair-e (kako ih nazivaju) sa aerodroma. Kad su nesigurni sa snalaženjem traže od zaposlenih invalidska kolica i dobiju gratis vožnju do izlaza. Po dolasku do izlaza gospodski ustanu i odu svojim putem Doduše, ostavi se uvek neki bakšiš pa je po aerodromima otimačina među zaposlenima ko će da ih vozi
-
Naravno da jesam @Bojan_Jgd Povukla nogu, sad ide na haube automobila iz ponude
-
Ajde nemojte da ste bezobrazni, pozovite na broj telefona pa će vam čovek reći sve informacije
-
Ja prezadovoljan. Torba odlična, praktična, sa neklizajućom gumom i mekanom tkaninom na delu sa magnetima. Stabilna i ne mrda, magneti jaki. Službeni, voćkice, novčanik, i još dosta mesta.
-
@Sharky - Alex posle će bude nekvalitetni diskovi, teraj to u ovlašćeni Šala kolege, nemojte šta zameriti. Što se natezanja tiče najvažnije je da je podmazano
-
Upravo zbog toga mora prvo da se proveri da ne postoji uzrok, jer ako prvi put nisi pronašao uzrok možeš očekivati da će se pokriviti i sledeći set koji staviš veoma brzo. Ne isključujem mogućnost da može biti do nekvalitetnog materijala, da me ne shvatiš pogrešno, samo je to stavka na koju bih lično poslednje posumnjao. Da dodam, mislim da nije Off, nadovezali smo se na temu o modelu iz naslova i priču da pokrivljeni diskovi nisu zamenjeni u garantnom roku.
-
Da li znaš jesu li proveravali nešto, tipa kočione čeljusti, da li su klipovi zaglavljeni, da li ima prljavštine u čeljustima, da li su oba ravnomerno zategnuta, da li su vršili neka merenja, ili nešto slično? U redu je konstatovati da su diskovi krivi, ali mora se naći uzrok ili barem neke stvari isključiti kao mogući uzrok. Ako je sve ispravno, onda je sasvim razumljivo da kažu da je posledica neadekvatnog korišćenja, jer sumnjam da postoji toliko nekvalitetan disk koji se u uslovima normalne i redovne vožnje pokrivi u prvih 10k kilometara. Ukoliko se spuštaš niz Taru npr. sve vreme samo na kočnicama (bez motornog kočenja), ili posle dobro zagrejanih diskova opereš motor u samouslužnoj, ne bih se iznenadio da se pokrive i u prvih 2000 kilometara, ali ako je sve korišćeno normalno, bez takvih ekstrema, problem mora biti mehanički (verovatno posledica loše ugradnje). Ukoliko su samo vizuelno utvrdili da su krivi, bez ispitivanja, ja bih izrazio sumnju u montažu i ponovio reklamaciju.
-
Dolazi sa nosačem za telefon Ulje radi...
-
Pa to, ko nije proživeo u mladosti, taj poludi pod stare dane Ma idi, iznerviraš se u trenutku, dođeš na posao pa prepričaš kolegama, pa dođeš kući pa prepričaš ženi, pa pregledaš video pa se opet iznerviraš pa diskutuješ o tome na forumu opet iznerviran. Da si iskulirao, potrošio bi 1 sekund na to, a ovako pola dana procesuiraš
-
@RankoBg87 Počni takve situacije da prihvataš kao redovne okolnosti u saobraćaju. Identične stvari imam svakodnevno, usporim, obiđem, svirnem da upozorim ako baš moram i teram dalje. Nije da me nešto potresaju ta nesavesna ponašanja. U 20im sam se nervirao, sad me nekako bole uvce
-
@Blackenedu okviru ove akcije zaustavljanja svega što ima dva točka, pisali su za nalepnice samo tako.
